Dziewczyna z telefonem w ręku

Bankuj, kiedy i gdzie chcesz

Pobierz aplikację mobilną Banku Millennium ze sklepu z aplikacjami na swoim telefonie

Dlaczego
warto mieć aplikację?

Aplikacja mobilna

 • Gdy chcesz zyskać dostęp do atrakcyjnych ofert

  Wyjątkowo oprocentowane lokaty dostępne są tylko dla użytkowników aplikacji. Więcej o: Lokata Mobilna

 • Gdy chcesz sprawdzić historię transakcji na koncie dziecka

  W aplikacji sprawdzisz nie tylko stan swojego konta, ale możesz na bieżąco kontrolować saldo i historię transakcji na koncie dziecka. Więcej o: Konto 360 Junior

Aktywuj aplikację teraz

Aktywacja jest prosta i zajmie Ci tylko chwilę. Po pobraniu, uruchom aplikację i użyj przycisku Aktywuj, by rozpocząć.

 • Uruchom aplikację
  Po uruchomieniu wpisz swój MilleKod i swoje Hasło (w zależności od sytuacji H@sło Tymczasowe, Mobilne albo H@sło 1).
 • Wprowadź PESEL i wprowadź usłyszany kod
  Wprowadź wybrane znaki ze swojego identyfikatora (np. PESEL), a następnie wywołaj połączenie z infolinią i zaznacz na ekranie telefonu usłyszany 3-cyfrowy kod.
 • Ustal PIN
  Ustal 4-cyfrowy PIN, którym będziesz logować się do aplikacji.

Możliwości

Aktualizuj dane z dowolnego miejsca. Możesz zmienić swój adres korespondencyjny i dane dowodu osobistego szybko i wygodnie w aplikacji mobilnej lub Millenecie.

Pytania i odpowiedzi

 • Co to jest aplikacja mobilna?

  Aplikacja mobilna to specjalne oprogramowanie instalowane na urządzeniu mobilnym umożliwiające dostęp do rachunków bankowych i korzystanie z usług bankowych.

  Ile kosztuje korzystanie z aplikacji mobilnej?

  Pobranie i korzystanie z aplikacji mobilnej Banku Millennium jest bezpłatne. Należy jednak pamiętać, że aplikacja nawiązuje połączenie z Internetem. Sprawdź, jakie opłaty nalicza operator Twojej sieci komórkowej za transmisję danych.

  Na jakich urządzeniach mogę zainstalować aplikację mobilną Banku Millennium?

  Aplikacja mobilna Banku Millennium jest dostępna na urządzenia z systemami Android (wersja 5.0 lub wyższa) oraz iOS (wersja 11.0 lub wyższa).

  Skąd pobrać aplikację mobilną Banku Millennium?

  Kliknij tutaj Jak pobrać i zainstalować aplikację na swoim urządzeniu, aby dowiedzieć się, jak pobrać i zainstalować aplikację na swoim urządzeniu.

  Na ilu urządzeniach jednocześnie mogę aktywować aplikację?

  Aplikacja może być aktywna na pięciu urządzeniach jednocześnie. Gdy posiadasz aplikację aktywną na pięciu urządzeniach i chcesz aktywować ją na kolejnym urządzeniu, najpierw dezaktywuj jedno z urządzeń przez Millenet.

  Gdzie mogę uzyskać informację, na jakich urządzeniach aktywowana jest aplikacja?

  Zaloguj się do systemu Millenet i wejdź w opcję z paska menu: Bankowość Mobilna > Moje urządzenia.

 • Co to jest MilleKod i do czego służy?

  MilleKod to 8-cyfrowy numer potrzebny do zalogowania w systemie bankowości internetowej Millenet. Znajdziesz w umowie otrzymanej przy zakładaniu konta w Banku Millennium.

  Co to jest Hasło Mobilne i do czego służy?

  Hasło Mobilne to 8-cyfrowe hasło używane do aktywacji aplikacji na urządzeniu mobilnym a także do potwierdzania transakcji zlecanych za pośrednictwem aplikacji mobilnej (dla Klientów z kontem założonym przed 14 września 2019 r.). Obecnie, jeśli będziesz chciał zmienić Hasło Mobilne, to zostanie ono zastąpione H@słem 1.

  Co to jest H@sło Tymczasowe i do czego służy?

  H@sło Tymczasowe jest definiowane przez Ciebie podczas składania wniosku o konto (4 cyfry) lub otrzymane w bezpiecznej kopercie w oddziale Banku (8 cyfr). Tym hasłem zalogujesz się pierwszy raz do Millenetu lub aktywujesz aplikację mobilną.

  Co to jest H@sło 1 i do czego służy?

  H@sło 1, czyli ustalone przez Ciebie 8-cyfrowe hasło do logowania do bankowości internetowej i telefonicznej. H@sło 1 możesz zmienić w Millenecie w zakładce Ustawienia bezpieczeństwa. Pamiętaj, że powinno być kombinacją różnych cyfr i być trudne do odgadnięcia dla innych.

  Jak uzyskać H@sło 1?

  H@sło 1 jest definiowane przy pierwszej aktywacji aplikacji mobilnej lub pierwszym logowaniu w Millenecie.

