Bezgotówkowo – bezproblemowo!

Zobacz, jak wiele spraw załatwisz szybko i wygodnie bez portfela

Bez gotówki może być prościej

Kup bilet i opłać parking

W aplikacji mobilnej Banku Millennium szybko i wygodnie kupisz bilet komunikacji miejskiej lub zapłacisz za wykorzystany czas parkingu. Po prostu zaloguj się do aplikacji mobilnej i wybierz z menu Usługi dodatkowe > Transport > Bilety komunikacji lub Bilety parkingowe. Po zatwierdzeniu wybranego biletu lub parkingu, kwota zostanie automatycznie pobrana z Twojego konta w Banku Millennium. Bez szukania drobnych, przeciskania się do biletomatu, bez problemu!

Dowiedz się więcej Kup bilet i opłać parking

Zapłać zbliżeniowo telefonem

W aplikacji mobilnej sprawdzasz saldo konta i przelewasz pieniądze. Możesz tam również przechowywać swoje karty płatnicze. Zaloguj się do aplikacji mobilnej, wybierz z menu Płatności > Płatności zbliżeniowe telefonem i stwórz wirtualny odpowiednik Twojej dowolnej karty płatniczej lub zupełnie nową kartę mobilną. Płatności zbliżeniowe telefonem są bardzo proste i nie wymagają uruchamiania aplikacji, wystarczy, że odblokujesz telefon i przyłożysz go do terminala, by zapłacić.

Dowiedz się więcej Zapłać zbliżeniowo telefonem

Ubezpiecz siebie i swoje auto

Teraz możesz szybko, bezpiecznie i wygodnie kupić ubezpieczenie pojazdu oraz ubezpieczyć siebie i swoich bliskich w podróży. Wybór ubezpieczenia jest prosty, a płatność pobierana automatycznie z Twojego konta. Ubezpieczając pojazd, nie musisz wypełniać długiego wniosku z danymi pojazdu, wystarczy, że zeskanujesz kod z dowodu rejestracyjnego, a dane pojazdu podstawią się automatycznie. Ubezpieczenia znajdziesz w aplikacji mobilnej wybierając Moje finanse > Ubezpieczenie oraz w Millenecie w zakładce Inwestycje i ubezpieczenia.

Dowiedz się więcej Ubezpiecz siebie i swoje auto

Płać, wypłacaj i przekazuj pieniądze BLIKIEM

BLIK to jednorazowy kod, który w dowolnej chwili wygenerujesz w aplikacji. Możesz nim zapłacić za zakupy lub wypłacić gotówkę w bankomacie. Taką transakcję (powyżej 50 zł) potwierdzasz PIN-em do aplikacji. Również czeki BLIK to dobry sposób, by natychmiast przekazać pieniądze, bez czekania na dotarcie przelewu. Wybierz w aplikacji Płatności > Płatności BLIK > Czeki BLIK, utwórz czek na określoną kwotę i stwórz hasło do czeku. Przekaż adresatowi 9-cyfrowy numer czeku wraz z hasłem. Może on od razu bezpiecznie i wygodnie wypłacić pieniądze w dowolnym bankomacie z funkcją płatności BLIK lub zapłacić czekiem w sklepie.

Dowiedz się więcej Płać, wypłacaj i przekazuj pieniądze BLIKIEM

Poznaj więcej możliwości