Promocja „Wielka obniżka rat”

Specjalna oferta promocji „Wielka obniżka rat” dla pożyczki konsolidacyjnej

Jedna niska rata miesięcznie, dzięki:

 • oprocentowaniu 4,99% od kwoty konsolidowanych środków
 • prowizji 0% od kwoty konsolidowanych środków

Przenosząc swoje kredyty i pożyczki lub zadłużenie w formie limitu w koncie lub z tytułu  karty kredytowej do Banku Millennium:

 • w Twojej kieszeni zostaje co miesiąc więcej pieniędzy 
 • zyskujesz niższą ratę miesięczną
 • realizujesz marzenia i plany

Jak otrzymać

Przykład reprezentatywny dla pożyczki: całkowita kwota pożyczki: 25 378,07 zł, okres kredytowania 75 miesięcy, oprocentowanie stałe: 9,42% w skali roku (oprocentowanie liczone od całkowitej kwoty kredytu powiększonej o koszty kredytu, o ile są kredytowane), prowizja (kredytowana): 2,46% (624,30 zł), bez ubezpieczenia, rata pożyczki (równa): 460,04 zł, I. rata płatna po 30 dniach od dnia uruchomienia pożyczki, kwota odsetek: 8 500,28 zł, całkowita kwota do zapłaty: 34 502,65 zł, RRSO (rzeczywista roczna stopa oprocentowania): 10,78%. Bank każdorazowo ocenia zdolność i wiarygodność kredytową Wnioskodawcy przed udzieleniem pożyczki; w uzasadnionych przypadkach może odmówić jej udzielenia. Szczegółowe informacje na temat pożyczki są zawarte w Regulaminie Pożyczki Gotówkowej dostępnym w oddziale Banku i na stronie www.bankmillennium.pl

Ubezpieczenie

Zachęcamy do skorzystania z atrakcyjnego ubezpieczenia Bezpieczna Pożyczka, które otwiera nad Tobą i Twoją rodziną parasol ochronny, zabezpieczający przed skutkami nieprzewidzianych zdarzeń losowych, takich jak:

 • utrata stałego źródła dochodów albo hospitalizacja w wyniku nieszczęśliwego wypadku,
 • czasowa niezdolność do pracy albo śmierć w wyniku nieszczęśliwego wypadku,
 • całkowita niezdolność do pracy albo inwalidztwo w wyniku nieszczęśliwego wypadku,
 • poważne zachorowanie,
 • śmierć.

Nie musisz wybierać przy zawarciu umowy ubezpieczenia ryzyk, od których miałbyś być chroniony. Zakres pakietu ubezpieczeń zawsze obejmuje 5 ryzyk i zmienia się automatycznie w zależności od Twojej sytuacji zawodowej oraz aktualnych w danym czasie uprawnień do emerytury/renty.

W razie zajścia któregoś z powyższych zdarzeń Ubezpieczyciele wypłacą:

 • do 12 rat w przypadku utraty stałego źródła dochodu albo do 6 rat w przypadku hospitalizacji w wyniku nieszczęśliwego wypadku,
 • nawet 36 rat w przypadku czasowej niezdolności do pracy albo 25% kwoty pożyczki pozostającej do spłaty w przypadku śmierci w wyniku nieszczęśliwego wypadku,
 • całą kwotę pożyczki pozostającą do spłaty w przypadku całkowitej niezdolności do pracy albo 25% kwoty pożyczki pozostającej do spłaty w przypadku inwalidztwa w wyniku nieszczęśliwego wypadku,
 • całą kwotę pożyczki pozostającą do spłaty w przypadku poważnego zachorowania lub śmierci.

Zawarcie umowy ubezpieczenia jest proste i wygodne - odbywa się w trakcie zawierania umowy pożyczki, a ochrona ubezpieczeniowa rozpoczyna się następnego dnia po uruchomieniu pożyczki. Składka ubezpieczeniowa wynosi jedynie 0,3% przyznanej kwoty pożyczki miesięcznie i dla Twojej wygody jest doliczana do kwoty kredytu.

Wymagane dokumenty

Jeśli przelewasz swoje wynagrodzenie na konto w Banku Millennium od minimum 3 miesięcy, wszelkie formalności będą ograniczone do minimum.

Podstawowym dokumentem wymaganym każdorazowo jest dowód osobisty. Poniżej znajduje się lista dokumentów potwierdzających dochód w zależności od otrzymywanego źródła dochodu:

TeleMillennium

Nasi konsultanci przez całą dobę udzielą Ci szczegółowych informacji oraz zrealizują Twoje dyspozycje.

801 331 331
numer dostępny z telefonów stacjonarnych oraz komórkowych

Jak otrzymać

Przez internet
Jeśli jesteś zainteresowany ofertą
Przez telefon
Zadzwoń do nas

801 331 331
W naszych oddziałach
Wybierz najbliższy oddział