Karta kredytowa Millennium Alfa

Zyskaj 200 zł i nawet rok bez opłaty za kartę kredytową

Zamów w promocji kartę kredytową Alfa z limitem min. 3000 zł (RRSO 14,55%):

 • 1 złóż wniosek w Millenecie lub aplikacji mobilnej do 8 listopada 2019 roku
 • 2 wykonaj kartą transakcje bezgotówkowe na min. 200 zł w każdym z trzech kolejnych miesięcy (do końca grudnia, w styczniu i lutym)
 • 3 200 zł wróci na rachunek Twojej karty (pula nagród ograniczona)
 • 4 nie płać za obsługę karty kredytowej nawet przez rok - wystarczy, że zrobisz 1 transakcję bezgotówkową w każdym miesiącu
link otwiera się w nowym oknieZamów kartę

O karcie

Co zyskujesz z kartą Millennium Alfa?

5% zwrotu za zakupy u Partnerów karty (aż do 760 złotych rocznie), niezależnie od innych promocji i rabatów. Sprawdź

„Wygodne Raty 0%" (RRSO 7,87%) - możesz rozłożyć wykorzystany limit lub wybrane transakcje na nieoprocentowane, miesięczne raty. Sprawdź

Pakiet Assistance Alfa, dzięki któremu nie musisz się martwić zepsutym samochodem, przebitą oponą, przeprowadzką czy awarią sprzętu domowego. Wystarczy jeden telefon i załatwimy sprawę za Ciebie. Sprawdź

Koszty kredytu

Zwrot wydatków

Klienci posiadający kartę kredytową Alfa mogą liczyć dodatkowo na zwrot 5% wartości zakupów. Oszczędność do 760 zł rocznie gwarantują płatności kartą kredytową Alfa w sklepach Partnerów:

Zakupy u naszych Partnerów staną się teraz jeszcze przyjemniejsze:

 • program łączy się z innymi promocjami i ofertami specjalnymi,
 • nie musisz pytać o zwrot 5% wydatków w sklepie - Bank automatycznie nalicza go na rachunek karty.

Zwrot 5% wartości transakcji dokonanych kartą u naszych Partnerów jest księgowany na rachunku Twojej karty na początku kolejnego miesiąca.

Zwrot 5% w: Inter Cars – dotyczy zakupów online na www.sklep.intercars.com.pl; Empik – dotyczy zakupów w salonach stacjonarnych, Cinema City - nie dotyczy zakupów online.

Program Inspiracje

Płacąc kartami Banku Millennium w sklepach oraz punktach usługowych możesz skorzystać z atrakcyjnych rabatów. Miejsc, w których otrzymasz zniżkę, jest już blisko 1000!

Odkryj korzyści płynące z posiadania karty kredytowej

 

Pełne bezpieczeństwo

Atrakcyjny Pakiet Bezpieczeństwa w skład którego wchodzi usługa Powiadamiania SMS o transakcjach dokonanych kartą oraz pakiet ubezpieczeń Ochrona karty.

Dowiedz się więcej

 

Płatności zbliżeniowe

Szybki i wygodny sposób płatności.

Dowiedz się więcej

 

Wygoda płatności

Komfortowe zakupy w sklepach i internecie, swoboda korzystania z bankomatów i płatności w ramach limitu karty.

Dowiedz się więcej

 

Wygodne Raty (RRSO 12,58%)

Program kredytowy Wygodne Raty pozwala na spłatę wydatków dokonanych kartą kredytową w równych, korzystnie oprocentowanych ratach.

Dowiedz się więcej

 

3D-Secure

Gwarancja najwyższego poziomu bezpieczeństwa transakcji dokonywanych w internecie dzięki bezpłatnej usłudze 3D-Secure.

Dowiedz się więcej

 

Komfort i wygoda

Kontrola wydatków dzięki ustalonym przez siebie limitom dziennym. W każdej chwili możesz również sprawdzić stan swoich środków na koncie.

