Zastanawiasz się, jak skutecznie administrować należnościami? Zaufaj doświadczeniu naszych ekspertów.

Błyskawiczna identyfikacja płatników i płatności

Jeśli Twoją ambicją jest całkowite wyeliminowanie błędów związanych z uzgadnianiem wpływów w firmie, opracowane przez nas rozwiązania znacznie ułatwią Ci kontrolę spływu należności. Dzięki zaawansowanym narzędziom oraz szczegółowemu raportowaniu będziesz mógł szybko zidentyfikować zarówno płatnika, jak i płatność. To z kolei pozwoli na bardziej precyzyjne planowanie finansów firmy, a także na redukcję kosztów operacyjnych.

Poprawa dyscypliny płatniczej

Klienci nie zawsze regulują należności w terminie. Skuteczna egzekucja wymaga z kolei zaangażowania nowych pracowników lub oddelegowania do tej pracy już zatrudnionych, co generuje dodatkowy koszt. Zadanie odzyskania należności możesz powierzyć Bankowi. To prosty sposób, który znacznie zwiększa możliwość szybkiego uzyskania środków.

Pełny dostęp do finansów 24/7

Potrzebujesz stałego dostępu do informacji? Chcesz na bieżąco wiedzieć, który klient opóźnia się z uregulowaniem płatności, a który spłaca zobowiązania w terminie? Wszystkie dane i raporty są dostępne online. Możesz z nich korzystać także wtedy, gdy jesteś poza biurem.

Zależy Ci na możliwości dokonywania samodzielnych transakcji walutowych w czasie rzeczywistym? A może czasami pilnie potrzebujesz dostępu do platformy umożliwiającej zarządzanie i monitorowanie akredytyw dokumentowych, gwarancji bankowych czy też regwarancji? Wachlarz dostępnych funkcjonalności systemu dopasujemy do potrzeb biznesowych Twojej firmy.

Produkty dopasowane do Twoich potrzeb

Automatyczna Identyfikacja Przychodzących Płatności

Współpracując z licznym gronem odbiorców, bezbłędnie i automatycznie identyfikuj płatnika oraz dokonaną przez niego wpłatę.

Faktoring

Bezpieczeństwo transakcji i zabezpieczona płynność finansowa.

Bankowość internetowa

Wygodne bankowanie przez całą dobę.

Bankowość mobilna

Aplikacja mobilna dla Przedsiębiorstw

Inkaso eksportowe

Zabezpiecz się przed ryzykiem wydania towaru kontrahentowi bez otrzymania zapłaty z jego strony.

Potrzebujesz dodatkowych informacji?

Doradcy korporacyjni

Szczegółowe informacje o produktach Banku Millennium uzyskasz, kontaktując się z Doradcami Bankowymi sieci Bankowości Przedsiębiorstw.

Kontakt z Doradcą

Przez telefon

Nasi Konsultanci udzielą Ci szczegółowych informacji oraz zrealizują Twoje dyspozycje.

801 31 31 31
numer dostępny z telefonów stacjonarnych oraz komórkowych