Większość oddziałów Banku Millennium będzie otwartaJednak w związku ze wzmożoną ochroną przed zachorowaniami na choroby zakaźne oraz decyzjami Ministra Zdrowia z dnia 13 marca 2020 r., w sprawie ogłoszenia na obszarze Rzeczpospolitej Polskiej stanu zagrożenia epidemicznego, niektóre oddziały mogą funkcjonować inaczej niż zwykle. Przed wizytą sprawdź, czy oddział do którego chcesz się udać jest otwarty.

Jeśli nie czujesz się w pełni zdrowy, masz kaszel, ból gardła, gorączkę lub inne objawy chorobowe zachęcamy do rezygnacji z wizyty w oddziale i kontakt z lekarzem.

Pamiętaj, że większość operacji i płatności możesz wykonać bezpiecznie z domu w Millenecie lub aplikacji mobilnej. Sprawdź, jak działamy w związku z zagrożeniem epidemią >


W przypadku kiedy udajesz się do Oddziału pamiętaj o kilku zasadach bezpieczeństwa:
  • W najbliższych dniach w oddziałach, ze względów szczególnej ochrony przed zachorowaniami, może przebywać mniejsza liczba Klientów. Nasi pracownicy zadbają o to, aby kontrolować sytuację w tym zakresie.
  • Prosimy zachowaj podczas wizyty bezpieczną odległość, zgodnie z zaleceniami to przynajmniej 1 metr od innych osób.
  • Gotówkę wypłacaj z bankomatu kartą lub BLIKiem, a do kasy zapraszamy po odbiór wypłat awizowanych. W trosce o Twoje bezpieczeństwo codziennie czyścimy urządzenia zlokalizowane w placówkach Banku. Używamy do tego zarówno specjalistycznych środków do czyszczenia sprzętu elektronicznego, jak również środków dezynfekujących klawiaturę.
  • Transakcje walutowe realizuj bezgotówkowo i online. W związku z wstrzymaniem ruchu lotniczego w naszym kraju, wypłaty gotówki w obcej walucie są obecnie ograniczone, szukamy alternatywnych sposób jej dostarczania

Dodatkowo zapewniamy, że Twoje pieniądze są bezpieczne


Więcej informacji na ten temat możesz znaleźć tutaj

W związku ze zwiększoną liczbą operacji w niektórych urządzeniach może chwilowo brakować gotówki. Pracujemy w trybie ciągłym i na bieżąco staramy się uzupełniać wszystkie bankomaty. Jeśli, w którymś urządzeniu zabraknie środków, nie martw się nie oznacza to problemu z brakiem pieniędzy w banku.
Przypominamy, że dla większości rachunków wypłaty z dowolnego bankomatu w Polsce są bezpłatne.

Znajdź placówkę lub bankomat