Niezależnie od tego, czy jedziesz sam czy w towarzystwie bliskich Ci osób, zostajesz w Polsce w luksusowym SPA czy planujesz przemierzać australijski interior, o finansowaniu wakacyjnych planów pomyśl dużo wcześniej.

Sfinansuj swoje wakacje z własnych środków

Koszty wyjazdu, szczególnie dla kilku osób, mogą być zaskoczeniem. Jeśli odpowiednio wcześniej zaczniesz planować wakacje swojego życia, możesz je pokryć ze środków własnych, oszczędzając na ten konkretny cel.

Wykorzystaj środki Banku

Jeśli potrzeba wyjazdu pojawi się nagle, zastanów się nad sfinansowaniem wyjazdu pożyczką. Co prawda posiadasz potrzebne środki w Banku, ale nie chcesz przedwcześnie wycofać ich z inwestycji, żeby nie ponieść strat. Możesz również użyć karty kredytowej, płacąc za towary i usługi już na miejscu.

Produkty dopasowane do Twoich potrzeb

Pożyczka Gotówkowa

Idealny sposób na pozyskanie funduszy na bieżące potrzeby przy uwzględnieniu spodziewanych regularnych wpływów i ustalonym harmonogramie spłat.

Limit w koncie

Powiększa środki na rachunku bez konieczności deklarowania celu kredytowania. Można z niego korzystać w dowolny sposób i w każdej chwili.

Karta kredytowa

Zapewnia swobodę finansową oraz wiele praktycznych przywilejów. Płacąc nią, korzystasz z nieoprocentowanego kredytu aż do 51 dni.

Konto Oszczędnościowe

Propozycja dla Klientów ceniących sobie stały dostęp do środków – można je wpłacać i wypłacać w dowolnym momencie bez utraty odsetek.

Produkty oszczędnościowe

Bogaty wybór standardowych lokat terminowych o bardzo atrakcyjnym oprocentowaniu w złotych i walutach obcych.

Potrzebujesz dodatkowych informacji?

Skontaktuj się z Doradcą Prestige

Linia Prestige

801 12 7000

Odwiedź nas