Zrób przelew i zapłać rachunki przez telefon

Łatwo się korzysta z aplikacji mobilnej. Wpisujesz 4-cyfry, jesteś na swoim koncie, gdzie możesz robić przelewy i dużo więcej

Przelew krok po kroku

Zlecenie przelewu krajowego w telefonie, czyli aplikacji mobilnej jest łatwe i bezpieczne. Musisz tylko znać dane odbiorcy.

 1. 1
  Przelew krok po kroku -

  Zaloguj się do aplikacji i kliknij przycisk Przelew

 2. 2
  Przelew krok po kroku -

  Wypełnij krótki formularz, każde pole jest dokładnie opisane. Jeśli opłacasz rachunki, pamiętaj, by podać tytuł przelewu zgodnie tym, co napisane jest na fakturze

 3. 3
  Przelew krok po kroku -

  Potwierdź przelew Hasłem 1

Faktura, którą opłacasz, ma wydrukowany kwadratowy kod (kod QR)?

Możesz zapłacić rachunek bez przepisywania żadnych danych. Wybierz z menu w aplikacji Płatności > Zeskanuj kod i zapłać. Nakieruj telefon na ten kod, wszystkie dane podstawią się automatycznie.

Przelew BLIK na telefon

To bezpłatny przelew, który dociera natychmiast, nawet w święta - wystarczy Ci numer telefonu odbiorcy.

 • Nie musisz znać numeru konta odbiorcy.
 • W formularzu przelewu podajesz numer telefonu lub wybierasz z listy kontaktów w telefonie.
 • Ikona BLIKA przy wybranym kontakcie pokaże Ci, czy odbiorca może otrzymać przelew BLIK na telefon (czy ma numer telefonu przypisany do konta bankowego).

Zrób swój pierwszy przelew BLIK na telefon

 1. 1
  Zrób swój pierwszy przelew BLIK na telefon -

  Zaloguj się do aplikacji i kliknij przycisk Wykonaj przelew

 2. 2
  Zrób swój pierwszy przelew BLIK na telefon -

  Wprowadź nazwę i numer telefonu odbiorcy lub wybierz z listy kontaktów BLIK

 3. 3
  Zrób swój pierwszy przelew BLIK na telefon -

  Potwierdź przelew Hasłem 1

Sprawdź inne możliwości

Chcesz skorzystać z dodatkowych opcji? Tutaj znajdziesz potrzebne informacje.

 • Przed zrobieniem przelewu, zastanów się, komu i jak chcesz wysłać pieniądze. Mamy kilka rodzajów przelewów, aby ułatwić Ci jego zrobienie. Najczęściej będziesz korzystać z przelewu krajowego, ale możesz też:

  • przelewać pieniądze między swoimi kontami,
  • wysłać przelew zagraniczny,
  • przesłać składkę do ZUS,
  • zapłacić podatek lub cło,
  • zrobić przelew z karty kredytowej.
  Pamiętaj, że za niektóre z tych przelewów pobieramy opłatę. Informacja o koszcie jest zawsze widoczna w dolnej części formularza.

 • Odbiorca potrzebuje pieniędzy natychmiast? Zrób przelew natychmiastowy. Pieniądze dotrą w kilka sekund. Na dole formularza zaznacz pole Przelew natychmiastowy.

  Pamiętaj, że za taki przelew pobieramy opłatę zgodnie z cennikiem. Informacja o koszcie jest zawsze widoczna w dolnej części formularza.

 • Po wybraniu przycisku Historia pojawi się lista wykonanych transakcji. Wybierz przelew, dla którego chcesz pobrać potwierdzenie, kliknij Szczegóły transakcji, a następnie wybierz opcję Pobierz potwierdzenie.
 • Jeśli chcesz regularnie wysyłać przelew na taką samą kwotę do tego samego odbiorcy, możesz utworzyć zlecenie stałe.

  Aby dodać zlecenie stałe w menu wybierz kolejno: Płatności > Przelewy > Zlecenie stałe > Nowe zlecenie stałe.

 • Jeśli często robisz przelew do danej osoby, zapisz ją do listy odbiorców. Podczas wykonywania przelewu zaznacz Dodaj dane tego odbiorcy do listy odbiorców.

  Jeśli dodasz tego odbiorcę do zaufanych, to przelewy będą wysyłane bez konieczności dodatkowego potwierdzania np. Hasłem SMS.

 • Podczas dodawania nowego odbiorcy zaznacz opcję Zaufany odbiorca i potwierdź swój wybór Hasłem 1. Od tego momentu do danego odbiorcy możesz wysyłać przelewy bez podawania hasła.

 • Jeśli zleciłeś przelew z przyszłą datą realizacji, ale chcesz go zmodyfikować albo usunąć, możesz to zrobić w sekcji Moje Finanse > Nadchodzące płatności.

Pamiętaj, że zawsze możesz skorzystać z naszej pomocy. Po wejściu w menu wybierz na górze ekranu ikonkę Kontakt, by np. szybko połączyć się z konsultantem.