Pożyczka Gotówkowa - oferta specjalna

O pożyczce

  • Specjalna oferta Pożyczki dla Pracowników branży finansowej i ubezpieczeniowej
  • Dla Pracowników banków, Spółdzielczych Kas Oszczędnościowo-Kredytowych, zakładów ubezpieczeniowych
  • Prowizja już od 1% (RRSO od 17%) jeśli pożyczkobiorca przystąpi do ubezpieczenia pożyczki oferowanego przez Bank Millennium
  • Prosty proces weryfikacji zatrudnienia i szybka decyzja kredytowa
  • Długi okres kredytowania do 7 lat

Aby otrzymać Pożyczkę wystarczy:

  • zaświadczenie potwierdzające zatrudnienie w instytucji finansowej/ubezpieczeniowej oraz wysokość dochodu, lub
  • wpływ wynagrodzenia na rachunek Banku Millennium w okresie minimum 3 ostatnich miesięcy (jeśli jesteś naszym Klientem), lub
  • wyciąg z rachunku w innym banku potwierdzający wpływ wynagrodzenia od instytucji finansowej/ubezpieczeniowej za minimum trzy ostatnie miesiące, wydrukowany w oddziale Banku Millennium.

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 19,75%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów): 12 398,90 zł, całkowita kwota do zapłaty: 20 441,42 zł, oprocentowanie stałe 8,08%, całkowity koszt kredytu: 8 042,53 zł (w tym: prowizja 7,16% (887,76 zł) , odsetki 4 284,85 zł, ubezpieczenie 2 869,92 zł, usługi dodatkowe 0 zł), 72 miesięcznych rat równych w wysokości 283,91 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 01.04.2016r. na reprezentatywnym przykładzie.

Bank każdorazowo ocenia zdolność i wiarygodność kredytową Wnioskodawcy przed udzieleniem Pożyczki; w uzasadnionych przypadkach może odmówić jej udzielenia. Szczegółowe informacje na temat pożyczki są zawarte w Regulaminie kredytów i pożyczek udzielanych Klientom indywidualnym przez Bank Millennium S.A. oraz Cenniku Pożyczki Gotówkowej i Regulaminie oferty Gwarancja Najniższego Oprocentowania dostępnych w oddziale Banku i na stronie www.bankmillennium.pl.

Szczegółowe zasady udzielania ochrony ubezpieczeniowej w ramach ubezpieczenia Bezpieczna Pożyczka przez Towarzystwo Ubezpieczeń Europa S.A. i Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie Europa S.A., zawarte są w Warunkach Ubezpieczenia Bezpieczna Pożyczka oraz Karcie Produktu.

Jak otrzymać

Przez internet

Jeżeli jesteś zainteresowany ofertą

Przez telefon

Zadzwoń do nas

801 331 331
W naszych oddziałach
Wybierz najbliższy oddział