Kupujesz i sprzedajesz. Na tym polega biznes. Jednak płatności z tytułu wystawionych faktur nie spływają od razu ― żeby być bardziej konkurencyjnym, wydłużyłeś odbiorcom terminy płatności, a i tak część z nich spóźnia się z zapłatą. Do tego czasem jeszcze dochodzi potrzeba pilnego zakupu, którego nie można odłożyć. A swoje zobowiązania chciałbyś płacić w terminie…

Dodatkowe środki na zawołanie

Zabezpiecz się zawczasu przed utratą płynności. Jest na to wiele sposobów. Najlepszy z nich to stały dostęp do dodatkowych środków, gdy tego potrzebujesz. Koszty takiego finansowania poniesiesz tylko od faktycznie wykorzystanej kwoty.

Zamień należności na gotówkę

Inną interesującą możliwością jest zamiana należności firmy na gotówkę przed terminem płatności. Swoją pracę wykonałeś, więc dobrze by było otrzymać za nią pieniądze jak najszybciej. To rozwiązanie to także doskonały sposób na zwiększenie konkurencyjności Twojej firmy. Zdarzyło Ci się kiedyś zrezygnować z walki o lukratywny kontrakt, bo dbając o płynność firmy nie mogłeś zaoferować dłuższych terminów płatności? To już nie musi być Twój problem.

Produkty dopasowane do Twoich potrzeb

Kredyt w rachunku

Poprawia płynność ― korzystasz ze środków, kiedy potrzebujesz, i przeznaczasz je na dowolny cel. Odsetki płacisz tylko od wykorzystanej kwoty.

Karta kredytowa

Najwygodniejszy sposób płatności za firmowe zakupy. Dokonujesz transakcji bezgotówkowych i gotówkowych, korzystając ze środków przyznanych przez Bank.

Faktoring niepełny

Pozwala łatwo zamienić faktury na gotówkę przed terminem płatności i zmniejszyć w ten sposób ryzyko braku płynności.

Faktoring pełny z ubezpieczeniem

Pozwala łatwo zamienić faktury na gotówkę przed terminem płatności, przy czym Bank przejmuje ryzyko braku spłaty przez kontrahenta.

Inkaso płatności

Jeżeli zarządzanie Twoimi wierzytelnościami (ewidencjonowanie, rozliczenie, monitorowanie) zabiera Ci dużo czasu, pozwól Bankowi zrobić to za siebie.

Faktoring samorządowy

Produkt dla firm współpracujących z jednostkami samorządu terytorialnego, które chcą wydłużyć terminy płatności bez pogarszania płynności.

Potrzebujesz dodatkowych informacji?

Poproś o kontakt

TeleMillennium

801 31 31 31
Odwiedź nas