Karty debetowe

Millennium Visa Konto 360

Wypukła karta płatnicza z funkcją zbliżeniową payWave wydawana do Konta 360°oraz Konta 360° Junior i Konta 360° Student zapewniająca swobodny dostęp do środków w Polsce i na świecie oraz gwarantująca najwyższy możliwy poziom bezpieczeństwa transakcji internetowych 3D-Secure.


0 zł za obsługę karty debetowej 

0 zł za wypłaty gotówki ze wszystkich bankomatów

MasterCard Voyager

MasterCard Voyager to karta debetowa rozliczana w euro i wydawana do Konta Walutowego prowadzonego w tej samej walucie. Dzięki niej płacąc za granicą w euro nie musisz martwić się przeliczeniem kursowym.


0 EUR za wydanie karty płatniczej

 

0 EUR za transakcje bezgotówkowe

Millennium Visa Konto

Karta płatnicza zapewniająca swobodny dostęp do środków w Polsce i na świecie oraz gwarantująca najwyższy, możliwy poziom bezpieczeństwa transakcji internetowych 3D-Secure.


Karta Visa Konto zapewnia wygodny dostęp do pieniędzy zgromadzonych na Twoim koncie. Daje możliwość płatności bezgotówkowych, wypłat z bankomatów w Polsce i na świecie oraz wypłaty gotówki podczas dokonywania zakupów w punktach oznakowanych symbolem Visa Cash Back.  W każdej chwili możesz również kontrolować swoje wydatki dzięki usłudze SMS oraz dostępowi do środków przez internet lub telefon

Millennium Visa Dobre Konto

Karta płatnicza z funkcją zbliżeniową payWave wydawana do Dobrego Konta i zapewniająca swobodny dostęp do środków w Polsce i na świecie.


0 zł za obsługę karty debetowej
 

0 zł za wypłaty gotówki ze wszystkich bankomatów w Polsce

Millennium Maestro

Karta płatnicza z funkcją zbliżeniową zapewniająca swobodny dostęp do środków w Polsce i na świecie oraz gwarantująca najwyższy, możliwy poziom bezpieczeństwa transakcji internetowych 3D-Secure.


Karta Millennium Maestro zapewnia wygodny dostęp do pieniędzy zgromadzonych na Twoim koncie. Daje możliwość płatności bezgotówkowych z opcją zbliżeniową, wypłat z bankomatów w Polsce i na świecie oraz wypłaty gotówki podczas dokonywania zakupów w punktach oznakowanych symbolem Maestro Cash Back.  W każdej chwili możesz również kontrolować swoje wydatki dzięki usłudze SMS oraz dostępowi do środków przez internet lub telefon.