Potrzebujesz rozwiązań wspierających sprzedaż internetową? Skorzystaj z odpowiednich narzędzi.

Przyspieszenie realizacji zamówienia

Handel elektroniczny może przynieść Twojej firmie wiele korzyści – wiąże się z niskimi kosztami wejścia, pozwala na ominięcie łańcucha pośredników, ułatwia dostęp do nowych klientów, także za granicą. Z drugiej strony, zwykle oznacza dużą liczbę płatności i klientów, którym zależy na jak najszybszej realizacji zamówienia. Zapewnimy Ci narzędzia, które umożliwią identyfikowanie różnych typów transakcji dla dowolnej liczby klientów. Jeśli chcesz, możemy opracować indywidualny format raportu, zgodny z potrzebami biznesowymi Twojej firmy. Dodatkowo umożliwimy Ci dokonywanie i przyjmowanie płatności natychmiastowych – 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Dzięki tym rozwiązaniom przelew dotrze do Ciebie nawet w ciągu minuty, a Ty od razu będziesz mógł przypisać płatność do konkretnego klienta i zamówienia, co pozwoli maksymalnie skrócić czas jego realizacji i tym samym zwiększyć satysfakcję z dokonania zakupu w Twojej firmie.

Narzędzia budujące lojalność klientów

Sprzedaż internetowa dysponuje wielkim potencjałem – także w zakresie działań promocyjnych budujących lojalność i świadomość marki. Narzędziami doskonale wspierającymi takie inicjatywy są zasilone karty przedpłacone, które możesz przekazać swoim klientom do wykorzystania na przykład przy składaniu następnego zamówienia w Twojej firmie lub w ramach grupy kapitałowej. Możesz je przekazać dowolnie wybranej grupie klientów i zasilać je tyle razy, ile uznasz za stosowne.

Produkty dopasowane do Twoich potrzeb

Automatyczna Identyfikacja Przychodzących Płatności

Współpracując z licznym gronem odbiorców, bezbłędnie i automatycznie identyfikuj płatnika oraz dokonaną przez niego wpłatę.

Karty przedpłacone

Wykorzystaj skuteczne narzędzie w rozliczeniach z pracownikami lub partnerami biznesowymi Twojej firmy.

Przelew krajowy

Rozliczaj się szybko, terminowo i wygodnie.

Potrzebujesz dodatkowych informacji?

Doradcy korporacyjni

Szczegółowe informacje o produktach Banku Millennium uzyskasz, kontaktując się z Doradcami Bankowymi sieci Bankowości Przedsiębiorstw.

Kontakt z Doradcą

Przez telefon

Nasi Konsultanci udzielą Ci szczegółowych informacji oraz zrealizują Twoje dyspozycje.

801 31 31 31
numer dostępny z telefonów stacjonarnych oraz komórkowych