Karty lojalnościowe

Dzięki tej usłudze, możesz wygodnie przechowywać do 30 wizerunków kart lojalnościowych w aplikacji mobilnej.

Karty lojalnościowe są udostępniane przez sklepy i punkty usługowe zazwyczaj w postaci kart plastikowych. Okazanie takiej karty przy płatności za towar lub usługę pozwala np. na uzyskanie zniżki lub zdobycie punktów gromadzonych na karcie.

Korzystając z nowej funkcjonalności aplikacji, możesz zostawić karty plastikowe w domu i wciąż otrzymywać zniżki lub gromadzić punkty okazując wizerunek danej karty wprost z aplikacji.


Jak to zrobić?

Funkcję znajdziesz po zalogowaniu do aplikacji w menu bocznym w sekcji Pozostałe. Dodając kartę w aplikacji, zostaniesz poproszony o podanie nazwy karty, zeskanowanie kodu kreskowego z karty bądź podanie numeru karty w przypadku, gdy karta nie ma kodu. Dodatkowo, w formularzu należy zrobić zdjęcie strony przedniej oraz tylnej karty lojalnościowej. Po dodaniu karty, będzie ona dostępna na liście kart lojalnościowych. Zawsze masz możliwość edycji zapisanych danych oraz zdjęć karty.

Listę kart lojalnościowych można sortować tak, aby karty wyświetlały się w pożądanej kolejności.

Dostęp

Jeśli chcesz mieć szybszy dostęp do kart, w ustawieniach aplikacji w opcji Widgety przed zalogowaniem, wybierz Karty lojalnościowe jako nowy widget. Pamiętaj, że przed zalogowaniem, nie ma możliwości dodania nowej karty bądź edycji już dodanych kart.

 
Więcej o aplikacji mobilnej