Nowości w Millenecie

Historia transakcji w nowej odsłonie

Teraz w Millenecie i aplikacji mobilnej możesz do każdej transakcji załączyć np. paragon lub fakturę, otagować transakcję (np. #urlop) a nawet dodać opis konkretnej operacji. Dzięki temu, w każdej chwili wszystko łatwo znajdziesz

Dowiedz się więcej

Nowa odsłona strony logowania od 06.05.2017

Dla Twojej wygody i bezpieczeństwa poprawiliśmy wygląd strony logowania i wprowadziliśmy kilka usprawnień.

Teraz podczas zmiany H@sła 1 wskaźnik siły hasła podpowie Ci, czy Twoja nowa kombinacja cyfr jest bezpieczna. Natomiast czytelniejsze komunikaty w przypadku wpisania błędnych danych logowania pomogą Ci uniknąć przypadkowego zablokowania konta. Sam sposób logowania pozostaje bez zmian.

link otwiera się w nowym okniePoznaj szczegóły zmian

Polecaj Bank Millennium, nagrody czekają

Teraz w Millenecie i aplikacji mobilnej możesz zapraszać znajomych do Banku Millennium.

Dołącz do programu LUBIĘ TO POLECAM i wysyłaj zaproszenia do znajomych. Polecaj im Konto 360º lub Konto 360º Student i zachęcaj do płacenia kartą lub BLIKIEM - wystarczy wydać 360 zł w ciągu 30 dni od założenia konta. Sprawdzaj postępy znajomych, a kiedy uda im się spełnić warunki programu, wybierzcie swoje nagrody. Zaloguj się do Millenetu lub aplikacji, wybierz zakładkę LUBIĘ TO POLECAM i sprawdź, jak zacząć polecać.

Dowiedz się więcej

Wygodne Raty – spłacaj swobodnie kartę kredytową

Możesz teraz w szybki i prosty sposób rozłożyć wydatki kartą kredytową na korzystnie oprocentowane raty.

Sam decydujesz, które transakcje powyżej 300 zł lub jaką kwotę wykorzystanego limitu rozłożyć na raty i jak długo będziesz je spłacać. Opcja jest dostępna zarówno przez system bankowości internetowej Millenet, jak i aplikację mobilną.

Dowiedz się więcej

Zarejestruj swój telefon na kartę w Millenecie

Teraz możesz szybko i wygodnie dokonać obowiązkowej rejestracji telefonu na kartę.

Udostępniliśmy w Millenecie nową funkcję, dzięki której zarejestrujesz swój telefon na kartę za darmo i bez konieczności wizyty w salonie operatora sieci komórkowej. Zgodnie z obowiązującymi przepisami musisz to zrobić do 1 lutego 2017 roku.

Dowiedz się więcej

Płatności zbliżeniowe telefonem już dostępne

Dzięki nowej funkcji użytkownicy aplikacji mobilnej Banku Millennium mogą teraz płacić telefonem tak jak kartą płatniczą.

Wystarczy odblokować telefon i przyłożyć go do terminala w sklepie. Z wygodnych płatności zbliżeniowych telefonem korzystać mogą posiadacze telefonów z systemem Android 4.4 lub wyższym, które są wyposażone w antenę NFC.

Dowiedz się więcej

Loguj się do platformy ZUS w Millenecie

Bank Millennium wprowadził nową usługę umożliwiającą szybki i łatwy dostęp do Platformy Usług Elektronicznych (PUE) ZUS.

Od teraz Klienci Banku mogą założyć i uwierzytelnić profil PUE ZUS poprzez swoje konto w Millenecie, bez konieczności wizyty w urzędzie. Platforma umożliwia m.in. sprawdzenie składek, złożenie dokumentów i wniosków lub umówienie wizyty w oddziale ZUS.

Dowiedz się więcej

Ubezpiecz swój pojazd w Millenecie

Teraz możesz ubezpieczyć swój samochód, motocykl czy skuter całkowicie online.

Zakup ubezpieczenia możesz rozpocząć w aplikacji mobilnej, a dokończyć w Millenecie lub odwrotnie. Na każdym etapie masz możliwość zapisać wniosek i kontynuować proces na dowolnym urządzeniu.

Dowiedz się więcej

Zyskaj dostęp do e-urzędów przez swoją bankowość elektroniczną

Załatwiaj sprawy urzędowe bez czekania w kolejkach, również poza godzinami pracy urzędów.

Składaj pisma i sprawdzaj statusy wysłanych wniosków bez wychodzenia z domu. Załóż przez Millenet darmowy Profil Zaufany i loguj się do urzędów jak do Banku. Profil Zaufany działa jak podpis elektroniczny i można z niego korzystać na wielu stronach administracji publicznej, m.in. ePUAP, PUE ZUS, czy CEIDG.

Dowiedz się więcej

Przelewy natychmiastowe do ZUS, urzędów skarbowych i celnych

Oprócz przelewów zwykłych możesz teraz wykonywać do ZUS, urzędów skarbowych i izb celnych również przelewy natychmiastowe.

Dzięki nim nie musisz czekać aż urząd otrzyma Twoją wpłatę. Składki na ubezpieczenia, mandaty czy podatki opłacisz w czasie rzeczywistym. Twój przelew zdąży dotrzeć na czas, nawet jeśli wykonasz go ostatniego dnia płatności.

Dowiedz się więcej