Musisz stale przekonywać klientów, dlaczego warto współpracować właśnie z Twoją firmą? Dostarczymy Ci nowych argumentów.

Odpowiednie warunki płatności

Twoja firma sprzedaje produkty wysokiej jakości w dobrej cenie. Jednak o konkurencyjności oferty decydują także inne aspekty – często, żeby zrealizować sprzedaż, musisz zaoferować odpowiednie warunki płatności. Nasi doradcy przygotują propozycje, które dadzą Ci dodatkowe argumenty w rozmowach i zwiększą Twoje szanse na zawarcie umowy.

Wiarygodność w kontaktach handlowych

Sprzedaż to także udział w przetargach. Zaproponujemy Ci rozwiązania, które pozwolą Twojej firmie nie tylko w nich uczestniczyć bez konieczności zamrażania własnych środków, ale także potwierdzić wiarygodność.

Konkurencyjność

Poprawa konkurencyjności to cel każdej firmy. Żeby go osiągnąć, niezbędne są inwestycje, w tym te w modernizację parku maszynowego czy taboru. Na to potrzebne są pieniądze. Dodatkowy kapitał często przydaje się także, aby móc przeznaczyć większe środki na zakup surowców, towarów czy dodatkową produkcję, obniżającą cenę jednostkową.

Produkty dopasowane do Twoich potrzeb

Faktoring klasyczny

Bezpieczeństwo transakcji i zabezpieczona płynność finansowa.

Kredyt w rachunku bieżącym

Dopasuj przepływy na rachunku, aby mieć środki na realizację różnorodnych celów związanych z codziennym funkcjonowaniem Twojej firmy.

Linia wieloproduktowa

Korzystaj z wielu różnorodnych form finansowania nawet w kilku walutach w ramach jednej umowy.

Gwarancja bankowa

Potwierdź swoją zdolność płatniczą wobec kontrahenta, przedstawiając zabezpieczenie renomowanego banku.

Leasing

Leasing na partnerskich zasadach

Potrzebujesz dodatkowych informacji?

Doradcy korporacyjni

Szczegółowe informacje o produktach Banku Millennium uzyskasz, kontaktując się z Doradcami Bankowymi sieci Bankowości Przedsiębiorstw.

Kontakt z Doradcą

Przez telefon

Nasi Konsultanci udzielą Ci szczegółowych informacji oraz zrealizują Twoje dyspozycje.

801 31 31 31
numer dostępny z telefonów stacjonarnych oraz komórkowych