Prowadząc firmę, chcesz mieć stałą kontrolę nad jej finansami. W Banku Millennium zbudowaliśmy wiele kanałów dostępu do rachunków, żebyś zawsze i w każdym miejscu mógł łatwo uzyskać potrzebną w danej chwili informację.

Zdalny dostęp

Najwygodniejszy jest bieżący dostęp do finansów bez wychodzenia z biura. Musisz szybko sprawdzić stan konta czy zlecić przelew, bo inaczej dostawca nie wyśle towaru? Albo przyjrzeć się zestawieniu operacji na rachunkach za ostatnie pół roku? Proponujemy Ci narzędzia, które to umożliwią, a ponieważ często wyjeżdżasz służbowo i nie ma Cię przy biurku, będziesz mógł także korzystać z urządzeń mobilnych, takich jak tablet czy smartfon.

Powiadomienia na telefon

Czekasz na środki i co kilka minut nerwowo odświeżasz historię rachunku? Pewnie Cię to rozprasza i nie możesz skupić się na biznesie. A przecież możesz takie informacje otrzymywać SMS-em.

Placówki

Najchętniej wszystko załatwiasz przez Internet, ale są takie sprawy, z którymi lepiej przyjść do placówki, by porozmawiać z Doradcą. Ważne zatem, żeby placówka była blisko.

Produkty dopasowane do Twoich potrzeb

Millenet

To zaawansowany system bankowości internetowej zapewniający pełny dostęp do firmowych finansów w dowolnym miejscu i czasie.

Aplikacja mobilna

Zapewnia szybki i bezpieczny dostęp do rachunków. Teraz możesz sprawdzać stan kont, kart i wykonywać przelewy przez smartfon lub tablet.

TeleMillennium

Obsługa telefoniczna to wygodna forma zarządzania finansami. Za pośrednictwem serwisu możesz uzyskać informacje oraz zlecić wybrane operacje.

MilleSMS

Dzięki automatycznym powiadomieniom wysyłanym na telefon komórkowy możesz łatwo kontrolować wydatki oraz wpływy na konto firmy.

Placówki i Doradcy Kredytowi

W placówce dokonasz wpłat i wypłat gotówkowych oraz uzyskasz niezbędne informacje, a Doradcy Kredytowi pomogą Ci w przygotowaniu wniosków kredytowych.

Potrzebujesz dodatkowych informacji?

Poproś o kontakt

TeleMillennium

801 31 31 31
Odwiedź nas