Nawet niewielka zmiana wystroju potrafi całkowicie odmienić wnętrze. A może to nie wystarczy i planujesz generalną modernizację swojego mieszkania? Sprawdź, jakie rozwiązania Banku Millennium mogą okazać się przydatne.

Własnymi siłami

Aby przeprowadzić remont, zwykle potrzebne są znaczne nakłady finansowe. Konieczne środki możesz zgromadzić samodzielnie. Sprawdź, jak działa narzędzie, które wskazuje, ile kwotę musisz regularnie odkładać, aby zebrać odpowiednią sumę w zaplanowanym terminie.

Zewnętrzne finansowanie

A co, jeśli posiadasz potrzebne środki, tylko zainwestowałeś je w inne instrumenty i nie chcesz wycofać się z nich przed czasem, żeby nie ponieść strat? Jeśli zależy Ci, żeby remont przeprowadzić jak najszybciej, rozważ nasze propozycje finansowania.

Produkty dopasowane do Twoich potrzeb

Pożyczka hipoteczna

Można ją przeznaczyć na dowolny cel konsumpcyjny. Dzięki zabezpieczeniu – hipotece na nieruchomości udzielana jest na preferencyjnych warunkach.

Pożyczka pod aktywa

Rozwiązanie dla osób, które posiadają w Banku inwestycje lub oszczędności, a pilnie potrzebują gotówki.

Pożyczka Gotówkowa

Idealny sposób na pozyskanie funduszy na bieżące potrzeby przy uwzględnieniu spodziewanych regularnych wpływów i ustalonym harmonogramie spłat.

Limit w koncie

Powiększa środki na rachunku, bez konieczności deklarowania celu kredytowania. Można z niego korzystać w dowolny sposób i w każdej chwili.

Karta kredytowa

Zapewnia swobodę finansową oraz wiele praktycznych przywilejów. Płacąc nią, korzystasz z nieoprocentowanego kredytu aż do 51 dni.

Konto Oszczędnościowe Twój Cel

Wygodny rachunek oszczędnościowy z atrakcyjnym oprocentowaniem. Możesz samodzielnie zdefiniować cel oszczędzania i obserwować jego postępy.

Potrzebujesz dodatkowych informacji?

Skontaktuj się z Doradcą Prestige

Linia Prestige

801 12 7000

Odwiedź nas