Zyskaj 600 zł z Kontem Mój Biznes

Załóż konto firmowe i skorzystaj z promocji - czeka nawet 600 zł premii!

Nawet 600 zł premii!

Skorzystaj z promocji i zyskaj jednorazową premię dla swojej firmy:

 • nie czekaj i załóż Konto Mój Biznes już dziś - w promocji bierze udział pierwsze 3000 otwartych kont
 • 200 zł zyskasz, jeśli w maju, czerwcu i lipcu 2020 r. wykonasz z konta przelew do ZUS na co najmniej 250 zł oraz otrzymasz co najmniej 1000 zł zewnętrznych wpływów miesięcznie
 • kolejne 400 zł otrzymasz, jeśli podpiszesz umowę na najem terminala płatniczego i najpóźniej do 31.07.2020 r. rozliczysz transakcje wykonane kartami płatniczymi na min. 1000 zł.

Promocja trwa od 16.03.2020 do 29.04.2020. Liczba osób uprawnionych do otrzymania premii jest ograniczona.
Nota prawna

Przelew SEPA za 0 zł

Skorzystaj z promocji:

 • wykonuj przelewy w euro na terenie Unii Europejskiej oraz Szwajcarii, Norwegii, Islandii i Lichtensteinu (SEPA) za 0 zł.
 • zwiększaj skalę biznesu z zagranicą
 • obniżaj koszty rozliczeń w euro.

Nota prawna
Promocja „Przelew SEPA za 0 zł” dotyczy Klientów, którzy posiadają lub otworzą w Banku Millennium rachunek na podstawie „Ogólnych warunków otwierania i prowadzenia rachunków bankowych dla Klientów Bankowości Przedsiębiorstw w Banku Millennium S.A.” lub „Ogólnych warunków otwierania i prowadzenia rachunków bankowych dla małych przedsiębiorstw i innych podmiotów w Banku Millennium S.A.”, i trwa od 1 listopada 2019 r. do 31 grudnia 2020 r. Po spełnieniu warunków określonych w Regulaminie „Przelew SEPA za 0 zł” uczestnik ma prawo do nagrody w postaci braku opłat za wychodzące przelewy SEPA zlecone w systemie bankowości elektronicznej lub aplikacji mobilnej oraz za przychodzące przelewy SEPA.

O koncie

Oferta dla start-upów!

Masz firmę krócej niż rok?


Nie płacisz za prowadzenie konta przez 12 miesięcy od założenia, niezależnie od spełnienia warunków!

Dlaczego warto?

Konto Mój Biznes to idealne rozwiązanie dla osób, które prowadzą jednoosobową działalność gospodarczą oraz dla wspólników spółek cywilnych.

 

Możesz korzystać z niego całkowicie za darmo, wystarczy, że min. raz w miesiącu zrobisz przelew do ZUS/US lub zapewnisz min. 1000 zł wpływów zewnętrznych.

Zero złotych
 • Zero złotych za prowadzenie rachunku płatniczego
 • Zero złotych za wypłatę gotówki z bankomatów Banku Millennium
 • Zero złotych za 20 przelewów internetowych w miesiącu
 • Zero złotych za przelewy internetowe do ZUS/US
Zero złotych

Możliwości

 • Bądź mobilny

  Jeśli chcesz mieć konto zawsze przy sobie, pobierz i aktywuj naszą bezpłatną aplikację mobilną. Dzięki niej szybko sprawdzisz saldo czy zrobisz przelew, również do ZUS i US.

 • Bankuj w Millenecie

  To intuicyjny system bankowości internetowej z automatyczną identyfikacją przychodzących płatności, łatwym wyszukiwaniem transakcji i szeregiem innych przydatnych funkcji.

 • Płać nawet bez portfela

  Karta do konta to nie jedyny sposób. Z darmową aplikacją Banku Millennium zapłacisz telefonem w internecie i sklepach, a nawet wpłacisz i wypłacisz gotówkę z bankomatu.

 • Loguj się wygodnie

  Do konta firmowego możesz logować się tymi samymi danymi, co do konta osobistego i szybko przełączać między kontami jednym kliknięciem w bankowości internetowej.

 • Opłacaj faktury szybciej

  Jeśli masz naszą aplikację, faktury opłacisz w kilkanaście sekund. Skanujesz telefonem kod QR na fakturze, dane podstawiają się automatycznie, a Ty tylko potwierdzasz przelew.

 • Wpłacaj bezpiecznie

  Dzięki opcjom wpłat gotówkowych w formie zamkniętej, do wrzutni nocnej i z opcją transportu przekażesz pieniądze do Banku o dowolnej porze, nawet w dni wolne od pracy.

Jak założyć

 1. 1
  Jak założyć -

  Zaloguj się do Millenetu tymi samymi danymi, którymi logujesz się do konta osobistego.

  Załóż teraz Konto Mój Biznes

 2. 2
  Jak założyć -

  Wypełnij wniosek i potwierdź wprowadzone dane. Gotowe!

Skontaktuj się z nami

Masz pytania? Napisz do nas

Wypełnij formularz

lub zadzwoń – infolinia czynna całą dobę