Karta kredytowa Millennium Visa/MasterCard Gold

Zyskaj 200 zł i nawet rok bez opłaty za kartę kredytową

Zamów w promocji kartę kredytową Gold z limitem min. 5000 zł (RRSO 13,42%):

 • złóż wniosek w Millenecie lub aplikacji mobilnej do 10 stycznia 2020 roku
 • wykonaj kartą transakcje bezgotówkowe na min. 250 zł w każdym z trzech kolejnych miesięcy
 • 200 zł wróci na rachunek Twojej karty (pula nagród ograniczona)
 • nie płać za obsługę karty kredytowej nawet przez rok - wystarczy, że zrobisz 1 transakcję bezgotówkową w każdym miesiącu
link otwiera się w nowym oknieZamów kartę

O karcie

Karta Millennium Visa/MasterCard Gold to wiele korzyści:

 • Bezpłatne pakiety Assistance & Concierge Gold - pomocne w codziennych sytuacjach (m.in.: rezerwacje biletów, dostarczenie kwiatów) oraz zapewniające wsparcie w nieprzewidzianych sytuacjach.
 • Bezpłatny pakiet Ubezpieczenie w Podróży Zagranicznej - wybierając się w podróż nie musisz kupować ubezpieczenia dzięki karcie Millennium Visa Gold.

Ponadto karta Millennium Visa/MasterCard Gold to także:

 • Swoboda finansowa - limit kredytowy do 50 000 zł.
 • Okres bezodsetkowy wynoszący nawet do 51 dni i dotyczy zarówno transakcji gotówkowych jak i bezgotówkowych.
 • Możliwość rozłożenia transakcji dokonanych kartą w ramach programu Wygodne Raty.
 • Atrakcyjne rabaty w ramach programu korzyści Inspiracje - w blisko 1000 punktów handlowo-usługowych w Polsce. Wśród nich są: sklepy z odzieżą, restauracje, hotele oraz miejsca związane z pielęgnacją zdrowia i urody.
 • Kontrola wydatków - dzięki powiadomieniom MilleSMS, dostępowi do rachunku karty przez internet oraz comiesięcznym wyciągom.
 • Bezpieczeństwo karty zapewniają usługi: Pakiet Bezpieczeństwa obejmujący Pakiet powiadomień SMS o transakcjach dokonanych kartą oraz Pakiet ubezpieczeń Ochrona karty. Dodatkowo najwyższy dostępny obecnie poziom bezpieczeństwa transakcji dokonywanych w internecie zapewnia usługa 3D-Secure.
 • Szybkie i wygodne płatności zbliżeniowe*.
 • Karty dodatkowe dla Twoich bliskich - teraz oni także mogą cieszyć się wygodą i łatwością dokonywania codziennych płatności.

* Dotyczy kart wydanych od dnia 01.04.2016 r.

Więcej informacji o produkcie znajdziesz w Przewodniku użytkownika.

Koszty kredytu

Odkryj korzyści płynące z posiadania karty kredytowej

 

Pełne bezpieczeństwo

Atrakcyjny Pakiet Bezpieczeństwa w skład którego wchodzi usługa Powiadamiania SMS o transakcjach dokonanych kartą oraz pakiet ubezpieczeń Ochrona karty.

Dowiedz się więcej

 

3D-Secure

Gwarancja najwyższego poziomu bezpieczeństwa transakcji dokonywanych w internecie dzięki bezpłatnej usłudze 3D-Secure.

Dowiedz się więcej

 

Wygoda płatności

Komfortowe zakupy w sklepach i internecie, swoboda korzystania z bankomatów i płatności w ramach limitu karty.

Dowiedz się więcej

 

Wygodne Raty

Program kredytowy Wygodne Raty pozwala na spłatę wydatków dokonanych kartą kredytową w równych, korzystnie oprocentowanych ratach.

Dowiedz się więcej

 

Kontrola wydatków

Szczegółowa analiza struktury wydatków na karcie, dzięki usłudze Managera Finansów w Millenet dla osoby wydającej kartę oraz użytkownika karty.

Dowiedz się więcej

 

Komfort i wygoda

Kontrola wydatków dzięki ustalonym przez siebie limitom dziennym. W każdej chwili możesz również sprawdzić stan swoich środków na koncie.

