Kredyty i pożyczki

Pożyczka Gotówkowa

Kompletujesz szkolną wyprawkę?

Pożyczka Gotówkowa z oprocentowaniem 4,99% odpowie na Twoje potrzeby! RRSO 23,16%

Pożyczka Gotówkowa Dowiedz się więcej
Pokaż pełna zawartość

Promocja „Marzysz czy spełniasz” dotyczy pożyczek gotówkowych udzielanych na okres od 6 do 36 miesięcy, gdzie kwota do wypłaty na podstawie umowy nie przekracza 20 tys. złotych. Jednym z warunków skorzystania z Promocji jest zawarcie umowy ubezpieczenia Bezpieczna Pożyczka i wskazanie Banku jako uprawnionego do świadczenia ubezpieczeniowego z tytułu zgonu oraz dokonanie na rzecz Banku cesji praw z tej umowy. Z Promocji mogą skorzystać Klienci, którzy w okresie ostatnich 12 miesięcy do dnia złożenia wniosku nie byli stronami umowy pożyczki gotówkowej w Banku. Promocją nie są objęte pożyczki przeznaczone na spłatę innych produktów kredytowych. Promocja nie łączy się z innymi promocjami dotyczącymi pożyczek gotówkowych oraz z ofertą dla osób przelewających wynagrodzenie lub dochód netto. Z Promocji można skorzystać tylko raz w trakcie jej trwania. Szczegółowe warunki Promocji są zawarte w Regulaminie Promocji „Marzysz czy spełniasz” dostępnym w oddziałach Banku oraz na www.bankmillennium.pl. Promocja trwa od dnia 3 czerwca do dnia 30 września 2017 r.. Możliwość skorzystania z Promocji za pośrednictwem Millenetu i aktualnej Aplikacji Mobilnej Banku będzie miała miejsce nie później niż od dnia 1 sierpnia 2017 r.

Szczegóły dotyczące zasad udzielania pożyczek są zawarte w Regulaminie kredytów i pożyczek udzielanych Klientom indywidualnym przez Bank Millennium S.A. Opłaty, prowizje i oprocentowanie są pobierane zgodnie z Cennikiem Pożyczki Gotówkowej. Szczegółowe zasady udzielania ochrony ubezpieczeniowej w ramach ubezpieczenia Bezpieczna Pożyczka przez Towarzystwo Ubezpieczeń Europa S.A. i Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie Europa S.A. zawarte są w Warunkach Ubezpieczenia Bezpieczna Pożyczka oraz Karcie Produktu - Ubezpieczenie Bezpieczna Pożyczka. Wymienione wyżej dokumenty są dostępne w oddziałach Banku i na stronie www.bankmillennium.pl. Bank każdorazowo ocenia zdolność i wiarygodność kredytową Wnioskodawcy przed udzieleniem pożyczki; w uzasadnionych przypadkach może odmówić jej udzielenia.

Przykład reprezentatywny dla Pożyczki Gotówkowej z Promocją „Marzysz czy spełniasz”: Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 23,16%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów): 4 668 zł, całkowita kwota do zapłaty: 5 850,89 zł, oprocentowanie stałe 4,99%, całkowity koszt kredytu: 1 182,89 zł (w tym: prowizja 9,99% (466,33 zł), odsetki 316,08 zł, usługi dodatkowe 400,48 zł w tym ubezpieczenie 400,48 zł), 26 miesięcznych rat równych w wysokości 225,03 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 01.05.2017 r. na reprezentatywnym przykładzie.

Koszt kredytu i nota prawna
Pożyczka Konsolidacyjna

Poczuj lekkość jednej niskiej raty

0% prowizji i oprocentowanie 5,67% dla konsolidowanych środków (RRSO 14,69%)

Pożyczka Konsolidacyjna Dowiedz się więcej
Pokaż pełna zawartość

Promocja „Poczuj lekkość niskiej raty” dotyczy pożyczek konsolidacyjnych udzielanych pod warunkiem jednoczesnego zawarcia umowy ubezpieczenia Bezpieczna Pożyczka, a także wskazania Banku jako uprawnionego do świadczenia ubezpieczeniowego z tytułu zgonu i dokonania na rzecz Banku cesji praw z tej umowy. Promocja ta obejmuje Klientów, którzy nie posiadają pożyczki gotówkowej lub konsolidacyjnej w Banku Millennium. Pozostałe warunki Promocji są zawarte w Regulaminie Promocji „Poczuj lekkość niskiej raty”. Promocja trwa od 1 lipca do 17 listopada 2017 r.

