Integracja

Bank Millennium nawiązuje relacje z wybranymi producentami oprogramowania finansowo-księgowego / ERP (Partnerzy Banku) w celu integracji bankowości internetowej Millenet z oferowanym przez nich oprogramowaniem.

Poniżej znajduje się lista systemów finansowo-księgowych/ERP zintegrowanych z systemem bankowości internetowej Millenet Link.

Systemy zintegrowane z Millenet Link

logo firmy XPLUS

Microsoft Dynamics AX/365

Rozwiązanie automatyzuje i integruje dwustronnie (zarówno wysyłanie, jak i odbieranie danych) system Microsoft Dynamics AX z systemem bankowości internetowej Millenet.


Rozwiązanie automatyzuje proces tworzenia komunikatów z płatnościami na podstawie arkuszy płatności systemu Microsoft Dynamics AX i ich przesyłania bezpośrednio do systemu bankowości internetowej Millenet. Funkcjonalność pozwala na pobieranie elektronicznych wyciągów bankowych (m.in. w trybie automatycznym) oraz wstępne przygotowanie do dekretacji wybranych transakcji.


Oprogramowanie stanowi osobny moduł w systemie Microsoft Dynamics AX Klienta Banku, nie wpływa na inne funkcjonalności i istniejące modyfikacje.


Film instruktażowy

logo firmy BPX S.A.

SAP ECC 6.0

Banking eXcellence pozwala na integrację systemu SAP z systemem bankowości internetowej Millenet poprzez automatyzację procesu płatności oraz importu i księgowania wyciągów bankowych. Dzięki zebraniu informacji o przelewach w centralnym panelu płatności oraz bogatej funkcjonalności autoryzacji i raportowania rozwiązanie zapewnia przejrzystość, a także kontrolę nad procesem regulowania zobowiązań.


Do najważniejszych funkcjonalności dostarczanych przez Banking eXcellence należą:


  • możliwość wykonywania przelewów bezpośrednio z SAP
  • wyświetlanie statusów przelewów
  • pobieranie wyciągów
  • elastyczny, zbiorczy raport płatności

Banking eXcellence nie wymaga posiadania SAP PI.

Logo firmy Supremis

SAP BUSINESS ONE

Proponowane rozwiązanie zakłada wsparcie Klientów Banku korzystających z aktualnej wersji systemu SAP Business One w wersji on-premise oraz Cloud, pracujących zarówno na bazie danych MS-SQL, jak i SAP HANA. Niezależnie od wersji językowej proponowane rozwiązanie dostępne jest w wersji wielojęzycznej, umożliwiając jego wykorzystanie u wszystkich Klientów Banku.


Ponadto założeniem rozwiązania Millenet Link Connector dla SAP Business One jest wsparcie Klientów Banku pracujących na wielu bazach danych (wieloinstancyjność), jak również w modelu wieloodziałowości.


Millenet Link Connector dla SAP Business One służy do automatycznej komunikacji z Bankiem Millennium. Wymieniane informacje to wyciągi bankowe, salda, płatności, raport (operacje).

logo firmy MAPsolutions sp. z o.o.

Sage Symfonia 2.0 Finanse i Księgowość
Sage Symfonia 50cloud Finanse i Księgowość
Sage Symfonia ERP Finanse i Księgowość
Sage Kadry i Płace One Payroll

Integracja przeprowadzona została przy wykorzystaniu aplikacji Nasz Bank Professional, która usprawnia komunikację pomiędzy programami Sage a systemem bankowości internetowej Millenet. Program pomaga unikać błędów, które często pojawiają się przy ręcznej obsłudze płatności.


Program umożliwia zrealizowanie przelewów do Millenetu, a następnie pobieranie i wczytywanie wyciągów bankowych do programów Sage.


Pozwala również na obsługę wszystkich płatności w jednym miejscu: na podstawie danych pochodzących z poszczególnych działów firmy tworzone są zlecenia dla banków. Po zatwierdzeniu przez operatora przekazywane są do systemu bankowego.


W systemie archiwizowane są wszystkie informacje, dzięki czemu można wykonać zestawienia przeprowadzonych przelewów.