Dowiedz się więcej

Opłaty

Obsługa karty kredytowej
Opłata miesięczna za kartę główną 0 zł* / 7,99 zł
Opłata miesięczna za kartę dodatkową 0 zł* / 2,99 zł
Opłaty miesięczne za ubezpieczenia, usługi**
Pakiet Bezpieczeństwa 3,99 zł
Pakiet Assistance Alfa 4,99 zł

* Pierwsze naliczenie opłaty miesięcznej następuje za drugi pełny miesiąc od wydania karty. Kolejne opłaty miesięczne naliczane są z dołu – za miesiąc poprzedni. Opłaty nie są naliczane, jeśli w poprzednim miesiącu zostało dokonanych minimum 5 transakcji bezgotówkowych.

** Ubezpieczenia, usługi nie są obowiązkowe.

Koszt kredytu i nota prawna

Przykład reprezentatywny dla kart kredytowych Millennium Visa Alfa:

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 14,55%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów): 4 500,00 zł, całkowita kwota do zapłaty: 4 876,43 zł, oprocentowanie zmienne 10%, całkowity koszt kredytu: 376,43 zł (w tym: suma opłat miesięcznych za obsługę karty kredytowej 87,89 zł, odsetki 288,54 zł), przy założeniu, że przyznany limit kredytowy zostaje wypłacony od razu w pełnej wysokości w trybie transakcji bezgotówkowej i jest spłacany w 12 miesięcznych równych ratach w wysokości 406,36 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 7.06.2019 r. na reprezentatywnym przykładzie.

Bank każdorazowo ocenia zdolność i wiarygodność kredytową Wnioskodawcy przed przyznaniem karty kredytowej; w uzasadnionych przypadkach może odmówić przyznania karty. Do karty oferowane jest opcjonalne, odpłatne ubezpieczenie ”Pakiet Assistance Alfa”. Opłaty, oprocentowanie oraz inne szczegóły zawarte są w Cenniku usług – karty kredytowe, Regulaminie kart kredytowych wydawanych przez Bank Millennium SA, Regulaminie sprzedaży premiowej towarów lub usług nabytych za pośrednictwem karty kredytowej „MIillennium Visa Alfa” wydawanej przez Bank Millennium S.A. „MONEYBACK”, warunkach ubezpieczenia ”Pakiet Assistance Alfa”, Karcie produktu – Pakiet Assistance Alfa – dostępnych w placówkach Banku oraz na stronie www.bankmillennium.pl. Szczegóły oferty dostępne również w TeleMillennium pod numerem 801 331 331.

W ramach promocji „Październik z kartą kredytową” posiadacz kredytowej karty głównej Millennium Visa Impresja, Millennium MasterCard Impresja, Millennium Visa Alfa, Millennium Visa Gold oraz Millennium MasterCard Gold („Karta”), który złożył wniosek o wydanie karty w dniach 8 października – 8 listopada 2019 r. („okres promocji”), zostanie zwolniony z opłaty miesięcznej za jej obsługę w każdym z kolejnych 12 miesięcy kalendarzowych, w którym dokonał nią min. jednej transakcji bezgotówkowej, licząc od daty wydania Karty.

