Aplikacja mobilna Banku Millennium teraz dostępna na każdy smartfon Huawei

Aplikację mobilną Banku Millennium możesz teraz wygodnie pobierać bezpośrednio ze sklepu AppGallery również na nowsze urządzenia Huawei.

Wspólnie z Huawei zintegrowaliśmy aplikację z Usługami Mobilnymi Huawei (HMS).

Życzymy przyjemnego bankowania, kiedy i gdzie chcesz!

Konto 360° na selfie

Konto 360° można założyć całkowicie online. Wystarczy wypełnić wniosek na telefonie i potwierdzić tożsamość zdjęciami dowodu i twarzy. Nie trzeba czekać na wizytę kuriera ani podpisywać umowy w placówce.

Bilety do kina Helios kupisz teraz w aplikacji

Bank Millennium, jako pierwszy bank w Polsce, udostępnił w aplikacji mobilnej możliwość zakupu biletów do kina we współpracy z największą siecią kin w Polsce Helios. Dzięki niej klienci Millennium mogą wygodnie i szybko sprawdzić w aplikacji repertuar kina, wybrać miejsca i kupić bilety oraz udostępnić je znajomym.

Dowiedz się więcej

Płatności za autostrady

Zarejestruj się w usłudze Autopay w aplikacji mobilnej, podróżuj wygodniej i korzystaj ze specjalnie oznaczonych bramek. Po zjeździe z autostrady opłata za przejazd zostanie pobrana automatycznie.

Nowy sposób logowania do Millenetu

14 września 2019 r. ze względu na wymogi dyrektywy unijnej PSD2 (Payment Services Directive 2) wprowadzamy zmiany w korzystaniu z bankowości internetowej. Zmiany pozwolą jeszcze lepiej zabezpieczyć dostęp do Twoich finansów:

  • raz na 90 dni poprosimy Cię o zatwierdzenie logowania H@słem SMS lub Autoryzacją Mobilną. Jeśli nie korzystasz z H@seł SMS lub nie masz włączonej Autoryzacji Mobilnej, zadzwoń na +48 22 598 40 50 już dziś i dodaj numer do H@seł SMS
  • gdy będziesz sprawdzać historię transakcji starszą niż 90 dni, możemy Cię poprosić również o potwierdzenie tej operacji H@słem SMS lub Autoryzacją Mobilną
  • transakcje kartami w Internecie z wykorzystaniem zabezpieczenia 3D-Secure także potwierdzisz H@słem SMS lub Autoryzacją Mobilną

Apple Pay w Banku Millennium

Klienci Banku Millennium posiadający urządzenia z systemem iOS mogą już płacić wygodnie za pomocą Apple Pay w Banku Millennium. By zapłacić, wystarczy otworzyć aplikację Wallet, zbliżyć urządzenie do terminalu płatniczego, potwierdzić transakcję i gotowe! Z Apple Pay możesz korzystać na swoim iPhonie, Apple Watch lub iPadzie.

Dowiedz się więcej

Nowy sposób zatwierdzania operacji w Millenecie

Autoryzacja Mobilna pozwoli wszystkim użytkownikom aplikacji mobilnej jeszcze sprawniej i wygodniej zatwierdzać operacje w Millenecie. Teraz każda transakcja może być szybko i wygodnie zatwierdzona jednym kliknięciem w aplikacji mobilnej. Przykładowo, płacąc za zakupy online w Millenecie, wystarczy zalogować się do aplikacji mobilnej, zweryfikować dane transakcji i wygodnie zatwierdzić płatność jednym kliknięciem.

Dowiedz się więcej

Konto 360° Junior – założysz w kilka minut online

Teraz możesz założyć konto dla swojego dziecka w kilka minut i całkowicie online. Jeśli masz konto osobiste w Banku Millennium, wystarczy, że zalogujesz się do Millenetu, wejdziesz w zakładkę Konta > Otwieranie konta > Konto 360° Junior, wpiszesz dane swojego dziecka i potwierdzisz je H@słem SMS. Gotowe!

Konto 360° Junior nauczy Twoje dziecko zarządzać pieniędzmi. A to pierwszy krok w dorosłość.

