Poprawne wylogowanie z Bank Millennium

Do zobaczenia wkrótce!

Nastąpiło poprawne wylogowanie z Millenetu

 

Realizacja celu na wyciągnięcie ręki

Tylko 100 zł raty za każde pożyczone 5000 zł (RRSO 7,68%). Skorzystaj z Pożyczki Gotówkowej w promocji

Sprawdź teraz
Koszt kredytu i nota prawna

Przykład reprezentatywny dla Pożyczki Gotówkowej z Promocją „100 zł raty za każde 5000 zł pożyczki II edycja”: Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 7,68%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów): 15 000 zł, całkowita kwota do zapłaty: 18 000,00 zł, oprocentowanie stałe 7,42%, całkowity koszt kredytu: 3000,00 zł (w tym: prowizja 0% (0,00 zł), odsetki 3000,00 zł, usługi dodatkowe 0,00 zł (w tym: ubezpieczenie 0,00 zł, opłata za Konto 360° 0 zł pod warunkiem min. 1000 zł wpływów zewnętrznych na konto i min. 1 płatności kartą do konta/ BLIKIEM w miesiącu; w przeciwnym wypadku miesięczna opłata za prowadzenie konta wynosi 8 zł), 60 miesięcznych rat równych w wysokości 300,00 zł, pierwsza rata płatna po 30 dniach od uruchomienia środków. Kalkulacja została dokonana na dzień 31.08.2018 r. na reprezentatywnym przykładzie.

Promocja „100 zł raty za każde 5000 zł pożyczki II edycja” trwa od 1 września 2018 r. do 16 listopada 2018 r. i dotyczy nieubezpieczonych pożyczek gotówkowych udzielanych na okres 60 miesięcy z kwotą do wypłaty na podstawie umowy w wysokości 5000 zł lub 10 000 zł, lub 15 000 zł, lub 20 000 zł. Z Promocji mogą skorzystać Klienci, którzy w dniu wnioskowania nie posiadają pożyczki gotówkowej lub konsolidacyjnej w Banku oraz zapewnią przelew wynagrodzenia/dochodu netto na swój ROR w Banku w całym okresie spłaty. Promocja: nie łączy się z innymi promocjami dotyczącymi pożyczek gotówkowych, można z niej skorzystać tylko raz w trakcie jej trwania i nie obejmuje pożyczek przeznaczonych na spłatę innych produktów kredytowych. Szczegółowe warunki Promocji są zawarte w Regulaminie Promocji „100 zł raty za każde 5000 zł pożyczki II edycja” dostępnym w oddziałach Banku oraz na stronie www.bankmillennium.pl.

Szczegóły dotyczące zasad udzielania pożyczek są zawarte w Regulaminie kredytów i pożyczek udzielanych Klientom indywidualnym przez Bank Millennium S.A. Opłaty, prowizje i oprocentowanie są pobierane zgodnie z Cennikiem Pożyczki Gotówkowej. Szczegóły dotyczące oferty Gwarancji Najniższego Oprocentowana są zawarte w Regulaminie oferty Gwarancja Najniższego Oprocentowania. Szczegółowe zasady udzielania ochrony ubezpieczeniowej w ramach ubezpieczenia Bezpieczna Pożyczka przez Towarzystwo Ubezpieczeń Europa S.A. i Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie Europa S.A. zawarte są w Warunkach Ubezpieczenia Bezpieczna Pożyczka oraz Karcie Produktu - Ubezpieczenie Bezpieczna Pożyczka. Wymienione wyżej dokumenty są dostępne w oddziałach Banku i na stronie www.bankmillennium.pl. Bank każdorazowo ocenia zdolność i wiarygodność kredytową Wnioskodawcy przed udzieleniem Pożyczki; w uzasadnionych przypadkach może odmówić jej udzielenia.

