Zadbaj, by mieć aktualne dane w banku

Wystarczy nasza aplikacja lub Millenet

Zawsze warto mieć aktualne dane

Twoje dane w banku to ważna sprawa - upewnij się, że są aktualne. Dzięki temu dbasz o swoje bezpieczeństwo i w pełni korzystasz z naszych usług.


W Millenecie lub aplikacji mobilnej wygodnie zmienisz:

 • dane dokumentu tożsamości
 • adres korespondencyjny
 • numer telefonu
 • adres e-mail

Zmień swoje dane bez wychodzenia z domu

 1. W aplikacji mobilnej
 2. W Millenecie
 3. Na infolinii
 1. Kilka kliknięć w telefonie

  Zaloguj się do konta i z menu wybierz Ustawienia i Dane osobowe. W zakładce Dane osobowe i dokumenty zaktualizujesz swój dowód osobisty, a w Danych kontaktowych - adres korespondencyjny i adres e-mail.

  Adres zmienisz natychmiast. Zatwierdzenie danych nowego dowodu osobistego zajmie nam do 24 godzin - o wyniku weryfikacji poinformujemy Cię SMS-em i wiadomością w skrzynce odbiorczej.

 2. Wygodnie na komputerze

  Zaloguj się do konta i najedź kursorem myszki na swoje imię i nazwisko. Z rozwijanej listy wybierz Ustawienia ogólne, a potem Dane osobowe. W zakładce Dane osobowe i dokumenty tożsamości zaktualizujesz swój dowód osobisty, a w Danych kontaktowych i adresowych - numer telefonu do kontaktu, adres e-mail i adres korespondencyjny.

  Adres, adres e-mail i numer telefonu zmienisz natychmiast. Zatwierdzenie danych nowego dowodu osobistego zajmie nam do 24 godzin - o wyniku weryfikacji poinformujemy Cię SMS-em i wiadomością w skrzynce odbiorczej.

 3. Zadzwoń do TeleMillennium

  Najwygodniej i najszybciej połączysz się z naszym konsultantem, korzystając z opcji Kontakt w naszej aplikacji. Zmienisz u niego numer telefonu do Haseł SMS oraz adres e-mail.

Pytania i odpowiedzi