• ROR

    Rachunek oszczędnościowo - rozliczeniowy, inaczej konto osobiste. Służy zwykle do przelewania wynagrodzenia, płatności za rachunki, podejmowania gotówki. Stanowi swego rodzaju bazę dla innych produktów - lokat, kart płatniczych, pożyczek. ROR w Banku Millennium to np. Dobre Konto.

  • Rachunek oszczędnościowy

    Niezwykle wygodna forma oszczędzania. Wpłacasz i wypłacasz kiedy chcesz, a odsetki naliczane są proporcjonalnie do ilości dni, kiedy Twoje pieniądze były na koncie. Wpłaty i wypłaty z rachunku oszczędnościowego wykonywane są przez konto osobiste (ROR). Pozwala na odkładanie nawet bardzo małych kwot, możesz więc nawet codziennie przelewać na nie drobną sumę, zamiast chować ją do skarbonki. Do rachunków oszczędnościowych nie są wydawane karty do bankomatu, co zdecydowanie ułatwia kontrolę nad zgromadzonymi pieniędzmi.

  • Lokata

    Produkt oszczędnościowy. W najprostszej wersji polega na umieszczeniu na rachunku lokaty pewnej kwoty pieniężnej na pewien okres czasu. W zamian bank na koniec okresu lokaty oddaje kwotę lokaty powiększoną o odsetki. Przy wypłacie pieniędzy przed umówionym czasem (zerwaniu lokaty) odsetki nie są doliczane.