Nowy samochód, wakacje na Malediwach, wyprawa na biegun czy tydzień w Nowym Jorku z wizytą na Broadway'u? Realizacja każdego z tych scenariuszy jest na wyciągnięcie ręki. Może to jeszcze przez chwilę poczekać? Zacznij oszczędzanie i każdego dnia bądź bliżej celu.

Wyznacz cel i czas

Na początku określ cel – dzięki temu znacznie zwiększysz motywację do konsekwentnego oszczędzania. Następnie ustal termin jego realizacji – dzięki temu będziesz wiedzieć, jaka kwota odkładana regularnie pozwoli na osiągnięcie celu.

Dopasuj produkt

Wysokość kwoty, którą masz uzbierać i czas, w jakim trzeba to zrobić, umożliwią dopasowanie odpowiedniego produktu z szerokiej gamy rozwiązań proponowanych przez Bank Millennium.

Produkty dopasowane do Twoich potrzeb

Konto Oszczędnościowe Twój Cel

Wygodny rachunek oszczędnościowy z atrakcyjnym oprocentowaniem. Możesz samodzielnie zdefiniować cel oszczędzania i obserwować jego postępy.

Produkty inwestycyjno-ubezpieczeniowe

Alternatywa dla klasycznych form oszczędzania obejmująca różnorodne produkty finansowe, aby każdy mógł znaleźć narzędzie realizacji swoich celów.

Produkty strukturyzowane

Innowacyjne, szyte na miarę produkty umożliwiające inwestowanie na wybranych rynkach przy zachowaniu pełnej lub częściowej gwarancji kapitału.

Fundusze inwestycyjne

Nieograniczone możliwości inwestycyjne dzięki ofercie funduszy zróżnicowanych pod względem potencjalnego zysku, poziomu ryzyka i horyzontu czasowego.

Produkty oszczędnościowe

Bogaty wybór standardowych lokat terminowych o bardzo atrakcyjnym oprocentowaniu w złotych i walutach obcych.

Potrzebujesz dodatkowych informacji?

Skontaktuj się z Doradcą Prestige

Linia Prestige

801 12 7000

Odwiedź nas