Ruszaj w drogę z OC/AC na raty, bez dodatkowych opłat

i zyskaj nawet 60% zniżkę za bezszkodową jazdę przy zakupie OC/AC online

O ubezpieczeniu OC/AC

 • masz wszystko w jednym miejscu – pieniądze i ubezpieczenie OC/AC

 • możesz ubezpieczyć nie tylko samochód, lecz także motocykl lub skuter

 • decydujesz o zakresie ubezpieczenia według swoich potrzeb

 • wybierasz najwygodniejszy dla Ciebie sposób płatności

Ubezpieczenie
OC/AC

Ubezpieczenie OC

Ubezpieczenie OC to podstawowe ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej. Jest obowiązkowe w Polsce i chroni osoby, które mogą zostać poszkodowane w wyniku spowodowanego przez Ciebie wypadku. Ubezpieczenie OC nie zapewnia ochrony Twojego pojazdu w razie kradzieży lub innych nieprzewidzianych zdarzeń.

Ubezpieczenie AC

AC Mini

Ubezpieczenie AC w wersji mini zapewnia ochronę na wypadek kradzieży i zniszczenia pojazdu przez działanie 10 żywiołów. W razie szkody do wyceny wartości odszkodowania wykorzystane zostaną ceny części zamiennych. Ubezpieczyciel na podstawie kosztorysu wypłaca odszkodowanie, które pozwala na samodzielne zorganizowanie naprawy pojazdu.

Obowiązuje na terenie Polski.

AC Ekonomiczne

Ubezpieczenie AC w wersji ekonomicznej zapewnia ochronę w razie wypadku, stłuczki, kradzieży, wandalizmu czy zniszczenia pojazdu przez działanie sił przyrody. W razie szkody do wyceny wartości odszkodowania wykorzystane zostaną ceny części zamiennych. Ubezpieczyciel na podstawie kosztorysu wypłaca odszkodowanie, które pozwala na samodzielne zorganizowanie naprawy pojazdu.

Obowiązuje na terenie Europy.

AC Optymalne

Ubezpieczenie AC w wersji optymalnej zapewnia ochronę w razie wypadku, stłuczki, kradzieży, wandalizmu czy zniszczenia pojazdu przez działanie sił przyrody oraz gwarantuje stałą sumę ubezpieczenia braną pod uwagę do wypłaty odszkodowania. W razie szkody Twój pojazd zostanie naprawiony w autoryzowanym serwisie obsługi (ASO) z użyciem wyłącznie oryginalnych części (pojazd nie może mieć więcej niż 9 lat).

Obowiązuje na terenie Europy.

Więcej korzyści

 • Nie musisz wpisywać danych

  Zeskanuj kod z dowodu rejestracyjnego, a dane pojazdu zostaną uzupełnione automatycznie.

 • Oferta dopasowana do pojazdu

  Przedstawimy Ci najkorzystniejszą składkę OC/AC, a Ty wybierzesz wariant, który najbardziej Ci odpowiada.

 • Szeroki wybór możliwości

  Możesz wykupić ubezpieczenie OC, wybrać jedno z kilku wariantów AC oraz rozszerzyć polisę o dodatkową ochronę.

 • Zniżka za jazdę bez wypadków

  Cenimy doświadczenie i spokój na drodze, dlatego jazdę bez wypadków premiujemy zniżkami, nawet do 60%.

 • Elastyczny sposób płatności

  Możesz łatwo rozłożyć składkę na miesięczne raty (bez dodatkowych opłat) lub zapłacić jednorazowo za cały rok.

 • Dostęp do polisy online

  Wszystko w jednym miejscu i zawsze pod ręką. Zaloguj się do Millenetu lub aplikacji mobilnej, by sprawdzić lub pobrać polisę OC/AC.

 • Szybka likwidacja szkody

  Współpracujemy z Ubezpieczycielem, którego doświadczenie i profesjonalizm gwarantuje szybką pomoc i likwidację szkody.

 • Nie musisz pamiętać o terminach

  Wybierz sposób płatności, zapewnij środki na rachunku, a my przekażemy składkę do Ubezpieczyciela w odpowiednim terminie.

Jak kupić ubezpieczenie OC/AC?

Najszybciej kupisz ubezpieczenie OC/AC przez internet.
Sprawdź składkę i kup ubezpieczenie OC/AC w Millenecie lub aplikacji mobilnej.

Jeśli nie jesteś jeszcze naszym Klientem, załóż Konto 360°.

Sprawdź składkę Ubezpieczenie OC/AC

Jak kupić ubezpieczenie w Millenecie?
Sprawdź teraz

Jak kupić ubezpieczenie w aplikacji mobilnej?
Sprawdź teraz

Dodatkowe możliwości

 • Assistance Standard

  Zadbaj o wsparcie w przypadku nieprzewidzianych sytuacji, jak np. rozładownie akumulatora czy awaria lub brak paliwa w drodze, i zapewnij sobie m.in. holowanie pojazdu do 200 km oraz samochód zastępczy do 3 dni. Ubezpieczenie obowiązuje na terenie Polski.

