Konto Mój Biznes

O koncie Mój Biznes

Specjalna oferta dla startupów!

Masz firmę krócej niż rok? Nie płacisz za prowadzenie konta przez 12 miesięcy od założenia, niezależnie od spełnienia warunków!

Kto może założyć?

Konto Mój Biznes to idealne rozwiązanie dla osób, które prowadzą jednoosobową działalność gospodarczą oraz dla wspólników spółek cywilnych.

Jeśli masz już konto indywidualne w Banku Millennium, konto firmowe założysz online.

Dlaczego warto?

 • 0 zł za prowadzenie konta i kartę
 • 0 zł za wypłatę gotówki z bankomatów Banku Millennium
 • 0 zł za 20 przelewów internetowych w miesiącu
 • 0 zł za przelewy internetowe do ZUS/US
link otwiera się w nowym oknieZałóż konto przez Millenet

Nota prawna

Konto jest za 0 zł, jeśli zapewnisz na nim min. 1000 zł wpływów zewnętrznych miesięcznie lub wykonasz min. jeden przelew miesięcznie do ZUS/US. W przeciwnym razie opłata to 15 zł/miesiąc. Karta debetowa jest za 0 zł, jeśli dokonasz nią transakcji bezgotówkowych za min. 300 zł miesięcznie. W przeciwnym razie opłata to 7 zł/miesiąc. Po wyczerpaniu puli 20 bezpłatnych przelewów internetowych w miesiącu za każdy kolejny zapłacisz 1 zł.

Masz mnóstwo możliwości

 • Bądź mobilny

  Bądź mobilny

  Jeśli chcesz mieć konto zawsze przy sobie, pobierz i aktywuj naszą bezpłatną aplikację mobilną. Dzięki niej szybko sprawdzisz saldo czy zrobisz przelew, również do ZUS i US.

  Poznaj aplikację
 • Bankuj w Millenecie

  Bankuj w Millenecie

  To intuicyjny system bankowości internetowej z automatyczną identyfikacją przychodzących płatności, łatwym wyszukiwaniem transakcji i szeregiem innych przydatnych funkcji.

  Poznaj Millenet
 • Płać nawet bez portfela

  Płać nawet bez portfela

  Karta do konta to nie jedyny sposób. Z darmową aplikacją Banku Millennium zapłacisz telefonem w internecie i sklepach, a nawet wpłacisz i wypłacisz gotówkę z bankomatu.

 • Loguj się wygodnie

  Loguj się wygodnie

  Do konta firmowego możesz logować się tymi samymi danymi, co do konta osobistego i szybko przełączać między kontami jednym kliknięciem w bankowości internetowej.

 • Opłacaj faktury szybciej

  Opłacaj faktury szybciej

  Jeśli masz naszą aplikację, faktury opłacisz w kilkanaście sekund. Skanujesz telefonem kod QR na fakturze, dane podstawiają się automatycznie, a Ty tylko potwierdzasz przelew.

 • Wpłacaj bezpiecznie

  Wpłacaj bezpiecznie

  Dzięki opcjom wpłat gotówkowych w formie zamkniętej, do wrzutni nocnej i z opcją transportu przekażesz pieniądze do Banku o dowolnej porze, nawet w dni wolne od pracy.

Jak założyć konto Mój Biznes

Jesteś już naszym Klientem?

Jeśli masz konto osobiste w Banku Millennum, konto Mój Biznes założysz przez Millenet, bez wychodzenia z domu.

link otwiera się w nowym oknieZałóż przez Millenet

Dokumenty

Szczegółowe informacje na temat zasad prowadzenia kont firmowych oraz informacje o opłatach i oprocentowaniu wskazane są dokumentach poniżej. Dokumenty te są również dostępne w oddziałach Banku oraz na stronie www.bankmillennium.pl w zakładce Cenniki.