Poprawnie wylogowałeś się z Millenetu. Zapraszamy ponownie!

Pożyczka Gotówkowa

Dodaj swojemu życiu koloru

Zaplanuj remont, wybierz Pożyczkę Gotówkową z oprocentowaniem 4,99% (RRSO 22,45%) z niską ratą, która nigdy nie wzrośnie

Pożyczka Gotówkowa Sprawdź teraz
Pokaż pełna zawartość

Promocja „Marzysz czy spełniasz II” dotyczy Pożyczek Gotówkowych udzielanych na okres od 6 do 36 miesięcy, których kwota do wypłaty na podstawie umowy nie przekracza 20 tys. złotych. Jednym z warunków skorzystania z Promocji jest zawarcie umowy ubezpieczenia Bezpieczna Pożyczka. Z Promocji mogą skorzystać Klienci, którzy w okresie ostatnich 12 miesięcy do dnia złożenia wniosku nie byli stronami umowy Pożyczki Gotówkowej w Banku. Promocją nie są objęte pożyczki przeznaczone na spłatę innych produktów kredytowych. Promocja nie łączy się z innymi promocjami dotyczącymi Pożyczek Gotówkowych oraz z ofertą dla osób przelewających wynagrodzenie lub dochód netto. Z Promocji można skorzystać tylko raz w trakcie jej trwania.

Szczegółowe warunki Promocji są zawarte w Regulaminie Promocji „Marzysz czy spełniasz II” dostępnym w oddziałach Banku oraz na www.bankmillennium.pl. Promocja trwa do dnia 24 listopada 2017 r. Promocja łączy się z ofertą „Gwarancja Najniższego Oprocentowania”. Warunkiem skorzystania z Gwarancji Najniższego Oprocentowania jest przedstawienie przez Klienta w ciągu 30 dni od dnia zawarcia umowy Pożyczki Gotówkowej z Bankiem Millennium SA umowy kredytu/pożyczki zawartej z innym bankiem lub Europejskiego Formularza Informacyjnego wraz z decyzją kredytową dla tej samej kwoty pożyczki i okresu kredytowania. Pozostałe warunki oferty są zawarte w Regulaminie Pożyczki Gotówkowej z „Gwarancją Najniższego Oprocentowania”. Szczegóły dotyczące zasad udzielania pożyczek są zawarte w Regulaminie kredytów i pożyczek udzielanych Klientom indywidualnym przez Bank Millennium SA. Opłaty, prowizje i oprocentowanie są pobierane zgodnie z Cennikiem Pożyczki Gotówkowej.

Szczegółowe zasady udzielania ochrony ubezpieczeniowej w ramach ubezpieczenia Bezpieczna Pożyczka przez Towarzystwo Ubezpieczeń Europa S.A. i Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie Europa S.A. zawarte są w Warunkach Ubezpieczenia Bezpieczna Pożyczka oraz Karcie Produktu – Ubezpieczenie Bezpieczna Pożyczka. Wymienione wyżej dokumenty są dostępne w oddziałach Banku i na stronie www.bankmillennium.pl. Bank każdorazowo ocenia zdolność i wiarygodność kredytową Wnioskodawcy przed udzieleniem pożyczki; w uzasadnionych przypadkach może odmówić jej udzielenia.

Przykład reprezentatywny dla Pożyczki Gotówkowej z Promocją „Marzysz czy spełniasz II": Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 22,45%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów): 6 102 zł, całkowita kwota do zapłaty: 7 722,23 zł, oprocentowanie stałe 4,99%, całkowity koszt kredytu: 1 620,23 zł (w tym: prowizja 9,99% (609,59 zł), odsetki 446,86 zł, usługi dodatkowe 563,77 zł w tym ubezpieczenie 563,77 zł), 28 miesięcznych rat równych w wysokości 275,79 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 15.09.2017 r. na reprezentatywnym przykładzie.

Koszt kredytu i nota prawna
Ubezpieczenie OC/AC

Zakup OC/AC jeszcze nigdy nie był tak wygodny

Zeskanuj kod z dowodu rejestracyjnego, wybierz najlepszy pakiet i zapłać w 12 ratach bez dodatkowych opłat

Ubezpieczenie OC/AC Dowiedz się więcej
Promocja BLIK i Orlen

Zgarniaj punkty VITAY z BLIKIEM

Zamów prezent na www.vitay.pl, dopłać za niego BLIKIEM, a otrzymasz aż 20 punktów VITAY za każdą wydaną złotówkę

Promocja BLIK i Orlen Dowiedz się więcej

Bezpieczeństwo

Zachęcamy do zapoznania się z zasadami bezpiecznego korzystania z Millenet.
Dowiedz się więcej

Możliwości

Poznaj wszystkie możliwości systemu Millenet.
Dowiedz się więcej