Dowiedz się więcej

Wnioskuj o Dobry Start dla swojego dziecka przez Millenet

W ramach programu Dobry Start można otrzymać jednorazowe świadczenie w wysokości 300 zł dla uczących się dzieci, niezależnie od dochodu rodziny. Świadczenie przysługuje osobom do 20. roku życia lub 24. roku życia w przypadku niepełnosprawności z wyłączeniem dzieci które w 2018/2019 idą do przedszkola lub zerówki.

Wniosek o świadczenie jest już dostępny w Millenecie w zakładce Moje finanse > MilleUrząd po zalogowaniu do konta. Wniosek należy złożyć najpóźniej do 31 sierpnia 2018, by otrzymać świadczenie do 30 września 2018.

Dowiedz się więcej

Szybki sposób na aktualizację danych

Nowy dowód? Nowy adres? Nie musisz odwiedzać placówki Banku, aby zaktualizować swoje dane osobowe i kontaktowe.
Szybko i wygodnie zrobisz to w Millenecie.

Dodatkową zaletą jest powiadomienie o wygasającej ważności dokumentu, które otrzymasz na 30 dni przed utratą ważności dowodu, zyskując sporo czasu na wyrobienie nowego dokumentu. Wniosek o nowy dowód wygodnie wyślesz za pośrednictwem Profilu Zaufanego, który szybko i bez wychodzenia z domu założysz przez Millenet.

Dane możesz zaktualizować również przez aplikację mobilną.

Wprowadziliśmy nową stronę Banku i odświeżoną stronę logowania

Możesz już korzystać z naszej nowej, bardziej przejrzystej i szybszej w obsłudze strony Banku. Nowa strona została zoptymalizowana pod kątem czytelności, czasu ładowania się strony oraz dopasowania do urządzeń mobilnych. Zmieniliśmy również stronę logowania i wprowadzamy:

  • bardziej przejrzysty wygląd strony logowania
  • nowy sposób prezentowania alertów informujących np. o błędnej próbie logowania
  • odświeżoną sekcję Pomoc z logowaniem
  • odświeżony wygląd klawiatury wirtualnej
  • nową opcję podglądu wprowadzonych danych do logowania (H@sło 1 oraz Identyfikator)

Załóż konto firmowe online

Jeśli masz już konto indywidualne w Banku Millennium, możesz bezpłatnie założyć konto Mój Biznes online.

Mój Biznes to idealne rozwiązanie dla osób, które prowadzą jednoosobową działalność gospodarczą. Dzięki niemu możesz w prosty i intuicyjny sposób zarządzać finansami Twojej firmy, gdziekolwiek jesteś. Korzystanie z konta firmowego przez Millenet jest wygodne - zalogujesz się tymi samymi danymi, co do konta osobistego. A między kontami przełączysz się za pomocą jednego kliknięcia.

Dowiedz się więcej

Oszczędzanie i inwestowanie online

Zakładka „Oszczędności i inwestycje” w Millenecie w nowej odsłonie.

Od teraz możesz zarządzać całkowicie online swoimi produktami oszczędnościowymi i inwestycyjnymi. Dzięki przejrzystym wykresom, masz możliwość całościowego spojrzenia na swoje środki, ulokowane zarówno na lokatach jak i produktach inwestycyjnych. Możesz również na bieżąco śledzić stan swoich inwestycji.

Ubezpiecz siebie i bliskich na wyjazd

Zyskaj odpowiednią ochronę z wygodnym ubezpieczeniem turystycznym online w Millenecie i aplikacji mobilnej.

Polisę kupisz w kilka chwil, bez zbędnego wypełniania swoich danych. Dzięki niej otrzymujesz dostęp 24/7 do pomocy podczas podróży - w razie zdarzenia Ubezpieczyciel pomoże Ci np. znaleźć najbliższą przychodnię lub wezwać pogotowie.

Dowiedz się więcej

Zmień kartę plastikową na kartę wirtualną

Dzięki bezpłatnej aplikacji mobilnej Banku Millennium możesz płacić telefonem tak, jak kartą płatniczą.

Aby zapłacić, wystarczy odblokować telefon i przyłożyć go do terminala w sklepie. Z wygodnych płatności zbliżeniowych telefonem korzystać mogą posiadacze smartfonów z systemem Android 4.4 lub wyższym, które są wyposażone w moduł NFC.