Dodatkowo, Uczestnicy promocji, którzy w okresie promocji złożą wniosek o Kartę w Millenet lub Aplikacji mobilnej, podpiszą umowę o Kartę z określonym w Regulaminie promocji limitem kredytowym i dokonają nią transakcji bezgotówkowych (w tym poprzez BLIK) na łączną kwotę min. 200 zł w każdym z trzech kolejnych okresów wskazanych w tym Regulaminie, mogą otrzymać bonus w wysokości 200 zł. Do otrzymania bonusu jest uprawnionych 2 000 Uczestników, którzy jako pierwsi w czasie trwania promocji złożą wniosek o Kartę. Wnioski o Kartę, które mogą być zakwalifikowane do otrzymania Bonusu można składać do momentu wyczerpania puli 2 000 wniosków, ale nie dłużej niż do 8 listopada 2019 r. O wyczerpaniu puli Bank poinformuje niezwłocznie na www.bankmillennium.pl., na stronach produktowych kart biorących udział w promocji (www.bankmillennium.pl/klienci-indywidualni/karty-platnicze/karty-kredytowe/millennium-impresja, https://www.bankmillennium.pl/klienci-indywidualni/karty-platnicze/karty-kredytowe/millennium-alfa, www.bankmillennium.pl/klienci-indywidualni/karty-platnicze/karty-kredytowe/millennium-visa-mastercard-gold, https://www.bankmillennium.pl/prestige/produkty/karty-platnicze/zlote-karty-kredytowe/millennium-mastercard-gold, https://www.bankmillennium.pl/prestige/produkty/karty-platnicze/zlote-karty-kredytowe/millennium-visa-gold). Regulamin promocji jest dostępny na stronie www.bankmillennium.pl (zakładka Wsparcie/Cenniki i regulaminy/Karty płatnicze).

TeleMillennium

Nasi konsultanci przez całą dobę udzielą Ci szczegółowych informacji oraz zrealizują Twoje dyspozycje.

801 331 331
numer dostępny z telefonów stacjonarnych oraz komórkowych

Wymagane dokumenty

Jeśli przelewasz swoje wynagrodzenie na konto w Banku Millennium od minimum 3 miesięcy, wszelkie formalności będą ograniczone do minimum.

Podstawowym dokumentem wymaganym każdorazowo jest dowód osobisty. Poniżej znajduje się lista dokumentów potwierdzających dochód w zależności od otrzymywanego źródła dochodu:

 • Umowa o pracę / Umowa zlecenie / Umowa o dzieło

  Jedna z opcji:

  • wyciąg z przelewami wynagrodzenia za ostatnie 3 miesiące
  • PIT za ostatni rok
  • zaświadczenie o dochodach

 • Działalność gospodarcza

  Dokumenty wymagane zależnie od formy rozliczania:

  • roczne zeznanie podatkowe i zaświadczenie z Urzędu Skarbowego  lub zaświadczenie z ZUS/KRUS
  • książka przychodów i rozchodów

 • Emerytura

  Jedna z opcji:

  • wyciąg z rachunku bankowego potwierdzający wpływ emerytury za ostatni miesiąc
  • ostatni odcinek emerytury
  • ostatnia decyzja o waloryzacji emerytury
  • decyzja o przyznaniu emerytury

 • Renta

  Jedna z opcji:

  • wyciąg z rachunku bankowego potwierdzający wpływ renty za ostatni miesiąc
  • ostatni odcinek renty
  • ostatnia decyzja o waloryzacji renty
  • decyzja o przyznaniu renty

 • Świadczenie przedemerytalne

  Jedna z opcji:

  • wyciąg z rachunku bankowego potwierdzający wpływ świadczenia za ostatni miesiąc
  • ostatni odcinek świadczenia
  • ostatnia decyzja Urzędu Pracy/ZUS o waloryzacji świadczenia
  • decyzja Urzędu Pracy/ZUS o przyznaniu świadczenia

Jak otrzymać

Przez internet

Jeżeli jeszcze nie jesteś naszym klientem
Kontakt z Doradcą
Jeżeli jesteś naszym klientem
Złóż wniosek w Millenet

TeleMillennium

Zadzwoń do nas

801 331 331
W naszych oddziałach
Wybierz najbliższy oddział

Jak zastrzec

W celu zastrzeżenia karty wystarczy zadzwonić:


+48 22 598 41 14 - zastrzeganie wszystkich kart Banku Millennium (dostępny 24h/dobę)
 801 331 331 Numer TeleMillennium dostępny z telefonów stacjonarnych oraz komórkowych
+48 22 598 40 40 - Numer TeleMillennium  dostępny z telefonów komórkowych oraz z zagranicy