Chcesz wejść na nowe rynki? Szukasz środków na inwestycje, żeby zwiększyć moce produkcyjne czy zyskać dostęp do nowych technologii? A może zależy Ci jedynie na wymianie komputerów w firmie?

Niewielkie wydatki

Patrzysz krytycznie na swoje biuro ― nie wygląda imponująco. A przecież odwiedzają Cię Klienci i dostawcy. Biuro to Twoja wizytówka ― „jak Cię widzą, tak Cię piszą". Przydałby się mały remont! A może powinieneś też wymienić sprzęt komputerowy i oprogramowanie? Klienci wysyłają Ci pliki, których nie możesz otworzyć, bo stare wersje systemu ich nie odczytują… Tak, ale nie masz wolnych środków? Z naszą pomocą rozwiążesz ten problem.

Większe inwestycje

Kto nie idzie do przodu, ten się cofa. Pewnie, że dobrze finansować rozwój z własnych środków, ale jak szybko uzbierać na otwarcie nowego punktu sprzedaży, zakup specjalistycznych maszyn, rozbudowę zakładu? A konkurencja nie śpi, nie daj się wyprzedzić. Masz do wyboru wiele możliwości. Wśród nich na pewno znajdziesz tę, która najlepiej odpowiada specyfice Twojego biznesu.

Poprawa wiarygodności

Często bierzesz udział w przetargach? Chcesz podjąć współpracę z nowymi partnerami, a oni się wahają, bo jeszcze nie wiedzą, czy mogą Ci zaufać? W takich przypadkach warto pomyśleć nad tym, żeby Twoją wiarygodność potwierdził Bank.

Produkty dopasowane do Twoich potrzeb

Kredyt gotówkowy

Pomoże Ci zwiększyć środki obrotowe. Harmonogram spłat da Ci poczucie kontroli nad finansami i możliwość długoterminowego planowania wydatków firmy.

Kredyt inwestycyjny

Jeżeli planujesz remont, rozbudowę czy modernizację firmy, to jest doskonałe rozwiązanie. Przy prostych projektach biznesplan nie jest wymagany.

Kredyt Hipoteka na Rozwój Firmy

To rozwiązanie pozwoli Ci zdobyć więcej środków na rozwój biznesu, jeżeli jako zabezpieczenie wykorzystasz nieruchomość.

Leasing

To dobry sposób na rozwój biznesu, jeżeli chcesz korzystać ze środków trwałych (samochody, sprzęt) bez angażowania znaczących kapitałów własnych.

Terminale płatnicze

Pozyskaj nowych Klientów i usprawnij obsługę w swojej firmie dzięki terminalom płatniczym.

Gwarancje

To sposób na potwierdzenie Twojej wiarygodności w oczach partnerów. Czasem są także wymagane do podpisania kontraktu czy uczestnictwa w przetargach.

Potrzebujesz dodatkowych informacji?

Poproś o kontakt

TeleMillennium

801 31 31 31
Odwiedź nas