Zrób to szybciej! Wnioskuj o 500+ oraz 300+ online

W zakładce MilleUrząd w Millenecie znajdziesz wnioski o 500+ i 300+ na nowy okres świadczeniowy

W Banku Millennium cenimy Twój czas. Dlatego u nas wiele spraw administracyjnych możesz załatwić szybko i bezpłatnie przez swoją bankowość internetową.

MilleUrząd daje Ci m.in. możliwość składania wniosków, dostęp do serwisów administracji publicznej czy dostęp do informacji o Twoich ubezpieczeniach społecznych:

  • o dowolnej porze
  • bez konieczności wizyty w urzędzie
  • bez tworzenia nowych loginów, haseł i podawania dodatkowych danych

Do MilleUrzędu masz dostęp przez całą dobę. Wystarczy, że zalogujesz się do swojego konta w Millenecie i z menu głównego wybierzesz zakładkę MilleUrząd.

Zobacz, co możesz zrobić przez MilleUrząd

Rodzina 500+

  • Złóż wniosek o przyznanie świadczenia wychowawczego za pośrednictwem Millenetu. Nie musisz wysyłać dokumentów pocztą ani odwiedzać urzędu osobiście – przekażemy Twój wniosek do właściwego urzędu, a Ty dostaniesz potwierdzenie złożenia wniosku e-mailem.

link otwiera się w nowym oknie Złóż wniosek Rodzina 500+ Więcej

Dobry Start 300+

  • Złóż wniosek o świadczenie Dobry Start+ wygodnie za pośrednictwem Millenetu. Wystarczy, że wypełnisz poprawnie formularz, a świadczenie otrzymasz w ciągu maks. 2 miesięcy.

link otwiera się w nowym oknie Złóż wniosek Dobry Start 300+ Więcej

Profil Zaufany

  • Załóż darmowy Profil Zaufany, a otrzymasz wygodny dostęp do kilkunastu serwisów administracji publicznej, w tym ePUAP. Dzięki niemu zawnioskujesz o dowód osobisty, uzyskasz odpisy aktów stanu cywilnego i załatwisz wiele innych spraw całkowicie online.

Więcej o Profilu Zaufanym

Platforma Usług Elektronicznych (PUE) ZUS

  • Loguj się do Platformy Usług Elektronicznych ZUS za pomocą tych samych danych, co do Millenetu. Uzyskasz informacje o ubezpieczeniach, płatnościach i świadczeniach zarówno jeśli jesteś pracownikiem, jak i pracodawcą. Sprawdzisz m.in. prognozowaną wysokość emerytury i zobaczysz, w którym jesteś OFE.

Więcej o PUE ZUS