Ubezpieczenia

Ubezpieczenie turystyczne

Zapewnij sobie lub bliskim ochronę podczas podróży. Z Ubezpieczeniem turystycznym w Millenecie i aplikacji mobilnej zyskujesz m.in.:

  • szeroki zakres ochrony w Europie i na świecie
  • dostęp 24/7 do pomocy Ubezpieczyciela w razie zdarzenia
  • łatwy dostęp do polisy i informacji o ubezpieczeniu online
Dowiedz się więcej

Ubezpieczenie OC/AC

Ubezpieczenie pojazdu jeszcze nigdy nie było tak proste. Szybko i wygodnie ubezpieczysz swój samochód, motor lub skuter, zarówno w Millenecie, jak i aplikacji mobilnej:

  • szeroki wybór opcji: OC, AC oraz assistance, NNW i ubezpieczenie szyb
  • automatyczne uzupełnienie formularza dzięki funkcji skanowania kodu QR z dowodu rejestracyjnego
  • możliwość rozłożenia składki na 12 miesięcznych rat
Dowiedz się więcej

Ubezpieczenie "Pakiet Bardzo Pomocny"

Ciesz się dostępem do pomocy domowej oraz medycznej 24 h/7 dni w tygodniu. Dzięki ubezpieczeniu "Pakiet Bardzo Pomocny" do Konta 360° możesz skorzystać ze specjalistycznej pomocy technicznej w razie awarii sprzętu RTV, AGD i komputerowego, kradzieży z włamaniem, pożaru lub innego zdarzenia losowego, czy też z pomocy medycznej w przypadku nieszczęśliwego wypadku lub nagłego zachorowania.

Dowiedz się więcej

Ubezpieczenie "Bezpieczna Pożyczka"

Zabezpiecz spłatę swojego kredytu przez zdarzeniami losowymi i zapewnij bezpieczeństwo finansowe sobie oraz swojej rodzinie.

W trudnych sytuacjach takich jak utrata pracy, niezdolność do pracy, hospitalizacja, inwalidztwo, poważne zachorowania lub śmierć, Ubezpieczyciel zadba o spłatę Twojego zobowiązania.

Dowiedz się więcej

Ubezpieczenia kredytu hipotecznego

Zadbaj o spokój finansowy swój i swoich bliskich. Zabezpiecz spłatę kredytu hipotecznego, kredytu konsolidacyjnego lub pożyczki hipotecznej:


Ubezpieczenia do kart płatniczych

Zyskaj kompleksową ochronę podczas podróży oraz pomoc finansową m.in. w przypadku nieupoważnionego użycia karty czy kradzieży gotówki wypłaconej z bankomatu:


Assistance do kart kredytowych

Miej pomoc zawsze pod ręką. W razie awarii sprzętu RTV/ AGD lub samochodu czy też nagłego zachorowania Ubezpieczyciel zorganizuje Ci pomoc specjalistów (elektryków, hydraulików, lekarzy itd.) oraz pokryje koszty ich usług: