Pomożemy Ci zrealizować inwestycje w rozwój Twojej firmy.

Finansowanie celowe

Przedsiębiorstwo określając strategię, może wyznaczyć różne kierunki działań – skoncentrować się na ekspansji na nowe rynki zbytu, postawić na innowacje i wzrost wartości oferowanych produktów bądź usług czy też zdecydować się na inwestycje o charakterze odtworzeniowym. Nasi eksperci pomogą Ci dobrać instrument finansowy dostosowany do konkretnego projektu – optymalne rozwiązanie, które zapewni wysoką wewnętrzną stopę zwrotu z inwestycji, a także wzrost wartości Twojej firmy poprzez obniżenie średniego ważonego kosztu kapitału.

Dźwignia finansowa dla rozwoju przedsiębiorstwa

Interesuje Cię realizacja inwestycji przy minimalnym zaangażowaniu kapitału własnego? Zależy Ci na możliwości elastycznego dostosowania okresu finansowania do oczekiwanej wysokości miesięcznych zobowiązań? Chcesz przy tym zachować zdolność kredytową firmy na niezmienionym poziomie? Zaprojektujemy rozwiązanie idealnie odpowiadające tym potrzebom.

Zwiększenie potencjału inwestycyjnego w krótkim lub średnim okresie

Przeszkodą w realizacji inwestycji w krótkim bądź średnim horyzoncie czasowym może się okazać brak płynności. Dzięki proponowanym przez nas rozwiązaniom finansowym Twoja firma rozwiąże problem luki płynnościowej i zdobędzie środki na zaplanowane inwestycje, nie zwiększając przy tym wartości zobowiązań krótkoterminowych w bilansie.

Produkty dopasowane do Twoich potrzeb

Kredyt inwestycyjny

Realizuj długoterminowe cele związane z planowaną inwestycją w przedsiębiorstwie.

Leasing

Leasing na partnerskich zasadach.

Faktoring

Bezpieczeństwo transakcji i zabezpieczona płynność finansowa.

Potrzebujesz dodatkowych informacji?

Doradcy korporacyjni

Szczegółowe informacje o produktach Banku Millennium uzyskasz, kontaktując się z Doradcami Bankowymi sieci Bankowości Przedsiębiorstw.

Kontakt z Doradcą

Przez telefon

Nasi Konsultanci udzielą Ci szczegółowych informacji oraz zrealizują Twoje dyspozycje.

801 31 31 31
numer dostępny z telefonów stacjonarnych oraz komórkowych