Aktywny wypoczynek

Twoje plany dotyczące sportu wybiegają nieco dalej, poza ścieżki do joggingu, które dobrze znasz? Pomyśl o swoim celu, organizację środków pozostaw nam. 

Sportowy tryb życia inspiruje coraz większe tłumy. I bardzo dobrze! Miliony Polaków ruszyło się ze swoich kanap aby dbać o zdrowie i dobrą sylwetkę. Niektórym nie wystarczy jednak tylko karnet na basen…

Jaką dyscyplinę wybierzesz?

Ilość szalonych dyscyplin jakie można uprawiać jest ogromna! Niektóre smakują jeszcze lepiej, kiedy praktykuje się je w idealnych do tego warunkach. Surfing? Na Hawajach! Nurkowanie? W Australii! Narty w czerwcu? Tylko na lodowcu…

Każdej chwili szkoda

Jeśli jesteś pasjonatem jednej dyscypliny i wiesz z jakimi wydatkami jest ona związana, pewnie potrafisz oszczędzać na swoje sportowe cele. Jeśli jednak Twoja decyzja została podjęta spontanicznie lub po prostu brakuje Ci konkretnej sumy do spełnienia marzenia o szalonej przygodzie, wiesz, gdzie nas szukać. Skorzystaj z Pożyczki Gotówkowej – szybko i bez zbędnych formalności. Przygoda czeka! 

Produkty dopasowane do Twoich potrzeb

Limit w koncie

Elastyczna forma finansowania bieżących potrzeb.

Karta kredytowa

Zapewnia swobodę finansową oraz wiele praktycznych przywilejów. Płacąc nią, korzystasz z nieoprocentowanego kredytu aż do 51 dni.

Potrzebujesz dodatkowych informacji?

Poproś o kontakt

TeleMillennium

801 331 331