Wybór tła aplikacji

Zobacz, jak łatwo dopasujesz aplikację do siebie. Możesz na przykład ustawić dowolne tło aplikacji, wybierając jedną z naszych propozycji lub jedno ze swoich zdjęć. Bez problemu dopasujesz je do ekranu lub zmienisz w każdej chwili.

Jak to zrobić? Po aktywacji wybierz opcję Dopasuj aplikację lub wejdź w zakładkę Ustawienia > Tło. Przewijaj ekrany i wybierz tło, które najbardziej Ci odpowiada lub zaznacz obrazek z własnej galerii. Po ustawieniu obrazka, zatwierdź swój wybór.

Widgety bez logowania

Zdecyduj, do których informacji chcesz mieć uproszczony dostęp, bez potrzeby logowania. Jeśli często sprawdzasz stan konta lub karty, ustaw widget dzięki któremu te dane będą widoczne na ekranie logowania. Możesz także ustawić widgety do kodów BLIK oraz Twoich kart lojalnościowych.

Jak to zrobić? Wybierz Ustawienia > Widgety. Następnie wybierając widget, np. salda konta, możesz zdecydować czy chcesz widzieć pełną kwotę salda czy ustalony przez Ciebie odpowiednik kwoty.

Skróty do najczęściej wykonywanych operacji

Jeśli zdecydowanie częściej wykonujesz niektóre operacje (np. przelewy), możesz je teraz łatwo dodać do listy skrótów w aplikacji. Listę skrótów możesz dowolnie zmieniać i edytować.

Jak to zrobić? Przy wybranym produkcie wybierz opcję Więcej. Chwyć trzy ikony operacji które wykonujesz najczęściej i przeciągnij je na aktywne pole na górze strony.

 
Więcej o aplikacji mobilnej