Główną troską przedsiębiorcy jest zapewnienie firmie bieżącej płynności, ale czasem zdarza się, że na rachunku pojawiają się nadwyżki. Te przejściowo wolne środki też mogą zarabiać.

Gwarancja kapitału i dodatkowy zysk

Środki od klientów spłynęły , a kolejna duża płatność na rzecz dostawcy jest dopiero za kilka miesięcy? Przez ten czas pieniądze mogą czekać na rachunku firmowym. Ale czy nie lepiej by było, żeby zarabiały? Jeżeli nie chcesz ryzykować i wiesz dokładnie, kiedy pieniądze będą Ci potrzebne, ulokuj je na ten okres z gwarancją kapitału i zysku. Masz do wyboru różne lokaty na wiele terminów.

Wypłata w każdej chwili

Wizja dodatkowych zysków z lokat terminowych jest kusząca, ale boisz się, że w trakcie trwania lokaty wypadnie Ci niespodziewany wydatek i, zrywając ją przed terminem, stracisz zarobione odsetki? Mamy na to radę. Możesz zarobić z góry określony procent, a środki możesz wpłacać i wypłacać, kiedy zechcesz.

Produkty dopasowane do Twoich potrzeb

Lokata Biznes

Pozwala efektywnie ulokować środki i dopasować termin do Twoich potrzeb. Wysokość oprocentowania wzrasta wraz z wysokością zainwestowanej kwoty.

Lokata Millenet

To świetne rozwiązanie dla wszystkich, którym zależy na gwarancji zysku, a środki chcą ulokować na różne terminy od 1 dnia do 24 miesięcy.

Rachunek Premia On-line Biznes

Zapewnia gwarantowany zysk, a środki wpłacasz i wypłacasz, kiedy chcesz, nie tracąc odsetek.

Potrzebujesz dodatkowych informacji?

Poproś o kontakt

TeleMillennium

801 31 31 31
Odwiedź nas