Rozszerzona rzeczywistość

Jeśli nie jesteś jeszcze Klientem Banku Millennium, tutaj możesz szybko otworzyć nasze pełne korzyści Konto 360°, następnie pobrać aplikację i założyć Lokatę Mobilną z wyjątkowym oprocentowaniem.

Jeśli posiadasz już Konto 360°, wystarczy, że pobierzesz najnowszą wersję aplikacji mobilnej by założyć Lokatę Mobilną z wyjątkowym oprocentowaniem.

Czym jest rozszerzona rzeczywistość?

Technologia rozszerzonej rzeczywistości pozwala w realnym czasie łączyć obraz świata rzeczywistego z animacją 3D i w ten sposób uzupełniać lub rozszerzać widzialną rzeczywistość.

Jak to działa?

  1. Zaloguj się do naszej aplikacji mobilnej i z menu głównego wybierz Oferta dla Ciebie > Oszczędności > Rozszerzona rzeczywistość.
  2. Następnie skieruj telefon na powyższy baner.
  3. Obserwuj, co wydarzy się na ekranie telefonu.

Co mogę zyskać?

Korzystając z technologii rozszerzonej rzeczywistości możesz teraz w efektowny sposób założyć najwyżej oprocentowaną lokatę w Banku Millennium! Jeśli chcesz wiedzieć więcej, kliknij przycisk po prawej stronie.

Z oferty mogą skorzystać wszyscy posiadacze kont indywidualnych w Banku Millennium korzystający z aplikacji mobilnej na iOS od wersji 4.3.0 lub na Android od wersji 5.0 (z wyłączeniem telefonów z procesorami w architekturach x86 i mips).

Bank ogłasza na stronie www.bankmillennium.pl informację o możliwości otwarcia Lokaty Mobilnej w ramach funkcjonalności Rozszerzona rzeczywistość. Otwarcie Lokaty Mobilnej przy użyciu tej funkcjonalności aplikacji mobilnej powoduje, że Bank podwyższa oprocentowanie nowo otwartej Lokaty Mobilnej. Każdy Klient może otworzyć jedną Lokatę Mobilną.

Oprocentowanie, okres, kwotę lokaty oraz ograniczenia dostępności na poszczególnych wersjach aplikacji mobilnej określa Cennik usług - stopy procentowe.