MilleUrząd

W Banku Millennium cenimy Twój czas. Dlatego u nas wiele spraw administracyjnych możesz załatwić szybko i bezpłatnie przez swoją bankowość internetową.

MilleUrząd daje Ci m.in. możliwość składania wniosków, dostęp do serwisów administracji publicznej czy dostęp do informacji o Twoich ubezpieczeniach społecznych:

  • o dowolnej porze
  • bez konieczności wizyty w urzędzie
  • bez tworzenia nowych loginów, haseł i podawania dodatkowych danych

Do MilleUrzędu masz dostęp przez całą dobę. Wystarczy, że zalogujesz się do swojego konta w Millenecie i z menu głównego wybierzesz Moje finanse > MilleUrząd.

Zobacz, co możesz zrobić przez MilleUrząd:

Wniosek Rodzina 500+

Złóż wniosek o przyznanie świadczenia wychowawczego za pośrednictwem Banku. Nie musisz wysyłać dokumentów pocztą ani odwiedzać urzędu osobiście – przekażemy Twój wniosek wraz z załącznikami do właściwego urzędu, a Ty dostaniesz potwierdzenie złożenia wniosku e-mailem.

Dowiedz się więcej o Wniosku Rodzina 500+

Profil Zaufany

Załóż darmowy Profil Zaufany, a otrzymasz wygodny dostęp do kilkunastu serwisów administracji publicznej, w tym ePUAP. Dzięki niemu zawnioskujesz o dowód osobisty, uzyskasz odpisy aktów stanu cywilnego i załatwisz wiele innych spraw całkowicie online.

Dowiedz się więcej o Profilu Zaufanym

Platforma Usług Elektronicznych (PUE) ZUS

Loguj się do Platformy Usług Elektronicznych ZUS za pomocą tych samych danych, co do Millenetu. Uzyskasz informacje o ubezpieczeniach, płatnościach i świadczeniach zarówno jeśli jesteś pracownikiem, jak i pracodawcą. Sprawdzisz m.in. prognozowaną wysokość emerytury i zobaczysz, w którym jesteś OFE.

Dowiedz się więcej o PUE ZUS