Konto 360° Student

Otwórz Konto 360° Student i odbierz nawet 360 zł!

Jak to działa?

 1. Otwórz Konto 360° Student
 2. Zaloguj się do aplikacji mobilnej
 3. Płać kartą do konta i BLIKIEM

Jak zdobywasz premię?

Otrzymujesz zwrot 2% płatności kartą (do 30 zł miesięcznie) i 5% płatności BLIKIEM (również do 30 zł miesięcznie). Możesz zyskać aż 60 zł premii przez 6 miesięcy!

Konto w Promocji można otworzyć do 30 czerwca 2017 r. Szczegóły znajdziesz w regulaminie promocji - link otwiera się w nowym oknie.

O koncie


BLIK. Płać i wypłacaj pieniądze telefonem

BLIK to nowy system płatności mobilnych dostępny w Aplikacji Mobilnej Banku Millennium. Zamiast w pośpiechu szukać portfela, płać i wypłacaj pieniądze z bankomatu - wygodnie i bezpiecznie – BLIKIEM.

Dowiedz się więcej

Konto 360° Student jest prowadzone bezpłatnie dla osób w wieku 18–26 lat. Zwolnienie z opłat za kartę oraz wypłaty z bankomatów w przypadku zaksięgowania na koncie min. 1 płatności kartą do konta/ BLIKIEM w miesiącu. Za wypłaty z bankomatów za granicą ich operatorzy mogą pobierać opłaty niezależne od Banku pod warunkiem poinformowania Posiadacza karty przed dokonaniem operacji. Opłata ta nie jest przychodem Banku Millennium SA. Wypłata w walucie obcej przeliczana jest na PLN, co wiąże się z dodatkową marżą określoną w Cenniku usług. Przez 6 miesięcy możliwy jest zwrot 2% płatności kartą do konta (do 30 zł/mies.) oraz 5% płatności BLIKIEM (do 30 zł/mies.) pod warunkiem zalogowania się do aplikacji mobilnej oraz zaksięgowania na koncie min. 1 płatności kartą do konta/BLIKIEM w danym miesiącu. Promocja dot. osób pełnoletnich, które od 29.02.2016 r. do 25.02.2017 r. nie posiadały w Banku ROR lub Konta Technicznego i do 30.06.2017 r. otworzą Konto 360° Student z kartą do konta oraz wyrażą zgody na przetwarzanie danych osobowych dla celów marketingowych oraz spełnią inne warunki określone w Regulaminie Promocji „Zyskaj 360 zł” - 5 edycja. Opłaty, oprocentowanie i inne szczegóły oferty kont zawarte są w Cenniku usług, Cenniku usług – prowizje i opłaty, Cenniku usług - Płatności Mobilne BLIK, Regulaminie ogólnym świadczenia usług bankowych dla osób fizycznych w Banku Millennium SA oraz Regulaminie Promocji „Zyskaj 360 zł” – 5 edycja dostępnych w placówkach Banku oraz na stronie internetowej www.bankmillennium.pl

TeleMillennium

Nasi konsultanci przez całą dobę udzielą Ci szczegółowych informacji oraz zrealizują Twoje dyspozycje.

801 331 331
numer dostępny z telefonów stacjonarnych oraz komórkowych

Dodatkowe produkty

Millennium Visa Konto 360°

Karta do konta umożliwiającą płatności zbliżeniowe (PayWave) i internetowe (3D Secure) i z którą będziesz kupować taniej dzięki rabatom w programie „Inspiracje" w blisko 1000 sklepów.

Limit w koncie

Posiadając limit w koncie, w każdym momencie możesz sfinansować swoje bieżące potrzeby, także te niespodziewane, bez odsetek, jeżeli korzystasz z limitu do 7 dni w miesiącu.

Przelew na e-mail lub telefon za 0 zł

Z Kontem 360° wykonasz bezpłatnie przelew na adres e-mail lub numer telefonu komórkowego bez podawania numeru rachunku odbiorcy.

Happy Hours

Co tydzień w wybranych godzinach lokaty z promocyjnym oprocentowaniem.

Manager Finansów

Dostęp do osobistego narzędzia ułatwiającego planowanie domowego budżetu oraz kontrolowanie wpływów i wydatków.

Konto Walutowe

Dzięki niemu uzyskasz dostęp do obsługi kredytów i lokat w walutach obcych.

Jak otworzyć

Jeśli nie jesteś naszym klientem - najszybciej otworzysz konto składając wniosek przez internet.

Sposoby aktywowania konta

Wypełnij krótki wniosek i wybierz sposób aktywacji konta:

 • Wizyta kuriera
  Kurier dostarczy Ci umowę i kartę do konta.

  1. 1

   Potwierdź dane

   W ciągu jednego dnia roboczego skontaktujemy się z Tobą telefonicznie, aby potwierdzić dane i umówić wizytę kuriera w wybranym przez Ciebie terminie.

  2. 2

   Podpisz umowę

   Kurier dostarczy Ci komplet dokumentów i poprosi Cię o podpisanie umowy oraz okazanie dokumentu tożsamości podanego we wniosku o otwarcie konta.

  3. 3

   Zaloguj się do Millenetu

   Na pierwszej stronie umowy znajdziesz MilleKod, którym zalogujesz się do bankowości internetowej. Jednorazowe hasło do aktywacji konta otrzymasz SMS-em na numer telefonu podany we wniosku.

  Pobierz i aktywuj Aplikację Mobilną Banku Millennium
  Przekonaj się jak szybkie i wygodne może być zarządzanie finansami na ekranie Twojego telefonu. Wszystko, czego potrzebujesz, masz pod ręką.

  W trosce o Twoje bezpieczeństwo i przejrzystość procesu, będziemy na bieżąco informować Cię o postępach.


 • Wizyta w oddziale
  Jeśli chcesz otworzyć konto osobiście.

  1. 1

   Spotkaj się z nami

   Udaj się do wybranego oddziału Banku Millennium, gdzie podpiszesz umowę i otrzymasz niezbędne informacje.

  2. 2

   Zaloguj się do Millenetu

   Na pierwszej stronie umowy znajdziesz MilleKod, którym zalogujesz się do bankowości internetowej. Jednorazowe hasło do aktywacji konta otrzymasz SMS-em na numer telefonu podany we wniosku.

  Pobierz i aktywuj Aplikację Mobilną Banku Millennium
  Przekonaj się jak szybkie i wygodne może być zarządzanie finansami na ekranie Twojego telefonu. Wszystko, czego potrzebujesz, masz pod ręką.


Inne sposoby otwarcia konta

Przez Millenet

Jeśli jesteś naszym klientem - konto możesz otworzyć po zalogowaniu do Millenetu.

Przez telefon

Skorzystaj z formularza kontaktu - nasz konsultant zadzwoni do Ciebie w sprawie kont.
W naszych oddziałach
Znajdź oddział Banku Millennium, który znajduje się najbliżej Ciebie!

Polecam Bank Millennium

Zaproś znajomego do Banku Millennium, są premie do zdobycia!