Rozlicz podatek wygodnie online

Potwierdź swoją tożsamość w serwisie Twój e-PIT z pomocą Millennium ID w Millenecie

W Banku Millennium cenimy Twój czas. Dlatego u nas wiele spraw administracyjnych możesz załatwić szybko i bezpłatnie przez swoją bankowość internetową.

MilleUrząd daje Ci m.in. możliwość składania wniosków, dostęp do serwisów administracji publicznej czy dostęp do informacji o Twoich ubezpieczeniach społecznych:

  • o dowolnej porze
  • bez konieczności wizyty w urzędzie
  • bez tworzenia nowych loginów, haseł i podawania dodatkowych danych

Do MilleUrzędu masz dostęp przez całą dobę. Wystarczy, że zalogujesz się do swojego konta w Millenecie i z menu głównego wybierzesz zakładkę MilleUrząd.

Zobacz, co możesz zrobić przez MilleUrząd

Rodzina 800+

Złóż wniosek o przyznanie świadczenia wychowawczego za pośrednictwem Millenetu lub naszej aplikacji mobilnej. Nie musisz wysyłać dokumentów pocztą ani odwiedzać urzędu osobiście – przekażemy Twój wniosek do właściwego urzędu, a Ty dostaniesz potwierdzenie złożenia wniosku e-mailem.

template.externalLink.desc Złóż wniosek Rodzina 500+ Więcej Rodzina 500+

Rodzinny Kapitał Opiekuńczy

Nowe świadczenie na drugie i kolejne dziecko w rodzinie. Wniosek o świadczenie złożysz wygodnie przez bankowość internetową Millenet oraz aplikację mobilną.

Więcej o: Rodzinny Kapitał Opiekuńczy

Dofinansowanie pobytu w żłobku

Dofinansowanie na pierwsze i kolejne dziecko, które uczęszcza do żłobka, klubu dziecięcego lub znajduje się pod opieką dziennego opiekuna. Wniosek o świadczenie znajdziesz w menu w zakładce MilleUrząd zarówno w Millenecie, jak i w aplikacji mobilnej.

Więcej

Dobry Start 300+

Złóż wniosek o świadczenie Dobry Start 300+ wygodnie za pośrednictwem Millenetu. Wystarczy, że wypełnisz poprawnie formularz, a świadczenie otrzymasz w ciągu maks. 2 miesięcy.

template.externalLink.desc Złóż wniosek Dobry Start 300+ Więcej Dobry Start 300+

Millennium ID i Profil Zaufany

Millennium ID to nowy sposób logowania do administracji publicznej, który zastąpił w banku Profil Zaufany. Z Millennium ID możesz jeszcze więcej, bo swoją tożsamość potwierdzisz także u części usługodawców komercyjnych, np. zawrzesz nowe umowy. Wiele spraw, które dotychczas wymagały Twojej osobistej wizyty, teraz załatwisz przez internet

Więcej o Millennium ID

Platforma Usług Elektronicznych (PUE) ZUS

Loguj się do Platformy Usług Elektronicznych ZUS za pomocą tych samych danych, co do Millenetu. Uzyskasz informacje o ubezpieczeniach, płatnościach i świadczeniach zarówno jeśli jesteś pracownikiem, jak i pracodawcą. Sprawdzisz m.in. prognozowaną wysokość emerytury i zobaczysz, w którym jesteś OFE.

Więcej o PUE ZUS

Świadczenie wspierające dla osób z niepełnosprawnością

Świadczenie przeznaczone dla dorosłych osób z niepełnosprawnością.
Wniosek o świadczenie złożysz w Millenecie i naszej aplikacji mobilnej.

template.externalLink.desc ZŁÓŻ WNIOSEK Lokaty strukturyzowane więcej o: Świadczeniu wspierającym