Rozliczenia z pracownikami to codzienność każdej firmy, w której istotna jest sprawna obsługa płatności i poufność.

Wypłata wynagrodzeń

Wynagrodzenia pracowników to szczególny rodzaj rozliczeń, wymagający utajnienia informacji i odrębnego raportowania. Przygotowaliśmy specjalne rozwiązania w tym zakresie.

Rozliczenie wydatków służbowych

Wyjazdy w delegacje, na szkolenia czy negocjacje z kontrahentami, praca zdalna… Liczba sytuacji, w których pracownicy dokonują wydatków firmowych stale wzrasta, dlatego tak ważny jest dostęp do rozwiązań umożliwiających optymalną obsługę wydatków służbowych, gwarantujących bezpieczeństwo i kontrolę. Pomożemy Ci ograniczyć koszty obrotu gotówkowego w firmie, dzięki wyeliminowaniu konieczności wydawania pracownikom zaliczek. Zamiast nich pracownicy otrzymają do dyspozycji środki na karcie natychmiast po złożeniu przez Ciebie zlecenia online lub będą mogli je odebrać w gotówce w dowolnej placówce Banku Millennium. Pełną kontrolę nad rozliczeniami zapewni Ci możliwość ustawiania indywidualnych limitów na kartach, a także szczegółowe raporty transakcyjne.

Produkty dopasowane do Twoich potrzeb

Rachunek płacowy

Realizuj przelewy wynagrodzeń w wygodny sposób, zachowując jednocześnie poufność informacji.

Elektroniczna wypłata gotówkowa

Realizuj wypłaty na rzecz osób fizycznych, których numeru rachunku nie znasz, składając zlecenia elektronicznej wypłaty gotówkowej.

Karty płatnicze

Najwygodniejsze rozliczenia kartowe.

Potrzebujesz dodatkowych informacji?

Doradcy korporacyjni

Szczegółowe informacje o produktach Banku Millennium uzyskasz, kontaktując się z Doradcami Bankowymi sieci Bankowości Przedsiębiorstw.

Kontakt z Doradcą

Przez telefon

Nasi Konsultanci udzielą Ci szczegółowych informacji oraz zrealizują Twoje dyspozycje.

801 31 31 31
numer dostępny z telefonów stacjonarnych oraz komórkowych