  Jak zmienić/odzyskać zapomniane lub zablokowane Hasło Mobilne?

  W sytuacji, gdy zapomnisz lub zablokujesz Hasło Mobilne należy dokonać jego zmiany poprzez Millenet. Hasło Mobilne może zostać zmienione w opcji menu: Bankowość Mobilna > Aktywacja/Ustawienia.

  Co to jest kod PIN?

  Kod PIN to indywidualny 4-cyfrowy kod, który umożliwia dostęp do aplikacji mobilnej. Kod PIN jest ustalany podczas aktywacji aplikacji na urządzeniu mobilnym i służy jako hasło przy każdym logowaniu do aplikacji.

  Czy mogę zmienić kod PIN?

  Tak, kod PIN można zmienić w aplikacji mobilnej wchodząc w Ustawienia > Ustawienia aplikacji > PIN do aplikacji. Kod PIN można także zmienić w Millenecie po wybraniu w menu: Urządzenia z aplikacją mobilną > Zmiana PIN.

  Nie pamiętam kodu PIN. Co zrobić?

  Skorzystaj z opcji „Odzyskaj PIN" w aplikacji mobilnej. Zostaniesz przeniesiony do Millenetu (dostępnego na urządzeniu mobilnym) do sekcji Bankowość Mobilna > Moje urządzenia > Zmiana PIN. Kod PIN możesz także zmienić w Millenecie (dostępnym na komputerze) po wybraniu w menu: Urządzenia z aplikacją mobilną > Zmiana PIN.

  Co to są H@sła SMS?

  H@sła SMS są to jednorazowe kody wysyłane SMS-em na telefon komórkowy zdefiniowany do tej usługi. H@sła SMS służą do zatwierdzania operacji w systemie bankowości internetowej Millenet oraz są niezbędne w procesie aktywacji aplikacji mobilnej.

  Alternatywnym sposobem zatwierdzania operacji wykonywanych w Millenecie jest Autoryzacja Mobilna w aplikacji mobilnej. By zatwierdzić dowolną operację wykonywaną w Millenecie, wystarczy zalogować się do aplikacji (PIN-em lub odciskiem palca) i zatwierdzić operację na wyświetlonym ekranie ze szczegółami operacji.

  Jak aktywować H@sła SMS?

  Aktywacja H@seł SMS polega na zdefiniowaniu numeru telefonu komórkowego w Banku, na który będą wysyłane jednorazowe hasła do potwierdzania operacji w Millenecie. Aktywacja następuje w procesie zakładania konta bankowego.

  W Millenecie po wydrukowaniu jednorazowego H@sła 2 w bankomacie Banku Millennium

  • Wydrukuj H@sło 2 w bankomacie Banku Millennium (wymagane jest posiadanie karty debetowej lub kredytowej)
  • Po zalogowaniu do Millenetu system poprosi Cię o podanie numeru telefonu komórkowego, na który będą wysyłane H@sła SMS
  • Po zatwierdzeniu numeru otrzymasz SMS-a z pierwszym H@słem SMS, które należy wprowadzić w Millenecie
  • Na koniec aktywacji system poprosi o podanie wybranych cyfr z wydrukowanego w bankomacie H@sła 2

  Zmiana/odblokowanie numeru telefonu dla H@seł SMS odbywa się w identyczny sposób jak aktywacja. Natomiast wyłączenie możliwe jest przez TeleMillennium lub w Millenecie.

  Blokada zdefiniowanego numeru telefonu dla H@seł SMS możliwa jest w Millenecie.

  Czym jest Autoryzacja Mobilna?

  Autoryzacja Mobilna to alternatywny sposób potwierdzania operacji wykonywanych w Millenecie. By skorzystać z Autoryzacji Mobilnej niezbędna jest aplikacja mobilna Banku Millennium, w której zatwierdzane będą operacje.

  Jak wygląda Autoryzacja Mobilna?

  • By zatwierdzić operację wykonywaną w Millenecie, zaloguj się do aplikacji mobilnej.
  • Po zalogowaniu zobaczysz ekran ze szczegółami wykonywanej operacji.
  • Kliknij „Zatwierdź" i gotowe! Ekran potwierdzenia wykonania operacji zobaczysz w aplikacji i Millenecie.

  Jak aktywować Autoryzację Mobilną?

  Autoryzację Mobilną aktywujesz łatwo w aplikacji mobilnej. Wejdź w ustawienia aplikacji, wybierz Autoryzacja Mobilna i postępuj zgodnie z instrukcjami.

  Jak wygląda połączenie z infolinią?

  Po wybraniu przycisku Wysłuchaj kod, zadzwonimy do Ciebie i usłyszysz cyfrę i słowo. Najpierw zaznaczasz cyfrę na klawiaturze telefonu, a po usłyszeniu słowa rozłączasz się i wybierasz na ekranie telefonu obrazek przedstawiający to słowo.

  Co zrobić jeśli nie otrzymam połączenia z infolinią?

  Odczekaj 2 minuty i spróbuj ponownie aktywować aplikację.

 • Ukryj więcej Pokaż więcej