Karty kredytowe

Karty wyjątkowe

Millennium Alfa

Pierwsza karta kredytowa adresowana do mężczyzn, z którą otrzymasz zwrot 5% za zakupy w sklepach Partnerów.


Millennium Alfa to karta kredytowa stworzona specjalnie dla mężczyzn i dopasowana do ich potrzeb.

oszczędność do 760 zł rocznie na męskich zakupach,

możliwość rozłożenia wydatków na Wygodne Raty,

dwa eleganckie wizerunki do wyboru.


Millennium Impresja

To wyjątkowa karta kredytowa z kobiecą duszą i zmysłem robienia zakupów, dzięki której otrzymasz zwrot aż do 5% na codzienne zakupy, odzież, obuwie, kosmetyki, artykuły dla dzieci, biżuterię, książki, u wybranych Partnerów.


Impresja to jedyna karta kredytowa na rynku stworzona z myślą o kobietach, która:

pozwala zaoszczędzić aż do 760 złotych rocznie, w 1500 sklepów, u ponad 20 Partnerów, przez 365 dni w roku!

zapewnia możliwość rozłożenia zakupów na Wygodne Raty,

umożliwia wybór eleganckiego, kwiatowego wizerunku karty oraz systemu płatniczego - Visa lub MasterCard.


Karty klasyczne

Millennium Visa/MasterCard

Idealna propozycja dla Klientów, którzy oczekują swobodnego dostępu do pieniędzy w Polsce i na całym Świecie.


Millennium Visa i Millennium MasterCard są stworzone z myślą o Klientach, którzy cenią możliwość dokonywania swobodnych zakupów w sklepach i internecie oraz wypłat z bankomatów. Dodatkowo, karta daje możliwość rozłożenia transakcji w ramach programu „Wygodne Raty" oraz zapewnia zniżki w blisko 1000 punktów handlowo-usługowych.


Karty złote

Millennium Visa/MasterCard Gold

Doskonałe rozwiązanie dla Klientów ceniących prestiż i komfort zarówno w Polsce, jak i podczas podróży zagranicznych.


Millennium Visa Gold i Millennium MasterCard Gold są propozycją przygotowaną dla klientów wymagających. Dzięki bezpłatnemu ubezpieczeniu w podróży zagranicznej oraz rozbudowanemu pakietowi Assistance i Concierge, dbamy o wygodę i bezpieczeństwo w każdej sytuacji.


Karty platynowe

Millennium Visa Platinum

Millennium Visa Platinum zaspokoi potrzeby Klientów ceniących luksus, wygodę, wysoką jakość oraz swobodny dostęp do pieniędzy w Polsce i na całym świecie.


Millennium Visa Platinum to prestiżowa karta płatnicza. Zapewnia jej posiadaczowi zaproszenia na wydarzenia kulturalne i sportowe, gwarantuje zniżki w hotelach, wypożyczalniach samochodów, swobodny dostęp do usług Assistance i Concierge i ubezpieczenia w podróży.


Karty partnerskie

Piotr i Paweł Millennium MasterCard

To doskonała propozycja dla Klientów, którzy dokonują częstych zakupów w sklepach Piotr i Paweł oraz oczekują swobodnego dostępu do pieniędzy w Polsce i na świecie.


Karta Piotr i Paweł Millennium MasterCard oferuje atrakcyjne zniżki aż do 5% przy zakupach w supermarketach i sklepie internetowym Piotr i Paweł. Dodatkowo, zapewniamy również zniżki w blisko 1000 punktów handlowo – usługowych.


WWF Millennium MasterCard

WWF Millennium MasterCard to propozycja dla Klientów dbających o przyrodę i ochronę środowiska oraz oczekujących swobodnego dostępu do pieniędzy w Polsce i na świecie.


Z kartą WWF Millennium MasterCard realnie wspierasz ochronę środowiska naturalnego w Polsce, bowiem Bank Millennium przekaże na konto WWF Polska połowę opłaty miesięcznej za obsługę Twojej karty w pierwszym roku jej użytkowania. Ponadto karta wykonana jest z przyjaznego dla środowiska poliestru PETG, który ulega utylizacji.