Własna firma

Twoja głowa buzuje od pomysłów? Codziennie w myślach odgrywasz inne scenariusze, w których jesteś prezesem założonej przez siebie firmy? 

Zrób pierwszy krok

Jeśli i Ty marzysz aby zostać swoim własnym szefem, np. małej lokalnej piekarni czy bistro w modnej dzielnicy, być może z nami uda Ci się zrobić pierwszy krok! Na początku zastanów się czego potrzebujesz – samochodu dostawczego, ekspresu do parzenia najlepszej kawy w mieście? Oceń swoje możliwości finansowe, policz oszczędności, a o sumie, która Ci zabraknie możemy porozmawiać u nas w oddziale. Nie wierzysz, że Twój plan może się powieść? Pomogliśmy już wielu naszym przedsiębiorczym Klientom, mogąc im dziś gratulować sukcesu.

A co potem?

Kiedy już pokonasz pierwsze trudności związane ze startem firmy, nie obawiaj się, wciąż będziemy do Twojej dyspozycji. Jeśli będziesz potrzebował czegoś więcej niż tylko firmowego konta – skontaktuj się z nami i sprawdź co jeszcze mamy do zaoferowania! 

Produkty dopasowane do Twoich potrzeb

Konto Mój Biznes

Prowadzisz jednoosobową działalność gospodarczą? Z Kontem Mój Biznes możesz zarządzać finansami swojej firmy skutecznie gdziekolwiek jesteś, przez aplikację mobilną i bankowość internetową.

Potrzebujesz dodatkowych informacji?

Poproś o kontakt

TeleMillennium

801 331 331