Złap wiatr w żagle

50% zniżki na zakup funduszy kat. A w Millenecie

Kup teraz Nota prawna

Dlaczego warto wybrać fundusze w Millennium TFI

Inwestycje są jednym z bardziej złożonych elementów rynku finansowego. Wymagają wszechstronnej wiedzy, doświadczenia, czasu i dobrych decyzji. Dzięki funduszom inwestycyjnym inwestowanie staje się prostsze.

Zespół ekspertów z Millennium TFI precyzyjnie wybiera instrumenty finansowe z całego świata, w które decyduje się inwestować. Za każdą decyzją stoi doświadczenie, liczne kalkulacje i modele finansowe. Fundusze Millennium TFI zdobywają nagrody i dają możliwość pomnażania oszczędności tysięcy Polaków.

Przekonaj się, jak wygodne i nowoczesne może być korzystanie z funduszy inwestycyjnych w Banku Millennium.

Chcesz zainwestować swoje oszczędności?

 • Wystarczy 100 zł, by zacząć

  Dzięki niskiej kwocie początkowej w ramach j.u. kategorii A łatwo zaczynasz inwestować i masz szansę sprawdzić, czy fundusze inwestycyjne spełniają Twoje oczekiwania.

 • Możesz zdecydować się na nagrodzony subfundusz

  Subfundusz FIO Dynamicznych Spółek został uznany za najlepszy fundusz w swojej kategorii i otrzymał prestiżową nagrodę Alfa 2016 przyznaną przez portal Analizy Online.

 • Twoje oszczędności pracują

  Dzięki szerokim możliwościom inwestycyjnym fundusze inwestycyjne charakteryzują się zróżnicowanym poziomem zysku i ryzyka, dając możliwość pomnażania środków efektywniej niż w przypadku lokaty lub konta oszczędnościowego.

 • Masz wybór

  Wybór kategorii jednostek uczestnictwa wiąże się z różnymi opłatami manipulacyjnymi. Jeśli nie wiesz jak długo będziesz inwestować, możesz wybrać kategorię A, gdzie opłata pobierana jest na początku inwestycji i nie zmienia się w zależności od długości jej trwania. W przypadku wyboru kategorii B opłata pobierana jest przy wypłacie środków, a po upływie 2 lat od rozpoczęcia inwestycji opłata wynosi 0 zł.

 • Tylko w Millenecie 50 % zniżki na zakup funduszy

  Inwestując online w fundusze Millennium TFI kategorii A, opłaty manipulacyjne za nabywanie jednostek uczestnictwa są o połowę niższe. W Millenecie możesz w każdej chwili kupić i sprzedać fundusze oraz śledzić na bieżąco osiągane wyniki.

 • Realizujesz swoją strategię

  Masz szeroki wybór funduszy inwestycyjnych. W zależności od Twoich potrzeb możesz wybierać subfundusze odpowiadające Twoim oczekiwaniom.

Jak zacząć inwestować?

Fundusze inwestycyjne możesz teraz wygodnie kupić przez Internet. Stworzyliśmy przyjazny i prosty proces, dzięki któremu poznasz podstawy inwestycji, wybierzesz produkty dla siebie i kupisz je wygodnie bez wychodzenia z domu.

 1. 1

  Zaloguj się do Millenetu
  podpisz niezbędne dokumenty i aktywuj dostęp online

 2. 2

  Porównuj i kupuj
  fundusze inwestycyjne w systemie bankowości internetowej Millenet

 3. 3

  Sprawdzaj i zarządzaj
  swoimi inwestycjami całkowicie online - wygodnie i bez wychodzenia z domu

  1

  Spotkaj się z nami
  Udaj się do wybranego oddziału Banku Millennium, gdzie otrzymasz niezbędne informacje i podpiszesz umowę

  2

  Zaloguj się do Millenetu
  Porównuj i kupuj fundusze inwestycyjne oraz monitoruj swoją inwestycję w Millenecie, który zawsze masz pod ręką

Jesteś naszym klientem?

Jesteś naszym klientem?

Zaloguj się do Millenetu

Zaloguj się do Millenetu

Chcesz porozmawiać o inwestycjach?

Chcesz porozmawiać o inwestycjach?

Zadzwoń do nas

801 331 331 Zadzwoń do nas

Oferta funduszy

W ramach subfunduszy Millennium TFI do wyboru masz dwa rodzaje jednostek uczestnictwa różniących się między sobą sposobem pobierania opłaty manipulacyjnej oraz wysokością minimalnej wpłaty.

 • Jednostki uczestnictwa kategorii A Jeśli wybierzesz ten typ j.u., opłata manipulacyjna będzie pobierana od wpłacanych środków do funduszu.
 • Jednostki uczestnictwa kategorii B Jeśli wybierzesz ten typ j.u., opłata może być pobrana w momencie wypłaty zainwestowanych środków. Warto pamiętać, że po upływie 2 lat opłata ta wynosi 0 zł.