Edukacja dziecka

Wspieraj swoje dziecko od najmłodszych lat! Zainwestuj w jego przyszłość już dziś wybierając ścieżkę jego edukacji. Czy wiesz jak się do tego zabrać? 

Zanim Twoje dziecko odkryje swoje największe pasje i w końcu dowie się co naprawdę chce robić w życiu, może minąć jeszcze wiele czasu. Marzysz o tym, aby w przyszłości córeczka została primabaleriną, a synek – znanym kardiologiem? Rozbudzaj ich pasje, rozwijaj zainteresowania, a same znajdą właściwą drogę…

Pierwszy krok w dorosłość

Przede wszystkim – samodzielność. Już od najmłodszych lat warto uczyć dziecko odpowiedzialności, a także pokazywać wartość pieniądza. Doskonałą lekcją samodzielności jest założenie Konta 360° Junior i stopniowe przekazywanie dziecku umiejętności planowania wydatków i zarządzania swoim kieszonkowym. Może wkrótce się okaże, że to ono nas zacznie uczyć – na przykład działania aplikacji mobilnej? A może wyrośnie z niego sławny ekonomista?

Czy muszę z czegoś rezygnować?

Ilość dodatkowych zajęć, z których może korzystać dziecko jest nieograniczona: jazda konna, balet, zajęcia językowe, pływanie... Jedyne co może Cię ograniczyć to zawartość Twojego portfela. Jeśli tylko mamy pewność, że dziecko czerpie radość z zajęć, zróbmy wszystko aby mogło na nie uczęszczać. Na nauce nie warto oszczędzać! Rozwiązań jest kilka.

Nauka zaprocentuje w przyszłości

Możesz założyć specjalny fundusz już w momencie, kiedy dziecko przychodzi na świat. Regularne, choćby najmniejsze wpłaty, staną się całkiem pokaźną sumą w momencie, kiedy będzie szło do pierwszej klasy. Tym, którzy nie okazali się być tak zapobiegliwi, Bank Millennium oferuje kilka rozwiązań. Chcesz wiedzieć jakich? 

Produkty dopasowane do Twoich potrzeb

Konto 360° Junior

Konto 360° Junior to doskonałe rozwiązanie, które pozwoli w łatwy i wygodny sposób rozporządzać własnym budżetem.

Karta przedpłacona

Jedna karta. Milion możliwości.

Potrzebujesz dodatkowych informacji?

Poproś o kontakt

TeleMillennium

801 331 331