Wydarzenia

Wolontariusze z Banku Millennium odnowili szkolną bibliotekę

„Książka dostępna dla każdego” to akcja zorganizowana przez wolontariuszy Banku Millennium w ramach konkursu grantowego Fundacji Banku Millennium. W konkursie mógł wziąć udział każdy pracownik, który przygotował projekt dla społeczności lokalnej i zaangażował w jego realizację innych wolontariuszy z banku, rodzinę i znajomych.

Dowiedz się więcej

Szkolenie i turniej szachowy – akcja wolontariuszy Banku Millennium

„Szkolenie i turniej szachowy” to kolejna akcja zorganizowana w ramach konkursu grantowego Fundacji Banku Millennium. W konkursie mógł wziąć udział każdy pracownik Banku Millennium, który przygotował projekt dla społeczności lokalnej i zaangażował w jego realizację innych wolontariuszy z banku, rodzinę i znajomych.

Dowiedz się więcej

Świetlica Akwarium z grantu od Fundacji Banku Millennium

Świetlica Akwarium to pierwszy projekt zrealizowany w ramach konkursu grantowego Fundacji Banku Millennium. W konkursie mógł wziąć udział każdy pracownik Banku Millennium, który przygotował projekt dla społeczności lokalnej i zaangażował w jego realizację innych wolontariuszy z banku, rodzinę i znajomych.

Dowiedz się więcej

Fundacja Banku Millennium Mecenasem Kompasu Młodej Sztuki

Fundacja Banku Millennium po raz kolejny została Mecenasem wystawy Kompas Młodej Sztuki oraz ufundowała nagrodę w wysokości 10 000 zł dla zwycięzcy rankingu.

Dowiedz się więcej

Fundacja Banku Millennium Mecenasem Programu Edukacyjnego Warszawskich Targów Sztuki

Fundacja Banku Millennium została Mecenasem Programu Edukacyjnego Warszawskich Targów Sztuki, które odbędą się w dniach 14-16 października w Arkadach Kubickiego Zamku Królewskiego w Warszawie.

Dowiedz się więcej

Projekt edukacyjny „Finansowy Elementarz”

Projekt edukacyjny „Finansowy Elementarz” powstał jako odpowiedź na rosnąca potrzebę edukacji finansowej najmłodszych. Obejmuje realizację bezpłatnych warsztatów edukacyjnych w przedszkolach na terenie Polski. Głównym celem projektu jest przybliżenie dzieciom zagadnień związanych z pojęciem pieniądza i kształtowaniem nawyku racjonalnego nimi gospodarowania.

Dowiedz się więcej

Fundacja „Inspiruje nas życie” partnerem „Kompasu Młodej Sztuki”

25 listopada 2015 r. w Galerii (-1) PKOL w Warszawie ogłoszono wyniki rankingu „Kompas Młodej Sztuki” oraz otwarto wystawę pokonkursową laureatów. Dzień później dziennik „Rzeczpospolita” opublikował pełny ranking wraz z dodatkowymi informacjami i komentarzami.

Partnerem obu wydarzeń była Fundacja „Inspiruje nas życie”.

Dowiedz się więcej

Fundacja „Inspiruje nas życie” partnerem wręczenia nagrody „Złote Berło” 2015

30 listopada 2015 r. po raz siedemnasty wręczono jedną z najważniejszych polskich nagród w dziedzinie kultury – „Złote Berło”. Tegorocznym laureatem został TEATR POLSKIEGO RADIA.

Partnerem koncertu towarzyszącego uroczystości była Fundacja „Inspiruje nas życie”.

Dowiedz się więcej

Fundacja “Inspiruje nas życie” wspiera Olimpiadę Wiedzy Ekonomicznej

Polskie Towarzystwo Ekonomiczne, na zlecenie Ministerstwa Edukacji Narodowej, organizuje dorocznie, od roku 1987, Olimpiadę Wiedzy Ekonomicznej. Jej XXIX edycja rozpoczęła się 4 listopada 2015 roku i zakończy się etapem finałowym w dniach 2-3 kwietnia 2016 roku.

Fundacja „Inspiruje nas życie” dołączyła do prestiżowego grona mecenasów tego wydarzenia.

Dowiedz się więcej