 • Assistance Plus

  Wybierz ochronę na terytorium Europy, dzięki której otrzymasz samochód zastępczy do 5 dni, wydłużysz limit na holowanie pojazdu do 300 km oraz skorzystasz z dodatkowych świadczeń, jak na przykład pokrycie kosztów pobytu w hotelu lub zorganizowanie kierowcy zastępczego.

 • Szyby

  Jeśli zdarzy Ci się uszkodzić lub zniszczyć szybę czołową, boczną lub tylną, Ubezpieczyciel zorganizuje naprawę lub wymianę uszkodzonej szyby. Decydując się na to ubezpieczenie, w przypadku uszkodzenia szyby - nie tracisz zniżek za bezszkodowy przebieg ubezpieczenia AC.

 • NNW

  Ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków chroni zdrowie i życie kierowcy oraz pasażerów. Wykupując ubezpieczenie NNW, zapewniasz wsparcie finansowe dla kierowcy lub pasażerów w razie utraty zdrowia, niezdolności do pracy czy też ich śmierci. Ubezpieczenie obejmuje również zwrot kosztów leczenia.

Pytania i odpowiedzi


 • Za każdy rok bezszkodowej jazdy możesz uzyskać zniżkę na ubezpieczenie OC/AC. Im dłużej jeżdziesz, nie powodując wypadków ani stłuczek, tym większą zniżkę na ubezpieczenie samochodu (lub innego pojazdu) uda Ci się uzyskać. Może ona sięgnąć nawet 60% składki. Aby sprawdzić składkę za ubezpieczenie, możesz skorzystać z kalkulatora OC, który znajdziesz w Millenecie i aplikacji mobilnej.

  Na wysokość składki za ubezpieczenie OC/AC ma wpływ m.in. miejsce rejestracji pojazdu, historia szkodowa Klienta czy rodzaj ubezpieczanego samochodu lub innego pojazdu. Zniżki na składkę za ubezpieczenie OC/AC związane są z kierowcą, a nie pojazdem. Historia szkód kierowcy jest niezależna od samochodu. Z tego względu wypracowane przez siebie zniżki na tańsze OC/AC zachowasz nawet wtedy, gdy zmienisz auto. Zniżki wypracowane u jednego ubezpieczyciela honorowane są przez inne zakłady ubezpieczeń.


 • Składkę za ubezpieczenie samochodu (lub innego pojazdu) sprawdzisz w kilka chwil za pomocą kalkulatora OC/AC w Millenecie i aplikacji mobilnej.


 • Podczas zakupu ubezpieczenia OC/AC w Millenecie bądź aplikacji mobilnej poprosimy o wybranie sposobu płatności:

  • jednorazowo – możesz opłacić OC/AC za cały rok, kwota zostanie automatycznie pobrana ze wskazanego przez Ciebie konta lub karty kredytowej w Banku Millennium;
  • miesięcznie – możesz rozłożyć roczną składkę za OC/AC na 12 rat, za co nie poniesiesz dodatkowych kosztów, kwota zostanie automatycznie pobrana ze wskazanego przez Ciebie konta w Banku Millennium.

  Nie musisz pamiętać o terminach płatności za ubezpieczenie OC/AC ani wykonywać przelewów. Wystarczy, że zapewnisz środki na wskazanym koncie, a my przekażemy składkę do Ubezpieczyciela w odpowiednim terminie.

  Możesz wykupić ubezpieczenie nawet miesiąc przed końcem obecnej polisy OC/AC i zapłacić za nią w ciągu dwóch tygodni.


 • Naszym partnerem ubezpieczeniowym jest Grupa Ergo Hestia. Ubezpieczyciela, z którym współpracujemy, doceniają nie tylko partnerzy biznesowi, ale przede wszystkim zadowoleni Klienci.

  Dzięki obecności Grupy ERGO Hestia w systemie Bezpośredniej Likwidacji Szkód możesz skorzystać z systemu likwidacji ubezpieczyciela, także gdy wykupisz jedynie ubezpieczenie OC.

  Oznacza to, że jeżeli ktoś uszkodzi Twój samochód, nie musisz dzwonić do ubezpieczyciela sprawcy, którego nie znasz, ale zlikwidujesz szkodę w Grupie Ergo Hestia.

  • Ubezpieczyciel przekazuje Klientom bezpośredni kontakt telefoniczny i e-mailowy do opiekuna szkody.
  • Rzeczoznawca mobilny odwiedza Klienta w dowolnym miejscu i czasie – maksymalnie w ciągu 48 godzin od zgłoszenia.
  • Rzeczoznawca wykonuje na miejscu kosztorys i w przypadku nieskomplikowanych szkód ma możliwość podjęcia natychmiastowej decyzji o wypłacie odszkodowania z tytułu ubezpieczenia OC.

Ważne dokumenty

Skontaktuj się z nami

 1. Sprawdź składkę
  i kup ubezpieczenie online

  Sprawdź składkę
 2. Jeśli masz pytania,
  zadzwoń!

  22 598 41 07
  od poniedziałku do piątku w godz. 10:00 - 18:00