Terminowe regulowanie zobowiązań buduje wiarygodność firmy.

Wsparcie w terminowym regulowaniu zobowiązań

Zależy Ci na utrzymaniu wysokiej kultury płatniczej, ale zdarza się, że nie dysponujesz na czas odpowiednimi środkami? Interesuje Cię rozwiązanie umożliwiające odpowiednie dopasowanie przepływów pieniężnych w Twojej firmie i uzupełnienie luk płynnościowych? Potrzebujesz narzędzi do zbudowania silnej pozycji w zarządzaniu płynnością? Pomożemy Ci w tym, dostarczając niezbędne rozwiązania. Z nami będziesz mógł zawsze płacić na czas.

Rozwiązania dopasowane do sezonowości biznesu

Dobrze znasz swój biznes, dlatego planując przepływy pieniężne firmy, bierzesz pod uwagę cykliczność i sezonowe wahania. Twoim celem jest optymalizacja zadłużenia i odpowiednie zaplanowanie przepływu kapitału własnego. Pamiętasz również o nagłych sytuacjach – trzeba być na nie zawsze przygotowanym. Zaproponujemy Ci odpowiednie instrumenty finansowe.

Zarządzanie zobowiązaniami, gdziekolwiek jesteś

Współpracujesz ze wszystkimi działami firmy. Podejmujesz kluczowe dla jej funkcjonowania decyzje. Dlatego potrzebujesz dostępu do właściwych informacji oraz możliwości dokonywania transakcji, także z przyszłą datą realizacji. Teraz nawet będąc w podróży, możesz sprawdzić aktualny stan finansów, a także autoryzować oczekujące płatności, by Twoi dostawcy otrzymali zapłatę w terminie.

Produkty dopasowane do Twoich potrzeb

Faktoring odwrotny

Płać swoje zobowiązania handlowe wcześniej i uzyskaj dodatkowe korzyści. Dzięki nam zyskasz rabaty i czas.

Kredyt w rachunku bieżącym

Dopasuj przepływy na rachunku, aby mieć środki na realizację różnorodnych celów związanych z codziennym funkcjonowaniem Twojej firmy.

Linia wieloproduktowa

Korzystaj z wielu różnorodnych form finansowania nawet w kilku walutach w ramach jednej umowy.

Bankowość mobilna

Aplikacja mobilna dla Przedsiębiorstw

Potrzebujesz dodatkowych informacji?

Doradcy korporacyjni

Szczegółowe informacje o produktach Banku Millennium uzyskasz, kontaktując się z Doradcami Bankowymi sieci Bankowości Przedsiębiorstw.

Kontakt z Doradcą

Przez telefon

Nasi Konsultanci udzielą Ci szczegółowych informacji oraz zrealizują Twoje dyspozycje.

801 31 31 31
numer dostępny z telefonów stacjonarnych oraz komórkowych