Wygoda bieżących rozliczeń

Czujesz się pewnie w swojej dziedzinie, dlatego zdecydowałeś się na własny biznes. Ale sprawne zarządzanie finansami firmy nie jest Twoją domeną. Dlatego poszukujesz wszelkich ułatwień w tym zakresie ― one pozwolą Ci skupić się na tym, co robisz najlepiej.

Rozliczenia

Prowadzenie działalności gospodarczej wymaga współpracy z wieloma podmiotami, często również zagranicznymi. Części z nich firma płaci, od części z kolei otrzymuje zapłatę za swoje produkty czy usługi. Niezbędne jest więc posiadanie narzędzia, za którego pośrednictwem możliwe jest sprawne dokonywanie i przyjmowanie płatności związanych z wykonywaną działalnością.

Obsługa gotówkowa

Jeżeli Twoi Klienci płacą Ci gotówką, z pewnością zależy Ci na tym, żeby utarg szybko i bezpiecznie znalazł się w banku. W ciągu dnia jesteś zajęty biznesem i trudno Ci znaleźć czas na dłuższe wizyty w oddziałach. Chciałbyś dokonywać wpłat także po ich zamknięciu? A może najlepiej, żeby ktoś odbierał pieniądze w siedzibie Twojej firmy i bezpiecznie dostarczał je do banku lub w razie potrzeby zasilał firmę w gotówkę? Mamy na to rozwiązania.

Obsługa masowych płatności przychodzących

Masz dużą bazę odbiorców dokonujących częstych wpłat, więc pewnie chciałbyś mieć możliwość sprawdzenia w dowolnej chwili, kto już zapłacił i ile, a kto zalega z płatnością. I to bez konieczności każdorazowego przeglądania dokumentów? Możemy Ci w tym pomóc.

Produkty dopasowane do Twoich potrzeb

Konto Biznes

Umożliwia sprawne przyjmowanie i dokonywanie płatności. Przeznaczone jest dla osób prowadzących działalność gospodarczą oraz innych podmiotów.

Konto Biznes Online

Jeżeli prowadzisz jednoosobową działalność gospodarczą, cenisz wygodę obsługi przez Internet oraz obsługę bezgotówkową, to konto jest dla Ciebie.

Rachunek w walucie obcej

To idealne rozwiązanie, jeżeli współpracujesz z firmami zagranicznymi i rozliczasz się z nimi w walutach obcych.

Rachunek VAT

Jeśli rozliczasz się w mechanizmie podzielonej płatności.

Potrzebujesz dodatkowych informacji?

Poproś o kontakt

TeleMillennium

801 31 31 31
Odwiedź nas