Zlecanie przelewów nigdy nie było tak łatwe

Skorzystaj z wygodnych opcji i szybkiego dostępu do formularza przelewu

Przelewanie pieniędzy
jeszcze szybsze i wygodniejsze

Wygodna nawigacja i łatwy dostęp

Opcja przelewu dostępna jest bezpośrednio na stronie głównej zarówno w Millenecie, jak i aplikacji. W każdej chwili możesz zmienić typ przelewu będąc już bezpośrednio na formatce (np. krajowy na ZUS).

Rozwiązaliśmy problem długich formularzy

Dynamiczny formularz podstawia już częściowo wypełnione pola, w zależności od tego na jaki rachunek lub do jakiego odbiorcy wykonujesz przelew. To proste rozwiązanie, dzięki któremu każdy przelew pójdzie gładko!

Proste zlecenie przelewu dzięki opcji Ostatni odbiorcy

Bardzo często powtarzamy przelewy do tych samych odbiorców. Dzięki opcji Ostatnich, Zapisanych oraz odbiorców BLIK, możesz łatwiej podstawić dane odbiorcy i zlecić przelew szybciej.

Większość danych podstawimy za Ciebie

Po wybraniu odbiorcy możesz skorzystać z opcji Pokaż ostatnie transakcje. Jeśli wybierzesz jedną z operacji, jej dane zostaną podstawione do formatki, a Ty zmieniasz np. tylko kwotę.

Sprawdź, kiedy zrealizujemy Twój przelew

Przelewy przychodzące księgujemy w dni robocze o godzinach:
Przelewy wychodzące wysyłane są w dni robocze o godzinach:
12:00
8:10
15:20
12:10
17:15
14:30

Pytania i odpowiedzi

  • SEPA przynosi wiele korzyści wszystkim użytkownikom usług płatniczych poprzez zwiększoną wygodę, przejrzystość i szybkość realizowania płatności transgranicznych. Dzięki wprowadzeniu SEPA klienci Banku Millennium mogą dokonywać płatności zagranicznych z jednego rachunku, z wykorzystaniem jednolitych standardów w ramach Unii Europejskiej.

    Celem wprowadzenia SEPA jest uproszczenie, zwiększenie bezpieczeństwa i efektywności ogółu płatności oraz ujednolicenie zasad płatności krajowych i transgranicznych.

  • Jednolity Obszar Płatności w Euro obejmuje wszystkie państwa Unii Europejskiej oraz Islandię, Norwegię, Lichtenstein i Szwajcarię.

  • Aby wykonać przelew SEPA należy wypełnić odpowiedni formularz (za pośrednictwem systemu bankowości elektronicznej Millenet).

    Odnośnik do formularza umożliwiającego zrealizowanie płatności zagranicznej w standardzie SEPA znajduje się w menu bocznym po wybraniu opcji Przelewy > Zagraniczny (dla Klientów indywidualnych) lub Płatności>Zagraniczne (dla Klientów firmowych). Formularz wygląda podobnie do tego, który wypełniamy zlecając inne płatności.

  • Ukryj Pokaż więcej

BANKUJ, GDZIE CHCESZ,
TAK JAK CHCESZ

Twoja bankowość dostępna o dowolnej porze, na dowolnym urządzeniu