Aktywność fizyczna to świetna inwestycja we własne zdrowie, bez względu na to, czy uprawiasz sport dla relaksu, czy też traktując go jak wyzwanie, pokonujesz kolejne granice i ustanawiasz własne rekordy.

Liczba dyscyplin, które można uprawiać, jest ogromna. Część z nich wymaga dużych nakładów finansowych, które trzeba przeznaczyć na zakup sprzętu. Innych z kolei nie sposób uprawiać w Polsce. Narciarstwo w czerwcu, nurkowanie wśród raf koralowych czy surfing to tylko kilka przykładów aktywności, które są na wyciągnięcie ręki.

Jak zdobyć odpowiednie środki?

W tej sytuacji możliwe są dwie drogi. Pierwsza z nich to oszczędzanie. Jeśli jednak brakuje Ci środków, a nie chcesz czekać, sprawdź, które z rozwiązań kredytowych Banku Millennium będzie dla Ciebie najlepsze.

Produkty dopasowane do Twoich potrzeb

Pożyczka Gotówkowa

Idealny sposób na pozyskanie funduszy na bieżące potrzeby przy uwzględnieniu spodziewanych regularnych wpływów i ustalonym harmonogramie spłat.

Limit w koncie

Powiększa środki na rachunku, bez konieczności deklarowania celu kredytowania. Można z niego korzystać w dowolny sposób i w każdej chwili.

Karta kredytowa

Zapewnia swobodę finansową oraz wiele praktycznych przywilejów. Płacąc nią, korzystasz z nieoprocentowanego kredytu aż do 51 dni.

Konto Oszczędnościowe

Propozycja dla Klientów ceniących sobie stały dostęp do środków – można je wpłacać i wypłacać w dowolnym momencie bez utraty odsetek.

Potrzebujesz dodatkowych informacji?

Skontaktuj się z Doradcą Prestige

Linia Prestige

801 12 7000

Odwiedź nas