Własna firma

Twoja głowa buzuje od pomysłów? Codziennie w myślach odgrywasz inne scenariusze, w których jesteś prezesem założonej przez siebie firmy? 

Zrób pierwszy krok

Jeśli i Ty marzysz aby zostać swoim własnym szefem, np. małej lokalnej piekarni czy bistro w modnej dzielnicy, być może z nami uda Ci się zrobić pierwszy krok! Na początku zastanów się czego potrzebujesz – samochodu dostawczego, ekspresu do parzenia najlepszej kawy w mieście? Oceń swoje możliwości finansowe, policz oszczędności, a o sumie, która Ci zabraknie możemy porozmawiać u nas w oddziale. Nie wierzysz, że Twój plan może się powieść? Pomogliśmy już wielu naszym przedsiębiorczym Klientom, mogąc im dziś gratulować sukcesu.

A co potem?

Kiedy już pokonasz pierwsze trudności związane ze startem firmy, nie obawiaj się, wciąż będziemy do Twojej dyspozycji. Jeśli będziesz potrzebował czegoś więcej niż tylko firmowego konta – skontaktuj się z nami i sprawdź co jeszcze mamy do zaoferowania! 

Produkty dopasowane do Twoich potrzeb

Konto Biznes Online

Oferta dla osób prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą, ceniących wygodną obsługę za pośrednictwem internetu oraz aplikacji mobilnej na telefon lub tablet i preferujących obsługę bezgotówkową.

Potrzebujesz dodatkowych informacji?

Poproś o kontakt

TeleMillennium

801 331 331