Ruszaj w drogę z OC/AC na raty, bez dodatkowych opłat

Zyskaj zniżkę za bezszkodową jazdę przy zakupie OC/AC online

O ubezpieczeniu OC/AC • masz wszystko w jednym miejscu – pieniądze i ubezpieczenie OC/AC

 • możesz ubezpieczyć samochód, motocykl lub skuter

 • decydujesz o zakresie ubezpieczenia według swoich potrzeb

 • wybierasz najwygodniejszy dla Ciebie sposób płatności

Ubezpieczenie
OC/AC

Ubezpieczenie OC

Ubezpieczenie OC to ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej. Jest obowiązkowe dla wszystkich właścicieli pojazdów. Jeśli wyrządzisz szkodę innym uczestnikom ruchu drogowego, uchroni Cię przed finansowymi konsekwencjami. Ubezpieczyciel wypłaci odszkodowanie osobom przez Ciebie poszkodowanym.

Ubezpieczenie AC

AC Mini

Ubezpieczenie AC w wersji mini uchroni Cię przed finansowymi skutkami:

 • kradzieży pojazdu
 • zniszczenia pojazdu przez działanie 10 żywiołów
W razie szkody Ubezpieczyciel ustali wysokość odszkodowania w oparciu o ceny części zamiennych. Dzięki odszkodowaniu samodzielnie zorganizujesz naprawę swojego pojazdu.

Obowiązuje na terenie Polski.

AC Ekonomiczne

Ubezpieczenie AC w wersji ekonomicznej uchroni Cię przed finansowymi skutkami:

 • stłuczki
 • kradzieży
 • wandalizmu
 • zniszczenia pojazdu przez działanie sił przyrody
W razie szkody Ubezpieczyciel ustali wysokość odszkodowania w oparciu o ceny części zamiennych. Dzięki odszkodowaniu samodzielnie zorganizujesz naprawę swojego pojazdu.

Obowiązuje na terenie Europy.

AC Optymalne

Ubezpieczenie AC w wersji optymalnej uchroni Cię przed finansowymi skutkami:

 • stłuczki
 • kradzieży
 • wandalizmu
 • zniszczenia pojazdu przez działanie sił przyrody

Masz zagwarantowaną stałą sumę ubezpieczenia. W razie szkody naprawisz swój pojazd w autoryzowanym serwisie obsługi (ASO) z użyciem oryginalnych części (pojazd nie może mieć więcej niż 9 lat).

Obowiązuje na terenie Europy.

Więcej korzyści

 • Nie musisz wpisywać danych

  Zeskanuj kod z dowodu rejestracyjnego, a dane pojazdu uzupełnimy automatycznie.

 • Oferta dopasowana do pojazdu

  Przedstawimy Ci najkorzystniejszą składkę OC/AC, a Ty wybierzesz wariant, który najbardziej Ci odpowiada.

 • Szeroki wybór możliwości

  Możesz wykupić ubezpieczenie OC, wybrać jedno z kilku wariantów AC oraz rozszerzyć polisę o dodatkową ochronę.

 • Zniżka za jazdę bez wypadków

  Cenimy doświadczenie i spokój na drodze, dlatego jazdę bez wypadków premiujemy zniżkami.

 • Elastyczny sposób płatności

  Możesz łatwo rozłożyć składkę na miesięczne raty (bez dodatkowych opłat) lub zapłacić jednorazowo za cały rok.

 • Dostęp do polisy online

  Wszystko w jednym miejscu i zawsze pod ręką. Zaloguj się do Millenetu lub aplikacji mobilnej, by sprawdzić lub pobrać polisę OC/AC.

 • Szybka likwidacja szkody

  Współpracujemy z Ubezpieczycielem, którego doświadczenie i profesjonalizm gwarantuje Ci szybką pomoc i likwidację szkody.

 • Nie musisz pamiętać o terminach

  Wybierz sposób płatności, zapewnij środki na rachunku, a my przekażemy składkę do Ubezpieczyciela w odpowiednim terminie.

Jak kupić ubezpieczenie OC/AC?

 1. 1
  Jak kupić ubezpieczenie OC/AC? -

  Zaloguj się do Millenetu i z menu wybierz Oferta > Ubezpieczenia > Nowe ubezpieczenie komunikacyjne.

  Sprawdź składkę Ubezpieczenie oc/ac

 2. 2
  Jak kupić ubezpieczenie OC/AC? -

  Wybierz opcję „Skanuj kod” i postępuj zgodnie ze wskazówkami lub uzupełnij formularz ręcznie. Zaproponujemy ubezpieczenie dopasowane do Twoich potrzeb.

 3. 3
  Jak kupić ubezpieczenie OC/AC? -

  Wybierz sposób płatności i potwierdź zakup.

 1. 1
  Jak kupić ubezpieczenie OC/AC? -

  Zaloguj się do aplikacji mobilnej i z menu wybierz Oferta  > Ubezpieczenia > Ubezpieczenie OC/AC.

 2. 2
  Jak kupić ubezpieczenie OC/AC? -

  Przygotuj dowód rejestracyjny i zeskanuj kod pojazdu. Następnie uzupełnij formularz, a my zaproponujemy ubezpieczenie dopasowane do Twoich potrzeb.

 3. 3
  Jak kupić ubezpieczenie OC/AC? -

  Wybierz sposób płatności i potwierdź zakup.

