Na pewno nie jeden raz zdarzyło Ci się zastanawiać, kim w przyszłości zostaną Twoje dzieci, gdzie będą mieszkać, jak ułożą sobie życie… Z pewnością dokonają samodzielnych wyborów, jednak to Ty możesz im pomóc w dobrym starcie w dorosłość.

Inwestuj w edukację dziecka

Dobrze wiesz, jak ważne jest dobre wykształcenie dla przyszłości dziecka. Studia na renomowanym, zagranicznym uniwersytecie na pewno pozwolą mu dobrze poznać język obcy i pomogą w karierze zawodowej. Pomyśl, jak można sfinansować edukację dziecka. Sposobów na to jest wiele.

Kapitał na dobry start

Oszczędzanie na bezpieczną przyszłość dziecka możesz zacząć już w chwili jego narodzin. Po latach będzie miało do dyspozycji znaczącą kwotę, którą przeznaczy na przykład na zakup własnego mieszkania. Wybierz najlepsze rozwiązanie: możesz skorzystać ze specjalnych programów powiązanych z funduszami inwestycyjnymi, a także z długoterminowych produktów ubezpieczeniowo-inwestycyjnych i strukturyzowanych.

Produkty dopasowane do Twoich potrzeb

Produkty inwestycyjno-ubezpieczeniowe

Alternatywa dla klasycznych form oszczędzania obejmująca różnorodne produkty finansowe, aby każdy mógł znaleźć narzędzie realizacji swoich celów.

Fundusze inwestycyjne

Nieograniczone możliwości inwestycyjne dzięki ofercie funduszy zróżnicowanych pod względem potencjalnego zysku, poziomu ryzyka i horyzontu czasowego.

Produkty oszczędnościowe

Bogaty wybór standardowych lokat terminowych o bardzo atrakcyjnym oprocentowaniu w złotych i walutach obcych.

Produkty strukturyzowane

Innowacyjne, „szyte na miarę" produkty umożliwiające inwestowanie na wybranych rynkach przy zachowaniu pełnej lub częściowej gwarancji kapitału.

Konto Oszczędnościowe

Propozycja dla Klientów ceniących sobie stały dostęp do środków – można je wpłacać i wypłacać w dowolnym momencie bez utraty odsetek.

Potrzebujesz dodatkowych informacji?

Skontaktuj się z Doradcą Prestige

Linia Prestige

801 12 7000

Odwiedź nas