Millenet RWD

Kierując się sugestiami i uwagami naszych użytkowników, udoskonaliliśmy wiele usług w Millenecie.

Krzysztof: Przydałaby się możliwość szybkiego wyszukiwania potrzebnych informacji.

Odświeżyliśmy ekran główny systemu tak, by był bardziej intuicyjny i łatwiejszy w obsłudze. Teraz szybciej znajdziesz niezbędne informacje dzięki umieszczeniu wszystkich szczegółów danego produktu na jednym ekranie.

Dodatkowo, uproszczeniu uległ sposób prezentacji najważniejszych informacji w podziale na panele. Mamy nadzieję, że dzięki tym zmianom, w mgnieniu oka znajdziesz to, czego szukasz.

Ula: Jak chcę zmienić rodzaj przelewu, to muszę wypełniać wszystko od nowa.

Uprościliśmy procedurę przelewu, dzięki czemu teraz wypełniając jeden formularz, możesz w każdej chwili bez problemu zmienić rodzaj przelewu ze zwykłego na natychmiastowy.

Tomasz: Millenet mógłby zapamiętywać wcześniej wykonane przeze mnie operacje i ułatwiać ich ponowne wykonanie.

W górnej części ekranu, po lewej stronie, znajdziesz opcję Na skróty, dzięki której:

  • zaznaczysz operacje, które wykonujesz najczęściej i zyskasz do nich dostęp jednym kliknięciem,
  • wybierzesz domyślne konto oraz profil,
  • ustawisz panele (np. konta, karty, konta oszczędnościowe), które będą widoczne na stronie głównej,
  • dostosujesz ustawienia bezpieczeństwa.

Te i wiele innych przydatnych funkcji możesz dowolnie edytować tak, by stworzyć optymalną wersję Millenetu dopasowaną do Twoich potrzeb.

Kuba: Chcę lepiej ogarniać moje wydatki.

Unowocześniony Manager finansów pomoże Ci kontrolować Twoje finanse. Możesz na przykład podzielić swoje wydatki na kategorie i określić ile miesięcznie chcesz przeznaczać na poszczególne kategorie i podkategorie wydatków. Po przekroczeniu budżetu, otrzymasz SMS-a z informacją, dzięki czemu łatwiej zapanujesz nad swoimi wydatkami.

Dodatkowo, możesz stworzyć swój własny plan oszczędzania. Wystarczy, że zdefiniujesz kwotę i horyzont czasowy dla planowanych oszczędności, a system podpowie Ci, w których kategoriach i podkategoriach możesz wydawać mniej.

Małgosia: Gdybym wiedziała z wyprzedzeniem o nadchodzących wydatkach, łatwiej byłoby mi zarządzać pieniędzmi.

Odświeżony planer to interaktywny kalendarz przedstawiający nadchodzące wpływy i wydatki. Niektóre z transakcji dodawane są automatycznie (np. płatności rat, odsetki od lokat), pozostałe przychody i wydatki można dodać własnoręcznie i, uzyskując w ten sposób pełny obraz, lepiej kontrolować swoje finanse.

Kacper: Chciałbym mieć wszystkie istotne informacje w jednym miejscu.

Teraz przy każdym produkcie (np. karta kredytowa) znajdziesz wszystko, co dla Ciebie ważne.

Zakres informacji został poszerzony o szczegóły dotyczące obecnego cyklu rozliczeniowego oraz cyklu, który jest w trakcie spłaty. Została również dodana możliwość wyboru jednej spośród trzech proponowanych opcji wcześniejszej spłaty karty kredytowej.