 
 

Zapomnij o przewalutowaniu i ciesz się beztroskimi wakacjami

Zabierz ze sobą kartę MasterCard Voyager w promocji bez opłaty za jej obsługę przez rok

Dowiedz się więcej
Nota prawna

Promocja trwa od 6 czerwca 2018 r. do 30 września 2018 r. i dotyczy karty debetowej Millennium MasterCard Voyager, wydawanej do Konta Walutowego w EUR. Z promocji mogą skorzystać osoby, które zawarły umowę o tą kartę w czasie trwania Promocji i nie posiadały żadnej innej karty Millennium MasterCard Voyager lub Millennium Maestro Voyager. Szczegóły promocji w Regulaminie promocji „Wakacje od opłat za kartę Millennium MasterCard Voyager” dostępnym w placówkach Banku oraz na stronie www.bankmillennium.pl.

Opłata miesięczna za kartę po okresie Promocji, inne opłaty oraz inne szczegóły zawarte są w Cenniku usług – karty debetowe, Regulaminie ogólnym świadczenia usług bankowych dla osób fizycznych w Banku Millenium S.A., Regulaminie kart debetowych wydawanych do konta walutowego w Banku Millennium S.A., Ogólnych warunkach ubezpieczenia „Ochrona karty”, Karcie Produktu – Ochrona karty– dostępnych w placówkach Banku oraz na stronie www.bankmillennium.pl. Szczegóły oferty dostępne również w TeleMillennium pod numerem 801 331 331.

 

Zyskaj więcej na lato

Sprawdź składkę OC/AC online i zobacz, ile możesz zaoszczędzić na bezpieczne podróże

Sprawdź teraz
Nota prawna

W ramach indywidualnych ubezpieczeń komunikacyjnych ochrona ubezpieczeniowa udzielana jest przez STU ERGO Hestia SA z siedzibą w Sopocie. Szczegółowe warunki ochrony ubezpieczeniowej oraz pełna lista wyłączeń i ograniczeń odpowiedzialności Ubezpieczyciela znajdują się odpowiednio w Ogólnych Warunkach Ubezpieczeń komunikacyjnych dla Klientów Banku Millennium oraz Kartach Produktów dotyczących ubezpieczeń komunikacyjnych dostępnych na stronie www.bankmillennium.pl.

Umowa ubezpieczenia zawierana jest przez Klienta z Ubezpieczycielem za pośrednictwem Banku Millennium SA (dalej: „Bank”), działającego w roli agenta ubezpieczeniowego. Bank jest wpisany do rejestru agentów ubezpieczeniowych prowadzonego przez Komisję Nadzoru Finansowego, pod numerem 11162860/A. Ubezpieczenia komunikacyjne skierowane są do klientów Banku posiadających w Banku rachunek bieżący lub kartę kredytową wraz z aktywnym dostępem do bankowości internetowej Millenet lub Aplikacji Mobilnej Banku. Oferta ubezpieczeń komunikacyjnych nie jest dostępna dla pojazdów wykorzystywanych do działalności gospodarczej, pojazdów leasingowanych oraz samochodów z kierownicą po prawej stronie. Ubezpieczenia AC, Assistance, NNW i Ubezpieczenie Szyb nie mogą być zakupione jako oddzielny produkt i mogą być kupione tylko wraz z OC.

 

Pożyczka gotówkowa

promocja trwa do 16 listopada 2018

Karta MasterCard Voyager

promocja do 30 września 2018

Ubezpieczenie OC/AC

w aplikacji mobilnej i Millenecie

 • BLIK z Bankiem Millennium

  Przelew BLIK na telefon

  Wysyłaj i odbieraj pieniądze bez potrzeby podawania numeru konta odbiorcy. Bezpłatnie i natychmiast nawet w weekendy.

  Dowiedz się więcej
 • Bilety w aplikacji Banku Millennium

  MilleUrząd

  Złóż wniosek o świadczenia Rodzina 500+ lub Dobry Start za pośrednictwem Millenetu.

  Dowiedz się więcej
 • Promocje doładowań Bank Millennium

  Promocje doładowań

  Doładuj swój telefon na kartę w Millenecie lub aplikacji mobilnej i skorzystaj z promocji

  Sprawdź

Bezpieczeństwo

Zobacz, jak bezpiecznie korzystać z bankowości internetowej

Więcej

Co nowego?

Przekonaj się, co możesz zyskać dzięki nowym funkcjom

Więcej