Czujesz się pewnie w swojej dziedzinie, dlatego zdecydowałeś się na własny biznes. Ale sprawne zarządzanie finansami firmy nie jest Twoją domeną. Dlatego poszukujesz wszelkich ułatwień w tym zakresie ― one pozwolą Ci skupić się na tym, co robisz najlepiej.

Rozliczenia

Prowadzenie działalności gospodarczej wymaga współpracy z wieloma podmiotami, często również zagranicznymi. Części z nich firma płaci, od części z kolei otrzymuje zapłatę za swoje produkty czy usługi. Niezbędne jest więc posiadanie narzędzia, za którego pośrednictwem możliwe jest sprawne dokonywanie i przyjmowanie płatności związanych z wykonywaną działalnością.

Obsługa gotówkowa

Jeżeli Twoi Klienci płacą Ci gotówką, z pewnością zależy Ci na tym, żeby utarg szybko i bezpiecznie znalazł się w banku. W ciągu dnia jesteś zajęty biznesem i trudno Ci znaleźć czas na dłuższe wizyty w placówkach. Chciałbyś dokonywać wpłat także po ich zamknięciu? A może najlepiej, żeby ktoś odbierał pieniądze w siedzibie Twojej firmy i bezpiecznie dostarczał je do banku lub w razie potrzeby zasilał firmę w gotówkę? Mamy na to rozwiązania.

Obsługa masowych płatności przychodzących

Masz dużą bazę odbiorców dokonujących częstych wpłat, więc pewnie chciałbyś mieć możliwość sprawdzenia w dowolnej chwili, kto już zapłacił i ile, a kto zalega z płatnością. I to bez konieczności każdorazowego przeglądania dokumentów? Możemy Ci w tym pomóc.

Produkty dopasowane do Twoich potrzeb

Konto Mój biznes

Jeśli zależy ci na wygodnej obsłudze internetowej i niskich opłatach.

Konto Biznes

Umożliwia sprawne przyjmowanie i dokonywanie płatności. Przeznaczone jest dla osób prowadzących działalność gospodarczą oraz innych podmiotów.

Rachunek w walucie obcej

To idealne rozwiązanie, jeżeli współpracujesz z firmami zagranicznymi i rozliczasz się z nimi w walutach obcych.

Rachunek VAT

Jeśli rozliczasz się w mechanizmie podzielonej płatności.

Potrzebujesz dodatkowych informacji?

Poproś o kontakt

TeleMillennium

801 31 31 31
Odwiedź nas