Dodatkowe możliwości

 • Assistance Standard

  Zapewnij sobie wsparcie na wypadek nieprzewidzianych sytuacji, takich jak rozładowanie akumulatora, awaria lub brak paliwa w trakcie podróży. Ubezpieczyciel może odholować Twój pojazd do 200 km oraz przyznać Ci samochód zastępczy do 3 dni. Ubezpieczenie obowiązuje na terenie Polski.

 • Assistance Plus

  Rozszerz ubezpieczenie OC/AC o ochronę na terenie Europy. Dzięki niemu otrzymasz samochód zastępczy do 5 dni, wydłużysz limit na holowanie pojazdu do 300 km oraz skorzystasz z dodatkowych świadczeń ubezpieczeniowych, na przykład Ubezpieczyciel pokryje koszty pobytu w hotelu lub zapewni kierowcę zastępczego.

 • Szyby

  Jeśli zdarzy Ci się uszkodzić lub zniszczyć szybę czołową, boczną lub tylną, Ubezpieczyciel zapewni jej naprawę lub wymianę. Jeżeli zdecydujesz się na to ubezpieczenie, w przypadku uszkodzenia szyby nie tracisz zniżek za bezszkodowy przebieg ubezpieczenia OC/AC.

 • NNW

  Ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków chroni zdrowie i życie kierowcy oraz pasażerów. Gdy dokupisz ubezpieczenie NNW do polisy OC, zapewnisz wsparcie finansowe dla kierowcy lub pasażerów w razie utraty zdrowia, niezdolności do pracy czy też ich śmierci. Ubezpieczenie obejmuje również zwrot kosztów leczenia.

Pytania i odpowiedzi

 • Za każdy rok bezszkodowej jazdy możesz zyskać zniżkę na ubezpieczenie OC/AC. Im dłużej jeździsz bez wypadków i stłuczek, tym większą zniżkę na ubezpieczenie samochodu (lub innego pojazdu) uda Ci się uzyskać. Aby sprawdzić składkę za ubezpieczenie, możesz skorzystać z kalkulatora OC, który znajdziesz w Millenecie i aplikacji mobilnej.

  Na wysokość składki za ubezpieczenie OC/AC ma wpływ m.in. miejsce rejestracji pojazdu, historia szkodowa czy rodzaj ubezpieczanego samochodu lub innego pojazdu. Zniżki na składkę za ubezpieczenie OC/AC związane są z kierowcą, a nie pojazdem. Historia szkód kierowcy jest niezależna od samochodu. Z tego względu wypracowane przez siebie zniżki na tańsze OC/AC zachowasz nawet wtedy, gdy zmienisz auto. Zniżki wypracowane u jednego ubezpieczyciela honorowane są przez inne firmy ubezpieczeniowe.

 • Składkę za ubezpieczenie samochodu (lub innego pojazdu) sprawdzisz szybko i wygodnie za pomocą kalkulatora OC/AC w Millenecie i aplikacji mobilnej.

 • Gdy będziesz kupować ubezpieczenie OC/AC w Millenecie lub aplikacji mobilnej, poprosimy Cię o wybranie sposobu płatności.

  Możesz zapłacić na 2 sposoby:

  • jednorazowo – możesz opłacić OC/AC za cały rok, kwotę pobierzemy ze wskazanego przez Ciebie konta lub karty kredytowej w Banku Millennium;
  • miesięcznie – możesz rozłożyć roczną składkę za OC/AC na 12 rat, za co nie poniesiesz dodatkowych kosztów, kwotę pobierzemy ze wskazanego przez Ciebie konta w Banku Millennium.

  Nie musisz pamiętać o terminach płatności za ubezpieczenie OC/AC ani wykonywać przelewów. Wystarczy, że zapewnisz środki na wskazanym koncie, a my przekażemy składkę do Ubezpieczyciela w odpowiednim terminie.

  Możesz wykupić ubezpieczenie nawet miesiąc przed końcem obecnej polisy OC/AC i zapłacić za nią w ciągu 2 tygodni.

 • Naszym partnerem ubezpieczeniowym jest Grupa Ergo Hestia. Ubezpieczyciela, z którym współpracujemy, doceniają nie tylko partnerzy biznesowi, ale przede wszystkim zadowoleni Klienci.

  Dzięki obecności Grupy ERGO Hestia w systemie Bezpośredniej Likwidacji Szkód możesz skorzystać z systemu likwidacji ubezpieczyciela, także gdy wykupisz jedynie ubezpieczenie OC.

  Oznacza to, że jeżeli ktoś uszkodzi Twój samochód, nie musisz dzwonić do ubezpieczyciela sprawcy, którego nie znasz, ale zlikwidujesz szkodę w Grupie Ergo Hestia.

  1. Ubezpieczyciel przekazuje Klientom bezpośredni kontakt telefoniczny i e-mailowy do opiekuna szkody.
  2. Rzeczoznawca mobilny odwiedza Klienta w dowolnym miejscu i czasie – maksymalnie w ciągu 48 godzin od zgłoszenia.
  3. Rzeczoznawca wykonuje na miejscu kosztorys i w przypadku nieskomplikowanych szkód podejmuje decyzję o wypłacie odszkodowania z tytułu ubezpieczenia OC.

Ważne dokumenty

Skontaktuj się z nami

 1. Sprawdź składkę
  i kup ubezpieczenie online

  Sprawdź składkę
 2. Jeśli masz pytania,
  zadzwoń!

  22 598 41 07
  (opłata zgodna z taryfą operatora)
  od poniedziałku do piątku w godz. 10:00 - 18:00