Przykład reprezentatywny dla Pożyczki Konsolidacyjnej z Promocją „Poczuj lekkość niskiej raty”: Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 14,69%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów): 28 546,20 zł, całkowita kwota do zapłaty: 43 369,58 zł, oprocentowanie stałe 6,20%, całkowity koszt kredytu: 14 823,38 zł (w tym: prowizja 1,12% (319,72 zł), odsetki 7 749,04 zł, usługi dodatkowe 6 754,62 zł, w tym ubezpieczenie 6 754,62 zł), 78 miesięcznych rat równych w wysokości 556,02 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 27.06.2017 r. na reprezentatywnym przykładzie.

Bank każdorazowo ocenia zdolność i wiarygodność kredytową Wnioskodawcy przed udzieleniem pożyczki konsolidacyjnej; w uzasadnionych przypadkach może odmówić jej udzielenia. Szczegółowe informacje na temat pożyczki są zawarte w „Regulaminie kredytów i pożyczek udzielanych Klientom indywidualnym przez Bank Millennium S.A.” oraz Cenniku Pożyczki Gotówkowej i Regulaminie oferty Gwarancja Najniższego Oprocentowania dostępnych w oddziale Banku i na stronie www.bankmillennium.pl. Szczegółowe zasady udzielania ochrony ubezpieczeniowej w ramach ubezpieczenia Bezpieczna Pożyczka przez Towarzystwo Ubezpieczeń Europa S.A. i Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie Europa S.A. zawarte są w Warunkach Ubezpieczenia Bezpieczna Pożyczka oraz Karcie Produktu.

Koszt kredytu i nota prawna
Limit w koncie

Wybierz limit w koncie i odetchnij

Bo z limitem masz na koncie dodatkowe środki za 0 zł przez 45 dni od udostępnienia środków (RRSO 8,94%)

Limit w koncie Sprawdź teraz
Pokaż pełna zawartość

Szczegóły dotyczące Limitu w koncie są zawarte w Regulaminie ogólnym świadczenia usług bankowych dla osób fizycznych w Banku Millennium SA oraz w Cenniku usług dostępnych w oddziałach Banku i na stronie www.bankmillennium.pl. Bank każdorazowo ocenia zdolność i wiarygodność kredytową Wnioskodawcy przed udzieleniem Limitu w koncie; w uzasadnionych przypadkach może odmówić jego udzielenia. Szczegóły dotyczące oferty specjalnej oraz Promocji są zawarte w Regulaminie Oferty Specjalnej „Limit w koncie osobistym za 0 zł” i Regulaminie Promocji „Limit bez odsetek na start” dostępnych w oddziałach Banku i na stronie internetowej www.bankmillennium.pl. Szczegóły oferty kont osobistych i kart do konta znajdują się w Cenniku usług i Regulaminie ogólnym świadczenia usług bankowych dla osób fizycznych w Banku Millennium SA, dostępnych w placówkach Banku oraz na www.bankmillennium.pl

Przykład reprezentatywny dla limitu w koncie bez prowizji za przyznanie oraz z promocją „Limit bez odsetek na start”: Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 8,94%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów): 3 453,98 zł, całkowita kwota do zapłaty: 3727,42 zł, oprocentowanie zmienne 10,00%, całkowity koszt kredytu: 273,44 zł (w tym: prowizja 0% (0 zł), odsetki 273,44 zł, usługi dodatkowe 0 zł, w tym: ubezpieczenie 0 zł, 0 zł - opłata za Konto 360°, w przypadku zaksięgowania na koncie min. 1000 zł wpływów zewnętrznych i min. 1 płatności kartą do konta/ BLIKIEM w miesiącu; w przeciwnym wypadku miesięczna opłata za prowadzenie konta wynosi 8 zł), okres kredytowania: 12 miesięcy, przez cały okres limit jest w pełni wykorzystany, spłata odsetek miesięcznie, a kapitału jednorazowo na koniec okresu kredytowania. Kalkulacja została dokonana na dzień 20.04.2017 r. na reprezentatywnym przykładzie.

Koszt kredytu i nota prawna

Pożyczka Gotówkowa

Pożycz pieniądze szybko, wygodnie i bez zbędnych formalności.

Pożyczka Konsolidacyjna

Połącz wszystkie kredyty w jeden i płać jedną, mniejszą ratę.

Pożyczka Gotówkowa – oferta specjalna

Oferta specjalna dla pracowników branży finansowej i ubezpieczeniowej.

Limit w koncie osobistym

Skorzystaj z elastycznej formy finansowania bieżących potrzeb.

Pożyczka pod aktywa

Jeśli posiadasz w Banku lokaty a pilnie potrzebujesz gotówki – to rozwiązanie dla Ciebie.