Rozszerzona rzeczywistość

Jeśli nie jesteś jeszcze Klientem Banku Millennium, tutaj możesz szybko otworzyć nasze pełne korzyści Konto 360°, następnie pobrać aplikację i założyć Lokatę Mobilną z wyjątkowym oprocentowaniem.

Jeśli posiadasz już Konto 360°, wystarczy, że pobierzesz najnowszą wersję aplikacji mobilnej by założyć Lokatę Mobilną z wyjątkowym oprocentowaniem.

Czym jest rozszerzona rzeczywistość?

Technologia rozszerzonej rzeczywistości pozwala w realnym czasie łączyć obraz świata rzeczywistego z animacją 3D i w ten sposób uzupełniać lub rozszerzać widzialną rzeczywistość.

Jak to działa?

  1. Zaloguj się do naszej aplikacji mobilnej i z menu głównego wybierz Oferta dla Ciebie > Rozszerzona rzeczywistość.
  2. Następnie skieruj telefon na powyższy baner.
  3. Obserwuj, co wydarzy się na ekranie telefonu.

Co mogę zyskać?

Korzystając z technologii rozszerzonej rzeczywistości możesz teraz w efektowny sposób założyć najwyżej oprocentowaną lokatę w Banku Millennium! Jeśli chcesz wiedzieć więcej, kliknij przycisk po prawej stronie.

Z oferty mogą skorzystać wszyscy posiadacze kont indywidualnych w Banku Millennium korzystający z aplikacji mobilnej na iOS od wersji 4.3.0 lub na Android od wersji 5.0 (z wyłączeniem telefonów z procesorami w architekturach x86 i mips).

Bank ogłasza na stronie www.bankmillennium.pl informację o możliwości otwarcia Lokaty Mobilnej w ramach funkcjonalności Rozszerzona rzeczywistość. Otwarcie Lokaty Mobilnej przy użyciu tej funkcjonalności aplikacji mobilnej powoduje, że Bank podwyższa oprocentowanie nowo otwartej Lokaty Mobilnej. Każdy Klient może otworzyć jedną Lokatę Mobilną.