Na szczęście masz BLIKA

Zarejestruj się w BLIKOMANII i zdobywaj nagrody: 4 x 100 000 zł i codziennie 135 x 100 zł

Wygrywaj w BLIKOMANII

Wygrywaj w loterii BLIKA. Zarejestruj się na stronie blikomania.pl i korzystaj z płatności BLIK w aplikacji mobilnej Banku Millennium.
Płać BLIKIEM w sklepach stacjonarnych i online, wpłacaj i wypłacaj gotówkę z bankomatu, rób przelewy na numer telefonu. Do wygrania:

 • nagrody główne 4 x 100 000 zł
 • codziennie 135 x 100 zł

Podczas rejestracji prawidłowo wypełnij formularz i podaj informacje zgodne z Twoimi danymi w Banku oraz wykonaj płatność weryfikacyjną w wysokości 1 zł na rzecz Fundacji Uniwersytet Dzieci. Płatność będzie brała udział w losowaniu. Loteria trwa do 28.11.2021 r. Szczegóły znajdziesz w regulaminie oraz na stronie www.blikomania.pl.Nota prawna

W losowaniach przeprowadzanych w ramach loterii uwzględniane są transakcje BLIK spełniające warunki określone w Regulaminie loterii promocyjnej pod nazwą „Blikomania” wykonane od 02.08.2021 r. do 28.11.2021 r. Aby wziąć udział w loterii, uczestnik powinien od 02.08.2021 r. do 28.11.2021 r. przesłać Organizatorowi, którym jest Polski Standard Płatności sp. z o.o., zgłoszenie swojego uczestnictwa w loterii przy wykorzystaniu elektronicznego formularza rejestracyjnego udostępnionego w serwisie www.blikomania.pl. Loteria trwa od 02.08.2021 r. do 28.11.2021 r. Powyższy Regulamin dostępny jest na stronie www.blikomania.pl.

W mig na koncie i całkowicie za darmo

Wysyłaj przelewy BLIK na telefon

 • Nie musisz znać numeru konta, na który chcesz przesłać pieniądze, wystarczy Ci numer telefonu odbiorcy – wpisz go samodzielnie lub wybierz z listy kontaktów w telefonie:
 • ikona BLIKA obok numeru telefonu na liście kontaktów w aplikacji pokaże Ci, czy Twój znajomy może otrzymać przelew BLIK na telefon
 • gotówka dotrze na konto odbiorcy natychmiast, również w weekendy i święta
 • nic Cię to nie kosztuje, bo przelew jest bezpłatny

Odbieraj przelewy BLIK na telefon

 • Zarejestruj swój numer telefonu w aplikacji mobilnej. Aby to zrobić:
 • zaloguj się do aplikacji mobilnej Banku
 • na głównym ekranie wybierz Kod BLIK > Ustawienia BLIK > Ustawienia przelewu na telefon lub w menu wybierz Ustawienia > Ustawienia płatności > Ustawienia przelewu na telefon
 • wskaż domyślne konto do przelewów BLIK na telefon
 • Teraz możesz już wygodnie wysyłać i natychmiast odbierać przelewy BLIK na telefon 24/7, również w weekendy i święta.

Przelew wykonasz do odbiorców posiadających konto w bankach oferujących usługę przelewu BLIK na telefon. Współpracujące banki to:
Bank Millennium, Alior Bank, ING, mBank, PKO Bank Polski, Getin Bank, Credit Agricole, Noble Bank, Bank Pekao, Bank Ochrony Środowiska.

Przelew krok po kroku

 1. 1
  Przelew krok po kroku -

  Zaloguj się do aplikacji mobilnej i wybierz Przelew BLIK na telefon

  Następnie wybierz konto, z którego zrobisz przelew.

 2. 2
  Przelew krok po kroku -

  Wprowadź nazwę i numer telefonu odbiorcy, kwotę i tytuł przelewu

  Ikonka BLIKA obok numeru telefonu pokaże, czy Twój znajomy może odbierać przelewy BLIK na telefon. Kliknij Dalej, a następnie Zatwierdź przelew.

 3. 3
  Przelew krok po kroku -

  Przelew zostanie wysłany i natychmiast trafi do odbiorcy

  Jeśli numer odbiorcy jest niezarejestrowany, wykonanie przelewu nie będzie możliwe.

Pytania i odpowiedzi