Dowiedz się więcej

Program Inspiracje

Płacąc kartami Banku Millennium w sklepach oraz punktach usługowych możesz skorzystać z atrakcyjnych rabatów. Miejsc, w których otrzymasz zniżkę, jest już blisko 1000!

Oferty specjalne

 • Program rabatowy MasterCard Buy&Smile

  Zapraszamy posiadaczy wybranych kart MasterCard Banku Millennium* do korzystania z oferty programu rabatowego Buy&Smile.

  Aby otrzymać do 55% zniżki za zakupy i usługi, wystarczy płacić za nie u partnerów programu (ponad 2000 sklepów i punktów usługowych) kartą MasterCard uczestniczącą w programie*.

  Dodatkowo korzystając z aplikacji mobilnej Buy&Smile, można łatwo sprawdzić dostępność rabatów w najbliższej okolicy z użyciem geolokalizacji. Aplikacja jest dostępna na systemy Android i Windows, wkrótce na IOS.

  Szczegółowe informacje wraz listą partnerów programu i dostępnych rabatów oraz regulamin programu: www.buyandsmile.pl.

  Życzymy zakupów z uśmiechem!

  * W programie rabatowym biorą udział karty: Millennium World Debit MasterCard, Millennium MasterCard Impresja, Millennium MasterCard Gold, Millennium MasterCard World Signia/Elite, Millennium MasterCard World Signia/Elite VIP.


TeleMillennium

Nasi konsultanci przez całą dobę udzielą Ci szczegółowych informacji oraz zrealizują Twoje dyspozycje.

801 331 331
numer dostępny z telefonów stacjonarnych oraz komórkowych

Opłaty

Obsługa karty kredytowej
Opłata miesięczna za kartę główną 0 zł* / 12,99 zł
Opłata miesięczna za kartę dodatkową 0 zł* / 6,99 zł
Opłaty miesięczne za ubezpieczenia, usługi**
Pakiet Bezpieczeństwa 3,99 zł
Pakiet Ubezpieczenie w podróży 0 zł

* Pierwsze naliczenie opłaty miesięcznej następuje za drugi pełny miesiąc od wydania karty. Kolejne opłaty miesięczne naliczane są z dołu – za miesiąc poprzedni. Opłaty nie są naliczane, jeśli w poprzednim miesiącu zostało dokonanych minimum 5 transakcji bezgotówkowych.

** Ubezpieczenia, usługi nie są obowiązkowe.

Koszt kredytu i nota prawna

Przykład reprezentatywny dla karty kredytowej Millennium Visa Gold/Millennium MasterCard Gold:

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 13,42%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów): 10 000,00 zł, całkowita kwota do zapłaty: 10 784,09 zł, oprocentowanie zmienne 10%, całkowity koszt kredytu: 784,09 zł (w tym: suma opłat miesięcznych za obsługę karty kredytowej 142,89 zł, odsetki 641,20 zł), przy założeniu, że przyznany limit kredytowy zostaje wypłacony od razu w pełnej wysokości w trybie transakcji bezgotówkowej i jest spłacany w 12 miesięcznych równych ratach w wysokości 898,67 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 7.06.2019 r. na reprezentatywnym przykładzie.

Bank każdorazowo ocenia zdolność i wiarygodność kredytową Wnioskodawcy przed przyznaniem karty kredytowej; w uzasadnionych przypadkach może odmówić przyznania karty. Opłaty, oprocentowanie oraz inne szczegóły zawarte są w Regulaminie kart kredytowych wydawanych przez Bank Millennium SA, Cenniku usług – karty kredytowe – dostępnych w placówkach Banku oraz na stronie www.bankmillennium.pl. Szczegóły oferty dostępne również w TeleMillennium pod numerem 801 331 331.

W ramach promocji „Świąteczne zakupy z kartą kredytową Millennium ” posiadacz kredytowej karty głównej Millennium Visa Impresja, Millennium MasterCard Impresja, Millennium Visa Alfa, Millennium Visa Gold oraz Millennium MasterCard Gold („Karta”), który złożył wniosek o wydanie karty w dniach 9 listopada 2019 - 10 stycznia 2020 r. („okres promocji”), zostanie zwolniony z opłaty miesięcznej za jej obsługę w każdym z kolejnych 12 miesięcy kalendarzowych, w którym dokonał nią min. jednej transakcji bezgotówkowej, licząc od daty wydania Karty.

