Doładowanie telefonu w tempie olimpijskim

Z dodatkiem Doładowanie Telefonu wystarczy jedno kliknięcie, by rozmowom nie było końca

Co zmieniamy

Już wkrótce zalogujesz się do nowego Millenetu i aplikacji mobilnej. Słuchając naszych Klientów i użytkowników aplikacji, udoskonalamy stronę główną w Millenecie oraz aplikacji mobilnej oraz dodajemy wiele przydatnych funkcjonalności.

UPRASZCZAMY PREZENTACJĘ SALDA

Nowy design umożliwia szybką ocenę stanu finansów i zachęca do oszczędzania. Wkrótce będzie można zobaczyć tutaj również swoje środki z kont w innych bankach.

POKAŻEMY TWOJE PRODUKTY

Czyli kafle z produktami pokazującymi najbardziej przydatne informacje dla użytkownika, a na odwrocie najczęściej wykonywane akcje.

UPRASZCZAMY MENU

Dzięki któremu nawigacja na stronie będzie jeszcze bardziej intuicyjna. Nowe zakładki to: Moje finanse, Płatności, Oferta oraz MilleUrząd.

Dodatki
Ułatwią codzienne bankowanie

Zabłyśnij na każdej wywiadówce

Z dodatkiem Zbiórka zrzutki na wycieczkę klasową czy prezent dla nauczyciela pójdą celująco. Zbiórka ułatwia monitorowanie wpłat od wielu odbiorców. Wystarczy, że określisz kwotę i datę końca zbiórki oraz wybierzesz konto do wpłat. Dzięki gotowej wiadomości łatwo poinformujesz znajomych o zbiórce. Pamiętaj, by tytuł zbiórki przekazać zainteresowanym!

Przelewaj w tempie błyskawicznym

Z dodatkiem Wygodny Przelew zlecasz przelew do wybranych odbiorców zaufanych jednym kliknięciem wprost ze strony głównej. Wystarczy, że klikniesz w wybranego odbiorcę zaufanego, wpiszesz kwotę, potwierdzisz wykonanie przelewu i gotowe! Kwota zostanie pobrana z Twojego konta głównego.

Bądź mistrzem uników

Spełniaj warunki bezpłatnego konta i unikaj opłat z dodatkiem Bezpłatne Konto. Ten dodatek pozwoli Ci łatwo sprawdzić, czy oba warunki bezpłatnego konta (wpływ zewnętrzny na konto co najmniej 1000 PLN oraz 1 płatność kartą do konta lub BLIKIEM) zostały spełnione w danym miesiącu.

Zostań budżetowym jasnowidzem

Teraz z dodatkiem Nadchodzące Płatności wygodnie monitorujesz i planujesz wydatki ponieważ wszystko widzisz już od razu po zalogowaniu do konta, na stronie głównej. Wyświetlane przyszłe płatności możesz szybko i łatwo edytować w każdej chwili.

Doładuj telefon w tempie olimpijskim

Z dodatkiem Doładowanie Telefonu wystarczy jedno kliknięcie, by przelać środki na telefoniczne plotki. Po zalogowaniu do konta w tym dodatku zobaczysz listę Twoich najczęstszych odbiorców doładowań. Wystarczy, że klikniesz w wybraną osobę, by szybko zrealizować doładowanie telefonu.

Wydarzenia
Widzisz. Wiesz. Korzystasz

Wydarzenia to status dzisiejszych oraz ubiegłych transakcji i operacji na Twoim koncie, ułożony chronologicznie. Tutaj też zobaczysz oferty dopasowane do Twoich potrzeb i sposobu zarządzania finansami

 • Zmotywują

  do oszczędzania

 • Poinformują

  o zakończeniu lokaty

 • Pomogą

  monitorować Twoje wydatki

 • Pokażą

  wpływy na konto