Konto Mój Biznes

O koncie

Konto Mój Biznes to oferta skierowana do przedsiębiorców prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą oraz dla wspólników spółek cywilnych, którzy chcą aktywnie zarządzać finansami swojej firmy. Profesjonalna obsługa, łatwy dostęp do rachunków oraz atrakcyjne warunki finansowe to tylko wybrane cechy tego konta.

Specjalna oferta dla Start –upów

Dla klientów prowadzących firmę krócej niż rok Bank przygotował specjalną ofertę. Opłata miesięczna za prowadzenie rachunku Mój Biznes zostanie zniesiona niezależnie od spełnienia warunków przez okres 12 miesięcy.

Prowadzenie rachunku będzie bezpłatne w przypadku minimalnych wpływów na rachunek wynoszących 1000 zł miesięcznie lub zrealizowaniu jednego przelewu do ZUS/US w miesiącu. W przypadku niespełnienia warunku prowadzenie konta kosztuje 15 PLN. Obsługa karty debetowej będzie bezpłatna przy dokonaniu transakcji bezgotówkowych na kwotę min. 300 PLN, w przypadku niespełnienia warunku korzystanie z karty to koszt 7 PLN miesięcznie. 0 PLN za 20 przelewów internetowych dotyczy pierwszych 20 przelewów internetowych w miesiącu, każdy kolejny kosztuje 1 PLN.

Szczegółowe informacje na temat konta Mój Biznes znajdują się w „Ogólnych Warunkach otwierania i prowadzenia rachunków bankowych dla małych przedsiębiorstw i innych podmiotów w Banku Millennium S.A.” Prowizję, opłaty oraz oprocentowanie są przedstawione w cennikach usług.


Inne usługi, z których możesz korzystać posiadając Konto Mój Biznes, to:

  • bezpłatne przelewy krajowe w złotych lub w walucie obcej na inne rachunki w Banku Millennium za pośrednictwem systemu bankowości internetowej,
  • dostęp do elektronicznych kanałów obsługi - zapewniający pełną kontrolę nad finansami firmy przez 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu,
  • 60-dniowa promesa leasingowa na zakup samochodu dla osób otwierających konto,
  • przelewy natychmiastowe – umożliwiają przesyłanie środków z rachunków w złotych na rachunki w innych Bankach w zaledwie kilka sekund,
  • płatności internetowe – pozwalają szybko i wygodnie płacić za zakupy internetowe,
  • wpłaty gotówkowe w formie zamkniętej – dzięki tej usłudze szybko dokonasz wpłaty na rachunek,
  • wpłaty zamknięte z opcją transportu – umożliwiają dokonywanie wpłat w siedzibie firmy,
  • wpłaty zamknięte do wrzutni nocnej – umożliwiają dokonywanie wpłat przez 24 godziny na dobę,
  • automatyczna identyfikacja przychodzących płatności (AIPP) – umożliwia identyfikację masowych wpłat na podstawie niepowtarzalnych numerów rachunków bankowych przydzielonych przez Klienta Banku swoim płatnikom.

Linia Biznes

Nasi Konsultanci przez całą dobę udzielą Ci szczegółowych informacji oraz zrealizują Twoje dyspozycje.

801 31 31 31
numer dostępny z telefonów stacjonarnych oraz komórkowych

Produkty powiązane

Karta debetowa Visa Millennium Mój Biznes

Karta powiązana z rachunkiem dla firm Mój Biznes umożliwiająca dokonywanie płatności gotówkowych i bezgotówkowych w ramach środków zgromadzonych na rachunku. Karta posiada funkcjonalność zbliżeniową oraz ubezpieczenie.

Jak otworzyć

Przez internet

Jeśli jesteś zainteresowany ofertą

TeleMillennium

Zadzwoń do nas

801 31 31 31
W naszych oddziałach
Wybierz najbliższy oddział