Dodatkowo, Uczestnicy promocji, którzy w okresie promocji złożą wniosek o Kartę w Millenet lub Aplikacji mobilnej, podpiszą umowę o Kartę z określonym w Regulaminie promocji limitem kredytowym i dokonają nią transakcji bezgotówkowych (w tym poprzez BLIK) na łączną kwotę min. 250 zł w każdym z trzech kolejnych okresów wskazanych w tym Regulaminie, mogą otrzymać bonus w wysokości 200 zł. Do otrzymania bonusu jest uprawnionych 4 000 Uczestników, którzy jako pierwsi w czasie trwania promocji złożą wniosek o Kartę. Wnioski o Kartę, które mogą być zakwalifikowane do otrzymania Bonusu można składać do momentu wyczerpania puli 4 000 wniosków, ale nie dłużej niż do 10 stycznia 2020 r. O wyczerpaniu puli Bank poinformuje niezwłocznie na www.bankmillennium.pl., na stronach produktowych kart biorących udział w promocji (www.bankmillennium.pl/klienci-indywidualni/karty-platnicze/karty-kredytowe/millennium-impresja, https://www.bankmillennium.pl/klienci-indywidualni/karty-platnicze/karty-kredytowe/millennium-alfa, www.bankmillennium.pl/klienci-indywidualni/karty-platnicze/karty-kredytowe/millennium-visa-mastercard-gold, https://www.bankmillennium.pl/prestige/produkty/karty-platnicze/zlote-karty-kredytowe/millennium-mastercard-gold, https://www.bankmillennium.pl/prestige/produkty/karty-platnicze/zlote-karty-kredytowe/millennium-visa-gold). Regulamin promocji jest dostępny na stronie www.bankmillennium.pl (zakładka Wsparcie/Cenniki i regulaminy/Karty płatnicze).

Wymagane dokumenty

Jeśli przelewasz swoje wynagrodzenie na konto w Banku Millennium od minimum 3 miesięcy, wszelkie formalności będą ograniczone do minimum.

Podstawowym dokumentem wymaganym każdorazowo jest dowód osobisty. Poniżej znajduje się lista dokumentów potwierdzających dochód w zależności od otrzymywanego źródła dochodu:

 • Umowa o pracę / Umowa zlecenie / Umowa o dzieło

  Jedna z opcji:

  • wyciąg z przelewami wynagrodzenia za ostatnie 3 miesiące
  • PIT za ostatni rok
  • zaświadczenie o dochodach

 • Działalność gospodarcza

  Dokumenty wymagane zależnie od formy rozliczania:

  • roczne zeznanie podatkowe i zaświadczenie z Urzędu Skarbowego  lub zaświadczenie z ZUS/KRUS
  • książka przychodów i rozchodów

 • Emerytura

  Jedna z opcji:

  • wyciąg z rachunku bankowego potwierdzający wpływ emerytury za ostatni miesiąc
  • ostatni odcinek emerytury
  • ostatnia decyzja o waloryzacji emerytury
  • decyzja o przyznaniu emerytury

 • Renta

  Jedna z opcji:

  • wyciąg z rachunku bankowego potwierdzający wpływ renty za ostatni miesiąc
  • ostatni odcinek renty
  • ostatnia decyzja o waloryzacji renty
  • decyzja o przyznaniu renty

 • Świadczenie przedemerytalne

  Jedna z opcji:

  • wyciąg z rachunku bankowego potwierdzający wpływ świadczenia za ostatni miesiąc
  • ostatni odcinek świadczenia
  • ostatnia decyzja Urzędu Pracy/ZUS o waloryzacji świadczenia
  • decyzja Urzędu Pracy/ZUS o przyznaniu świadczenia

Jak otrzymać

Przez internet

Jeżeli jeszcze nie jesteś naszym klientem
Kontakt z Doradcą
Jeżeli jesteś naszym klientem
Złóż wniosek w Millenet

TeleMillennium

Zadzwoń do nas

801 331 331
W naszych oddziałach
Wybierz najbliższy oddział

Jak zastrzec

W celu zastrzeżenia karty wystarczy zadzwonić:


+48 22 598 41 14 - zastrzeganie wszystkich kart Banku Millennium (dostępny 24h/dobę)
 801 331 331 Numer TeleMillennium dostępny z telefonów stacjonarnych oraz komórkowych
+48 22 598 40 40 - Numer TeleMillennium  dostępny z telefonów komórkowych oraz z zagranicy