Dowiedz się więcej

Historia transakcji w nowej odsłonie

Teraz w Millenecie i aplikacji mobilnej możesz do każdej transakcji załączyć np. paragon lub fakturę, otagować transakcję (np. #urlop) a nawet dodać opis konkretnej operacji. Dzięki temu, w każdej chwili wszystko łatwo znajdziesz

Dowiedz się więcej

Wygodne Raty – spłacaj swobodnie kartę kredytową

Możesz teraz w szybki i prosty sposób rozłożyć wydatki kartą kredytową na korzystnie oprocentowane raty.

Sam decydujesz, które transakcje powyżej 300 zł lub jaką kwotę wykorzystanego limitu rozłożyć na raty i jak długo będziesz je spłacać. Opcja jest dostępna zarówno przez system bankowości internetowej Millenet, jak i aplikację mobilną.

Dowiedz się więcej

Polecaj Bank Millennium, nagrody czekają

Teraz w Millenecie i aplikacji mobilnej możesz zapraszać znajomych do Banku Millennium.

Dołącz do programu LUBIĘ TO POLECAM i wysyłaj zaproszenia do znajomych. Polecaj im Konto 360º lub Konto 360º Student i zachęcaj do płacenia kartą lub BLIKIEM - wystarczy wydać 360 zł w ciągu 30 dni od założenia konta. Sprawdzaj postępy znajomych, a kiedy uda im się spełnić warunki programu, wybierzcie swoje nagrody. Zaloguj się do Millenetu lub aplikacji, wybierz zakładkę LUBIĘ TO POLECAM i sprawdź, jak zacząć polecać.

Dowiedz się więcej

Przelewy natychmiastowe do ZUS, urzędów skarbowych i celnych

Oprócz przelewów zwykłych możesz teraz wykonywać do ZUS, urzędów skarbowych i izb celnych również przelewy natychmiastowe.

Dzięki nim nie musisz czekać aż urząd otrzyma Twoją wpłatę. Składki na ubezpieczenia, mandaty czy podatki opłacisz w czasie rzeczywistym. Twój przelew zdąży dotrzeć na czas, nawet jeśli wykonasz go ostatniego dnia płatności.

Dowiedz się więcej

Zarejestruj swój telefon na kartę w Millenecie

Teraz możesz szybko i wygodnie dokonać obowiązkowej rejestracji telefonu na kartę.

Udostępniliśmy w Millenecie nową funkcję, dzięki której zarejestrujesz swój telefon na kartę za darmo i bez konieczności wizyty w salonie operatora sieci komórkowej. Zgodnie z obowiązującymi przepisami musisz to zrobić do 1 lutego 2017 roku.

Dowiedz się więcej

Ubezpiecz swój pojazd w Millenecie

Teraz możesz ubezpieczyć swój samochód, motocykl czy skuter całkowicie online.

Zakup ubezpieczenia możesz rozpocząć w aplikacji mobilnej, a dokończyć w Millenecie lub odwrotnie. Na każdym etapie masz możliwość zapisać wniosek i kontynuować proces na dowolnym urządzeniu.

Dowiedz się więcej

Loguj się do platformy ZUS w Millenecie

Bank Millennium wprowadził nową usługę umożliwiającą szybki i łatwy dostęp do Platformy Usług Elektronicznych (PUE) ZUS.

Od teraz Klienci Banku mogą założyć i uwierzytelnić profil PUE ZUS poprzez swoje konto w Millenecie, bez konieczności wizyty w urzędzie. Platforma umożliwia m.in. sprawdzenie składek, złożenie dokumentów i wniosków lub umówienie wizyty w oddziale ZUS.

Dowiedz się więcej

Zyskaj dostęp do e-urzędów przez swoją bankowość elektroniczną

Załatwiaj sprawy urzędowe bez czekania w kolejkach, również poza godzinami pracy urzędów.

Składaj pisma i sprawdzaj statusy wysłanych wniosków bez wychodzenia z domu. Załóż przez Millenet darmowy Profil Zaufany i loguj się do urzędów jak do Banku. Profil Zaufany działa jak podpis elektroniczny i można z niego korzystać na wielu stronach administracji publicznej, m.in. ePUAP, PUE ZUS, czy CEIDG.

Dowiedz się więcej